Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hahaha no wlasnie mi sie przypomnialo hihi ..; gaalismy na lekcji kto i co prasuje .. hahah wyszlo ze ja prawie nic .. tylko koszule :P nauczyciel mowi ze tez nic nie prasuje hahhaha nawet nie umie guzika przyszyc ahhahha .. ze raz prasowal koszule , i jak prasowal rekaw to sie okazalo ze porobil kanty hahhahaha i zrezygnowal .. przeprasowal kolniez i wlozyl an wierz sweter hahahaa nie bylo wiac hihi a kolezanka co kolo mnie sieazi nawet reczniki prasuje hahahhaahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzi na to ze Twoj nauczyciel typowy belg;) pewnie mamusia wszystko za niego robi hihi Martoszka tyle wisialo to jeszcze moze poczekac;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem za bardzo leniwa i tak naprawde nie cierpie prasowac prasuje tylko to co musze reczniki,posciel i inne badziewia nie mam zamiaeru prasowac i na durnoty marnowac czas :P ale to oczywiscie ja :) ...pestka,chyba to rodzinne z tym prasowaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz dla mnie tez szkoda czasu ... kuwa recznik?? hehhe ja zawijam reczniki w takie ruloniki wiec po co mi je prasowac .. a nauczyciel mieszka sam .. mowi ze nie prasuje no bo ladnie wiesza i sie nei gniecie hihi jak ja hahhaha no rozinne rozinne ale nasza mama prasuje przeca hihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie prasuje i to za duzo hihi juz sie napatrzylam i naprasowalam dla niej ze mam teraz dosc hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :p ja tez reczniki prasuje, powiem Wam ze jeszcze kilka lat temu to mnie wkurwialo ze np moja siora reczniki prasuje, se mysle jebnieta no, a teraz mnie opetalo :D, tez prasuje wsio,oprocz poscieli bo mam taka z kory to nie trzeba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bueheheehe aiech se prasuja jak maja chec hihi .... ja to w zyciu chyba nie przekonam sie do prasowania rzeczy ktore tego nie wymagaja hihihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hymmm... ale po co prasować ręczniki????? [wielkie oczy] U nas tak często są zmieniane, a te kąpielowe to jednorazowo tylko są i do prania spowrotem, że dłużej bym je szykowała do użytku niż byłyby uzywane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhahahaahhahahahahah pobijmy sie bueheheheeh recznikami najlepiej hhiih .. ja dzis biore Gabi do szkoly haahhah ... ciekawe co bedie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka o to fajno:) moja juz kiedys mowila ze jak niemamy z kim dzieci zostawic to mozemy na lekcje zabrac:D to sie bedzie nauczyciel mial hihi z Wami dwoma napewno nie wygra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D czesc hihihi ja tez nie lubie prasowac i prasuje tylko to co musze :D recznikow nie zamierzam prasowac posciel prasuje tylko wtedy jak mi sie bardzo mocno pogniecie w praniu.. mam taka jedna co sie wyprostowac sama nie chce jak polezy ;) ale slyszalam, ze niektorzy to nawet majtki prasuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taki recznik to lepszy jest jak sie go wyprasuje? pytam z czystej ciekawosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×