Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ładuje się na wrzutę napisane jest tak : \"Czas ładowania plików zależy od szybkości Twojego łącza, na wolniejszych łączach może to potrwać kilka minut.\" podobno moje należy do szybkich ;) zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhaha are we there yet? :D Pestka 🌼 posłałam linka :) jak kogoś pominęłam(całkiem niechcący) to proszę krzyczeć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się pikoli - miałam jeszcze coś dopisać a nie wysyłać :P:D nio , miałam powiedzieć właśnie dobranoc i życzyć spokojnej nocki :) spadam na sofkę z herbatką i kocykiem ,może co w pudełku jest ciekawego :) do juterka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyślę bez ptaszka i postwię na dobranoc za nietypowy limit 21333 ;) |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ moja mala dzis w domu,w nocy miala temperature,spalam z nia,przykryta dwiema koldrami i sie trzesla,dzis rano miala 38st i juz maly kaszel sie pojawil, wieczorem do lekarza pojdziem, ale na slubowanie chce isc no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ciastek idz koniecznie do lekarza-oby to nie bylo nic powaznego❤️ Ja zamilklam a gardlo tak mnie boli ze nie moge sliny przelknac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja poprasowalam i zupe zrobilam,wcisnelam malej przed wyjsciem na to slubowanie kurwa jak ten kot jeczy matkooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) jak mi dzis ciężko było wstać....szok normalnie chyba potrzebna druga kawa,bo jak zombi cały dzień będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka za fatum🌻 Eternity za nietypowy limit 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie przydałoby się okno w kuchni machnąć (wczoraj 2 pokoje załatwiłam dopiero) bo świecznik adwentowy trza wystawić obaczym po drugiej kawie czy plan zrealizuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okno w kuchni umyte :) świecznik adwentowy już wystawiony,nawet jednego kwiatka przesadziłam!! hihihihihi...wiem,że to nie pora na przesadzanie,ale teraz wygląda ładniej i ma szanse się rozrosnąć....powinien to docenić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juuzzzz firanki fosza boszzzz 2 godz je prasowalam alez ja tego nie lubie brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ ojojoj cichoooooooooooooo chyba wszystkie sprzataja ;) Eternity za limit 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 i jeszcze troche leczniczego 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Izunia no powinien to docenic :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham niemachanym Pestka czyżbyś organzę prasowała? znam ten ból - wczoraj ja walczyłam z nią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×