Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ :) Szczęśliwego ,wspaniałego i w ogóle the best Nowego Roku !!! Euforka szybko wyzdrowiejesz :) Mindy no taka cholera jak Ty pasuje do nas ;):D Martoszka te otarcia to na szczęście ! bo sylwestrowe;) za oknem ziiimnoooo brrrr, biało od szronu i mgliście nic tylko znów wysiedzieć na cieplutkiej sofce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos mi mowi ta nazwa Mirage a my bylismy u sasiadow heheh,co ma Polakow na noclegu z Taize, kurde myslelismy ze to tak na chwilke, a tam kurde aperitif (do wyboru trunek) potem obiad i tak jak wyszli o 12 to wrocili po 15h heheh, a Polacy to mlodzi po 25 lat parka ,ale sympatyczni i ogolnie fajnie bylo,teraz dopijamy szampana ,aaaaaaaa i sie dowiedzielismy ze nasze sasiady urodzeni w Afryce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek...no kiedy wyprobuje tą salatke,choc makaronu i majonezu staram sie unikac wlasnie odebralam dzieci od mamy a za godzine pojade po W do pracy bo na kacu boi sie jezdzic a dzis pojecjal na kilka godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane rok was nie widziałam!!!!! ;) ale myślami byłam z Wami z kieliszkiem szampana wszystkiego najlepszego w nowym roku!!!!! niech będzie lepszy i bardziej szczodry niż 2008!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek przepis do ulubionych dodany,ze składników wyszło mi,że sałatka musi być puszna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesoooooo dziewczyny przmiana materii mi wyjebala...nie moge sie wysrac! help hahaha, chyba se co wezme bo sie okoce hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy pewnie coś ciężkostrawnego zjadłaś.... jabłko jest dobrym przepychaczem naturalnym....i zielona herbata na tabletkach ja się nie znam,bo ja raczej nie mam problemów w tej dziedzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszego w nowym roku🖐️:D Martoszka🌻 Euforka odespisz i wyzdrowiejesz,chyba dzis wszystkie szybciej spac pojdziemy hihi Mi sie wczoraj niespodziewani goscie o 23 pojawili hihi dobrze ze sklep na dole i mozna bylo sie zaopatrzyc w przekaski:) Potem pojechalismy do pubu i na disco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy ja tez sie na tabletkach nie znam-ale wlasnie jakies jablko moze pomoze Pestka dzieki za linka-sciagne i bede czytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie od rana wydzwaniaja jakies dziwne obce nr:P mam nadzieje ze to przez przesilenie na lini i te pomylki sie juz nie powtorza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jeszcze raz :) Martoszka 🌼 sałatka \"brzmi\" pysznie ;) Mindy zielona herbatka pomaga(albo jak dla mnie dziś - pierwszy dzień @ ) zmęczyłam się - robiłam karteluchę dla bratowej na urodziny i normalnie nie wiedziałam jak 😭 niby usiadłam z pomysłem ale się okazało że ten papier który miałam na myśli mi się skończył i musiałam kombinować od nowa było ciężko - jak i bratowa ciężka w obejściu :P foty będą jutro bo w trakcie zdechły mi akumulatorki i światło już lipa o tej porze idę się chyba winkiem uraczyć dla relaksu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis caly dzien w pizamie :D Pestka to byl mix % ;) heheheh dopiero o 16 mi przeszlo a glowa jeszcze mnie troche boli :o ummmmmmmmmm slataka pyszna musi byc, uwielbiam lososia :D Mindy jak tam? poszlo czy jeszcze nie? zaraz spac trzeba sie klasc bo jutro do pracy :) aaaa chyba nam sie cos z autem dzieje, olej wycieka czy cos... jeszcze sie dobrze rok nie zaczal a tu juz niespodzianki ale spoko, nie bede sie uprzedzac :D hihi i snieg spadl i mam bialo za oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez snieg soadl wysylak kilka fot z sylwestra reszta bedzie jak kolezanka przysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olabogaaa Mindi no racja jablko zjedz hihih skonczylam dzis 3 ksiazke ... ostalla mi ino jedna hihihi :P euforka wspolczuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) dzien dobry kurcze jak dzis zimno :) Pestka Ty czytniku jeden, wszystkie ksiazki przeczytasz :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COś nie co przeczytałam, ale za dużo osób aby spamiętać co która robiła , o czym pisała...przepraszam. Cieszęsię, że papuga ma się dobrze, my swoim też wysprzątaliśmy klateczki, to jakiś już zwyczaj przedświateczno-noworoczny :D U Ciebie wylęg gupików, my fundneliśmy sobie (jakby zwierzaków było mało) akwarium z molinezjami. A tak to biały ranek nas przywitał :O pozdrawiam wszystkich miłego weekendu zycząc :D Jeszcze raz bardzo dziękuję za pamięć i takie miłe powitanie, postaram się częsciej zaglądać... eternity, zapominasz o garnku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ aleee mialam nooocc buuu doo 5 siedzialam nad Dawidkiem bo goraczke mial ... :O euforka bo mam wolne hihihi musze do niedzieli skonczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ jasne ze stronkowe obowiązuje...dzieki dzis pojechalam z malym do lekarza kaszle z lekka juz ponad tydzien,choc nie gorączkuje wcale zajezdzam a tu z 50 osób....boziu mysle pol dnia przesiedze ,i predziejsie czegos innego od tych chorych nabierze niz jest chory pojechalam wiec do apteki i nakupilam sama lekow ...kolejnych zresztą weekend posiedzi w domu i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×