Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

witam w ostatni dzien tygodnia :) zawiozlam dzis malego wczesniej do przedszkola bo mają choinke i na 8mą juz mieli jesc sniadanie a musialam jeszcze go przebrac w domu byl zadowolony ze stroju,ale jak zobaczyl ze inni chlopcy to za batmana to za pirata czy innego fajnego groma to stwierdzil ze on nie chce swojego stroju tylko kogos innego bo ich ciekawszy zrobilam kilka fotek zaraz wam posle fotograf bedzie u nich robil tez z mikolajem i wgrupie top pewnie beda fajniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehe ciastek ... no co Martoszka fajne przebranie .. nie musza iec wszyscy tego samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla niego tez sie podobalo...ale wiesz mowie mu przeciez ty wszystkic tych piratow i batmanow mozesz aresztowac bo policjant najwazniejszy hihi[wcisnelam kit]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka super byl ubrany ten Twoj policjant,wyroznial sie z reszty dzieciakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina🌻 kurcze patrzyłam,patrzyłam...prawie przestałam zwracać uwagę na tło.....a tych \"przytytych\" ud nie dostrzegłam!!!! kłamczucha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam chwilkę relaksu przy kawie,bo potem trzeba kozaczki do reklamacji zawieźć,zakupy chemiczne odpracować i muszę coś dla 3 latka kupić na okoliczność,że starszym bratem został doszłam do wniosku,że dziecku przykro będzie,że tylko dla tej malutkiej coś przywiozę,jemu też się prezent należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po obiedzie jeszcze psa muszę kąpać......a tak mi się nie chce od wczoraj jest w lanolinie i normalnie sama na nią patrzeć nie mogę taka jest śliczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja jestem to was nie ma....... jak ja do obowiązków pójdę to pewnie wszystkie się zejdziecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) na maile odpisywałam :) no racja ! starszemu bratu też jakiś drobiazg ;) moja starsza córa dostała od nas wózek i lalkę żeby też mogła się opiekować dzidzią jak ja wróciłam ze szpitala z młodszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co no znow ten ktos dzwonil teraz do drugich sasiadow bo tych z dol nie mla . no popierdoleniec niech spada ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio dobry bo zajęła się lalką zamiast siostrą a w wieku 2,5 lat chęci miała duże tylko wiedzę małą raz jej się udało \"pomóc\" mi pokryjomu i \"umyła\" s-trze głowę chusteczkami nawilżanymi do przewijania :D Pestka a numer jaki ? polski ? czy belgijski ? na necie są książki telefoniczne -wbij numer w google ,może coś znajdzie ja pindole , teraz do drugich sąsiadów :o albo gość upierdliwy albo coś ważnego że się tak dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszeee jakie u mnie wiatrzysko .;musze zaraz wychodzic a tu koszmar normalnie parasola nie wezme bo mi go nzwieje wpizdu no .. a leje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam wiadomości bbc i była prognoza - niezły kocioł tam nad wami u mnie już tak dziś nie pizga ale najcieplej też nie jest :o i słyszałam jeszcze w wiadomościach że w Belgii w miejscowości Dendermonde (czy jakoś podobnie) w przedszkolu jakiś skurwysyn z ryjem pomalowanym na czarno-biało zabił dwoje dzieci i jedną z nauczycielek :( kilka osób jest też rannych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie podawali,że to w żłobku było wdarł się z nożem,10 maluchów zranił i 2 zabił :( ta Belgia to dziki kraj,u mnie jeszcze w żłobkach nie mordują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla starszego braciszka kupiłam traktor z przyczepą.....chyba z wózka by się nie ucieszył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×