Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Martoszka współczuję twojej koleżance....ale dziwi mnie to....czy mąż nie widzi,że ma w domu nieszczęśliwą żonę? nie próbuje nic zrobić aby ich los się polepszył i rodzinie żyło się lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo sama sie od nas odwraca,mowi na siebie gruba,stara wieśniara :( a jest mlodsza ciut odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🌻 pewnie sie tak czuje-a w domu zapierdziela za wszystkich dlatego sie od innych odsunela:( co to za maz? wzial sobie tania sile robocza do domu? szkoda ze niszczy sobie zycie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka łap🌻 coś mi się widzi,że ta twoja kolezanka to taki typ co to lubi byc nieszczęśliwy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka 🌻 może i ja zapoluję na stronkę ;) Jakaś tęsknota mnie ogarneła za posiedzeniem na grzędzie :D Nie to, żeCiebie Martoszka do kwoki porównuje,nie, nie...to takie moje prywatne odczucia z ostatnio zdobytego topikowego szczytu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwotny instynkt się we mnie odezwał :P Martoszka szkoda koleżanki... zastanawiam się co jątrzyma tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka,co ma grubość do wieku? Bo napisałaś, że uważa siebie za grubą a jest młodsza od Ciebie :O Widzę, że strasznie Cię drażni ta sytuacja...wiesz, co? często powód popsucia się kontaktu to odcięcie się od czegoś czegonie można mieć, bądź od czegoś co się kojarzy zbyt dobrze. Nie wiem czy nie zagmatfałam. Może Ty i Wasi znajomi kojarzycie się z minionym, z czymś czego już nie może mieć. I wtedy łatwiej sie żyje jak nie ma tego kontrastu. Pozna nowe osoby, żyjące tak jak ona i może krytyukujące Wasze życie. Krytyka to dobra obrona, łatwo w nią uwierzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholercia znów się wymądrzam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah leje z mojej corki:D ma taki pamietnik ktory sie otwiera na haslo-postanowilla sobie zmienic haslo ale byla w pokoju gdzie gral tv i zanim zdarzyla sie odezwac to ten pamietnik przyjal haslo:D-wylapal jakis wyraz z tv hahahah no nic mama musi teraz srubokreta poszukac hihi bo jak sie wyjmie baterie to trzeba na nowo haslo nagrywac ale sie z niej posmialam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wrocili ze sklepu,zarcia trzeba bylo pakupac,po drodze ten kaskiet kupilismy dla malej ale zadowolona, robi skytowca w bluzie z kapturem i w tej czapce :D:D dalej mnie chabety sciskaja,juz po coce siegnelam bleeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, ze juz 17 lat jak Owsiak prowadzi WOSP, ja zbieralam kase jakos na poczatku chyba w 3 edycji, nawet zdjecia mam, jeszcze w liceum bylam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhahah Izunia ... no ja tez znam ta kolezanke Martoszki .. moze i wiek nie ma nic do wygladu ale ma do sytuacji .. ze mogla by cos jeszcze zmienic ale jej sie nie chce .. i do tego zalicza sie jej figura na ktora tez nazeka ale wziac sie za siebie nie chce .. takie gdybanie .. ja tez siedze w BE i sie ucze NL .. bleblania jak to ciastek mowi hihihhih ... no ja nie mam wyjscia jak jechac w weekend bo stary pracuje przeca nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale ten flamandzki to, DLA MNIE, jak gulgotanie indora noooooooo,a wiecie ze holenderski i flamandzki to dwa rozne jezyki, ja myslalam ze to to samo no, a wogole flamaki z poludnia,a flamaki z Bxl np tez innym dialektem mowia,matkooooooo co za kraj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sie nie ucze ,jak trza to po ang godom, dzis bylam w mituelu tzn w ubezpieczalni chorobowej rachunek zanosilam za wizyte malej jak chora byla i tez sie dogadalam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha wiemy ciastek wiemy .. nawet Huoliny niderlandzki rozni sie od mojego hihi .. mi sie zas francuski nie podoba .. to jak pierdzaca zaba hahahhahahah ... ja sie tez dogadam po angielsku ale jak chce sie zostac to niestety trza sie uczyc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi🖐️ kazdy jezyk ma swoja melodie :) jak ktos do mnie dzwoni po pl to tu wszyscy staja w miejscu i sie gapia z niedowierzaniem co to za jezyk.:p tu u nas we Flandrii mowi sie po niderlandzku, ktory rozni sie w kilku miejscach od tego w Holandii. oprocz tego belgowie bardzo kochaja swoje gwary (dialekt) i wlasciwie tylko w tv, urzedach i biurach slychac czysty nl. Uwaga Hugo i Pestka, odpowiedzi w szkole w dialekcie sa bledem.hahahamy tu przy granicy z francja mamy dialekt zajezdzajacy francuskim. Hugo to bardziej pod holenderski. taki malusienki kraj i takie roznice. chocby ja i w pl rodowitego slazaka z kaszubem posadzic to pewnie tez by sie nie dogadali hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 PIJCIE I PALCIE BO W KONCU DOJECHALAM DO....... posty nr 295 :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) wiedziałam kiedy przyjść :classic_cool: się napiję ;) żeby nie było że na krzywy ryj to zioło dam ;) 🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_| 🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_| 🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_| 🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_| 🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_| 🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_| 🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_| 🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_| 🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_| 🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę o językach mowa u nas też słychać różnice w akcencie i dialekty też jakieś są Szkoci fajnie mówią :D a w Walii jak zaczną po swojemu to ło matko jedyna ! ja nawet nie wiem jak się napisy po ichniemu czyta - czy choć podobe zasady jak w \"normalnym\" angielskim(jedyne słowo jakie zapamiętałam to \"pistyl\" i chyba znaczy \"wodospad\" - tak mi się wydaje bo na kierunkowskazie do wodospadu właśnie było tak napisane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni ma Was to może poczytam trochę :) albo i nie :p film oglądam jednym okiem i zaczyna mnie wciągać o mrówach jakichś zabójczych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi OK czasem dobrze jest poznac zyjąś opinie a jesli chodzi o ta kolezanke to chodzilo mi oto ze ona czuje sie staro i grubo....a czemu to nie wiem tak mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loo biba:D Mindy 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ja bardziej pod holenderski heheh to w rejonie Pestki tak harcza jak holendrzy heheh mnie dialekt przypomina bardzo niemiecki hihi a to ze na lekcji nie wolno mowic lub pisac heheh-bo sie pare nauczylam-to wiem,bo juz mnie nauczycielka skrytykowala hahaha Pestka wiem rozumiem ze Ty mozesz tylko w weekendy heheh podoba mi sie jak to Ciastek o niderlandzkim napisala hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy my sie na lekcji uczymy tego poprawnego :P czasem Kris powie cos w dialekcie co brzmi .. no wlasnie inaczej .; ale on uczy nas tak jak trzeba .. ale widze ... np. Gabi uczy sie juz z dialektem gadac .. choc pisze i czyta poprawnie hihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×