Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️heja w ten zimny aczkolwiek suhy poniedzialek. praleczka lata ;) Matroszka🌻za fatum. cos trza by bylo zrobic, hmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postawię za nietypowy limit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

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wygladam teraz jak ta anielica wysuszyłam sobie włosy tą nowa armatą z dyfuzorem i jestem cała w lokach hihihihihihihi ale dobra gumka ujarzmi wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo...ale tylko za takiego,do którego pasuje opis - od aniołka mam skrzydełka,a charakter od diabełka ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo dzieki 👄🌻 u mnie swieto w domu! zespol naszych chlopow(hugo i mojego) stoi na 1m-cu, takze zajarany lata jak ... wszystkie gazety wykupil w 🌻🌻🌻kiosku :p Izunia -anielico uracz nas fotka z blond-afro frycem;) plisssssssssss i za limicik🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy dzięki za ziółko👄 już za późno na foto anielicy,gumka poszła w ruch i jest grzeczny kucyk :) w codziennym życiu nie wytrzymuję długo z rozpuszczonymi włosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy hihi mowisz gazety wszystkie wykupi hehehe niech jeszcze poczeka 2 tyg bedzie wiadomo wtedy co i jak hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykupil-mialo byc ale powiem szczerze ze wcale rewelacyjnie w sobote nie grali:P uff polowa firanek juz wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło rety ! świąteczne porządki ! ja z większych to muszę sobie wykładzinę dywanową w hallu wyprać i okna umyć (do okien zadzwonię po gościa co myje a nad wykładziną też się zastanowię czy aby też kogoś nie wezwać :P ) no i pomyśleć konkretnie co z tą nieszczęsną choinką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mowa o choince - właśnie się naćpałam trochę kleju i farby w spray\'u robiłam tę makaronową dobrze że najpierw zaczęłam sama zanim poddałam pomysł dzieciom-ale babrania z tym jak jasna cholera !!!!!!! i dobrze że wzięłam się najpierw za mniejszy stożek (zrobiłam dwa - jeden dość duży) bo bym chyba pierdolnęła o ścianę w połowie :P ten większy okleję siankiem i czymś jeszcze :) i NIGDY WIĘCEJ MAKARONOWYCH CHOINEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina 🖐️ :) chociaż tak myślę że mniej roboty z naklejaniem na \"płasko\" makaronu bo szybcej pokrywa powierzchnię a ja robiłam z penne - rurki skośnie ścięte i przyklejałam tą ściętą końcówką szybciej by było nakleić je wzdłuż - ale to już lepiej świderki albo kokardki osz ja goopia !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×