Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

kurna wsie spia,mala po uszy zakopana w koldrze,stary chrapie a ja siedze jeszcze :p cuda niewidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mnie gmail wkurwia bo sle foty do tesciowej i rodzinki a tu nie idzie nic,miesza i miesza,dwa poszly ale ida mi po trzy zdjecia tylko,wrrrrrrrrrrrrrr ta hugo jasne,ciekawe gdzia ja se lozeczko jakby co wsadze ,na glowe chyba :p,chciec a moc to dwie rozne rzeczy, ale ja w sumie chyba nie chciec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez spia a ja sie w dzien wyspalam i teraz nie chce mi sie spac:Pciekawe jak ja jutro wstane hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo schowałam :) a u mnie stary właśnie z pracy wrócił hehehhe no znajomy pewnie poleciałby z piggy albo chrumkaniem hahahah Ciastek a to bardziej dziecko chce rodzeństwo ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie mówcie o wstawaniu rano 😭 dobrze że jeszcze dwa dni a potem jeszcze cały tydzień i to wcześniejszego wstawania bo ja zaprowadzam dziecko(T ma na rano )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bardziej dziecko chce rodzenstwa :Dchociaz tatusiek tam tez by zrobil co trzeba,ale ile to dla niego :-) ja wsunelam kawalek bagietki,stary rano bedzie psioczyl kto wperdolil ...:p kurde tak sie zastanawiam ,moge podac malej jakis przeciwgoraczkowy lek po antybiotyku,bo cala rozpalona jest,hmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek raczej nie przy antybiotyku-potrzebuje czasu by zaczal dzialac ale mozesz jej zrobic zimne oklady z recznika-najlepiej na czolo i nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowicie ze nie, to nie dam, nie bede rozbudzac jej spi opatulona tyle ze pojekuje i usta ma spierzchniete,znow pewnie mnie nocka malo przespana czeka jak i wczorajsza,kocisko tylko skorzystalo bo swolocz jedna na mnie spala malpa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek zrob jej oklady ! antybiotyk zacznie w koncu dzialac i zwilz jej usta biedna sie meczy:( znam ten bol-obyscie mialy spokojna noc❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podawałam przeciwgorączkowy nawet po antybiotyku jak była wysoka gorączka , zwłaszcza na noc -zawsze spokojniejszy sen dla dziecka a odpoczynek też ważny ale jak pomogą okłady to też dobrze :) spokojnej nocy Wam życzę i kolorowych 😘 ja też się pożegnam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no ciastek ehheh to dobrze ze wezmie wolne .. dziwne tak tylko 2 dni wolnego brrrrrrrrrr hihi mowisz czas na dzidzie?? nono zegar tyka malenka ahahh ciastek mozesz cos dac poza antybiotykiem ja dawalam perdolan w syropie na zbicie goraczki dzis chyba polece na solerium z kolezanka bo to co sie dzieje z moja geba to koszmar wrrrrr trza wypalic ahhaa ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ja pierwszy raz pojde haahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ja zwloklam sie z wyra dopiero co,uslyszalam swoj telefon ,znajoma dzwonila zapytac jak tam u lekarza,teraz kawe pije,spalam z mala oczywiscie bo wiercila sie,ale dobrze nie spalam bo ciagle ja nakrywalam,mysle ze juz dzis bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Ciastek mała szybko wyzdrowieje :) antybiotyk zadziała szybko i dobrze bo organizm \"świeżutki\" bez wcześniejszego niepotrzebnego leczenia antybiotykami :) Pestka ino nie wysusz za mocno ;) też bym się poszła pogrzać teraz na łóżeczko Hugolina moja noc też krótka - mam ochotę wleźć z powrotem pod kołdrę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez mysl przelecial mi pomysl zdjecia i uprania firanek,ale musialalbym okna pomyc od razu,a nie chce przy malej otwierac,chyba odloze zamysl do weekendu :p jezuuuu zostal tydzien w sumie do swiat .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co robicie na kolacje wigilijna??? Kurde ja to w niewiedzy jestem,pierwsze swieta sami,zawsze szlismy na gotowca ;-), tak myslalam zeby barszcz zrobic z uszkami,rybe po grecku,moze jakies rolmopsy zakupie, pierogi z kapusta i grzybami,moze jaka rybe usmazyc jeszcze na kolacje.U mnie zawsze lazanki (kluchy z makiem ) byly w domu, ale mala i stary nie jedza, tylko ja bym wsuwala i nie bede robic chyba bo potem trzeba bedzie wywalic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×