Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

euforka kiedys moja babcia zmarla chyba w czy jakos blisko walentynerk . pre lat tez pamietalam .. teraz to tylko wspominam ;) glowa do gory ..nie smutaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wywialo was?? u mnie takie znow wiatrzysko ze ja pierdoleeeeeeeeee ............. koszmar .. a gdzie Hugo we wlochach sie zatracila?? ahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINDY ... wszystkiego naj naj naj najlepszegoooo ..; duzooooo milosci kasioryyy i organizacji czasu ci zycze ... bo ostatnio malo go masz hihihih STO LAT.. 🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️🌻:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia chcialabym ci przypomnierc ze juz losty sie zaczely .. mozna zasysac jhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też pizga i pada deszcz :o Euforka 😘 Ciastek jak mała dziś ?❤️ Pestka znaczy się dobrze poszedł egzamin ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja i ja z zyczeniami:D Mindy wszystkiego najlepszego! niech sie spelnia marzenia, nie wiem.. moze kumulacje w totka traf;) 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y 🌻 Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka dzięki za przypomnienie o lostach! 👄 coś mi się wydaje,że Kris przynętę na ciebie zarzucił skoro takie pytania ci zadawał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...........................18 900...................... częstujcie się!!! \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yy hehehe ta tylko ze Rybka nie ta hagahahah .. kurde wiecie co jakis patat dzwonil do sasiadow na dole , ze niby nasz stary znajomy .. no kuwa nasz znajomy i komorek nie ma??? dziwne ze adres ma a telefonu ni .. predzej odwrotnie by bylo ... dziwne to jakiec ..;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli wasz znajomy i was szukał to wg mnie powinien nazwisko zostawić,abyście mogli go odszukać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj na łowach byłam ;) w sobotę jadę odwiedzić maleńką bratanicę mojego,więc trzeba było jakieś prezenty zakupić dla maleńkiej kupiłam komplecik-czapeczka,bluzeczka i sukieneczka na szelkach tzw princeska mała ma niecałe 2 tygodnie i już wyrosła z rozmiaru 62!!! więc na 74 zakupiłam,rękawki można podwinąć,a sukieneczka też może być o te 3 cm dłuższa,jak ona tak szybko rośnie to nie ma co się bawić w 68 a ponieważ mama urodziła córcię w dniu własnych urodzin to dla niej tez coś mam - wiszące srebrne kolczyki z markezytami i na środku łezka z masy perłowej,bardzo mi się podobały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi male sa najliczniejsze ... no sasiadka napisala na katce oud collega potem cos Kjell. i numer .. ale co to te kjell to nie wiem .. no pytalam co ^powiedzial a ona ze podal numer i zeby oddzwonic .. no kuwa jakies mi to cos nie pasi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie oddzwaniała....to temu komuś zależy aby was znależć....niech się pofatyguje jeszcze raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby sie fatygowal no bo zna adres i musial znalezc kogos kto mieszka blisko ... i zna nazwisko nasze bo podal .. chuj go wie co to .. stary przyjzie to zadzwni hihihii ja nie mam zamiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale moj M w pracy hehe to tako by dwzonil?? a te Kjell to mi na imie wyglada .. hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zyczenia, jestescie super, eternity kartka cudna, wymiata doslownie, juz wystawiona :), jeszcze szybko postawie i zmykam dalej do robotki :p YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia limitowe 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Mindy a nie zapomnij odpocząć ! nie przepracuj się ! cieszę się że kartka się podoba i że doszła na czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo dziewczyna rośnie jak na drożdżach ! a te małe sukieneczki i podobne są przesłodkie ! ostatnio w sklepie musiałam sobie pomacać i pooglądać :P Pestka no dziwne to jakieś ... jakbym ja kogoś szukała to popytałabym znajomych bądź rodzinę ale prosiłabym raczej o numer telefonu niż o adres,albo o jakiegoś maila czy numer komunikatora wtedy dzwonię , piszę itp i dopiero można się dopytać o adres itd no ale dowiecie się jak ewentualnie zadzwonicie kto to taki i w jaki sposób zdobył adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj M zadzwonil .. ale jakas sekretarka sie oodezwala i muzyczka grala chyba z 5 minut wiec sie rozlaczyl.. i powiedzial pierdole hahaha jak zechca to zadzwonia .. chuk im w oko .. niewiadomo kto i co kuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×