Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja tez mam śnieg :P i w dodatku w każdej chwili mogę go sobie rozpylić ile chcę i gdzie chcę kupiłam sobie sztuczny w sprayu!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie do mego M ze czegos brakuje a on mowi no to pojedziemy i kupimy hiih moze dzis bede miala hahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja u Was pada to u mnie tez zacznie ;) a moj spajek ma cos z lapka :( i chyba nie obedzie sie bez wizyty u weta :( Pestka to ja czekam na relacje z probowania wybielacza, tez chcialam takie cos na allegro kupic i sie zastanawialam czy to faktycznie dziala :) Izunia ja pamietam jak moja kolezanka miala chomika ktory tez gryzl, raz zawiesil mi sie na palcu i tak wisial :o od tamtej pory mam uraz do chomikow hehe nie uwierzycie zaczelam pisac tego posta chyba z godzine temu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matoszka fatumowe🌻 Euforka miałam na myśli,które następne zwierzatko cos wymyśli....ale nie koniecznie musi to być jakas choroba :O oby się Spajkowi polepszyło!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🌻 o musze przyznać że mdłości sa już za nami:D teraz tylko i wyłącznie I love you porcelana reaguje jak lodówke otworzę, jak jej nie otwieram to cały dzień mam luzik :D Jesteśmy już po scanie i dzidziula super, strasznie rozbrykana, raczkami i nożkami wymachiwała jak sie śmiałam - rewelacja widok, fotka na NK ;) wyniki mam ksiażkowe, teraz tylko rosnąć w szerz i czekać do czerwca :D Jakas taka senna jestem dzisiaj to pewnie ta pogoda bo kawke wypiłam i nic mnie nie kopło ;). Buziole dla Wazystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania super!!!! cieszę się razem z tobą :D (o tak się cieszę) tylko że ja nie mam ciebie w znajomych na NK :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZUNIA WHY???? ;) masz mojego maila w nagłówku, wyslij mi linka do swojego profilu błędy trzeba naprawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🌻 Pestka udanych lowow na choinke hihi Ania ja juz widzialam Twoje zdjecie na NK -dobrze ze mdlosci przeszly-teraz w pelni mozesz sie cieszyc z bycia w ciazy:) Euforka mam nadzieje ze Spajk szybko wyzdrowieje❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez nie mam Ani :( siedze u K w pracy bo on ma jakies roporty do zrobienia a pozniej jedziemy do tesco na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×