Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

przed chwilą w gazecie \"Przyjaciel pise\" przeczytałam zagadkę: stoi samotnie na psim placyku i smutno nawołuje - kto to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooooww jakie dziela hihihi masz Izunia 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D 🌻.... :D eternity ale za to od ciebie przyszla szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka dzięki👄 dla ciebie \\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/ \\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/ \\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/ \\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/ \\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/ \\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/ \\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/ \\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/ \\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/ \\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnie!! z gazety wyczytałam :D bo masa ludzi uważa,że afgany się nie słuchaja i nie należy w takim razie ich w ogóle ze smyczy spuszczać.....stąd takie dowcipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym sie nei domyslila no .. heh bo nie mam psa i dlatego hihi ....ty juz obcykana w tych dowcipach :P u mnie w tv leci pasek ze z powodu zaloby tych dzieci zabitych odwolano komedie w tv .. a moj czeka na straszny film-parodie a tu chuj.. he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale się nie dziwię,że żałobę ogłosili........wyobrażasz sobie,że oddałaś dziecko do żłobka,po pracy przychodzisz je odebrać i słyszysz,że jakiś debil ci dziecko zabił!! straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym gwiazdkowaniem to przesadzają....nawet w niewinnych słowach jak ci się literki złożą np . z a k o c h u j e to też ci zagwiazkują,a przecież słowo ładne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ale druga cipe zostawili no ja sie nei dziwie , wcale , zaloba powinna byc w calej Belgii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dendermonde jest po samym srodku miedzy Gent Bruksela a Antwerpia .. ode mnie troche jeeeeeest kilometrow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka 🌼 nio ode mnie szybko bo kartka hehehe zagadka niezła :D też bym nie wpadła to tak jak z tą \"dlaczego właściciele alfa romeo nie pozdrawiają się popołudniu na trasie jak się mijają - bo już się rano widzieli w warsztacie \" myślałam że się nudzić będę a tu CSI leci :) i \"graty\" do robienia kartki sobie przyniosłam też :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja Wam wrecze ziolo nietypowo, dzielcie sie :D 🌻[❤️]🌻:classic_cool:🌻[❤️]🌻 :classic_cool:🌻[❤️]🌻:classic_cool:🌻[❤️]🌻 🌻[❤️]🌻:classic_cool:🌻[❤️]🌻:classic_cool: 🌻[❤️]🌻:classic_cool:🌻[❤️]🌻 🌻[❤️]🌻:classic_cool:🌻[❤️]🌻 :classic_cool:🌻[❤️]🌻:classic_cool:🌻[❤️]🌻 🌻[❤️]🌻:classic_cool:🌻[❤️]🌻:classic_cool: 🌻[❤️]🌻:classic_cool:🌻[❤️]🌻 🌻[❤️]🌻:classic_cool:🌻[❤️]🌻 :classic_cool:🌻[❤️]🌻:classic_cool:🌻[❤️]🌻 🌻[❤️]🌻:classic_cool:🌻[❤️]🌻:classic_cool: 🌻[❤️]🌻:classic_cool:🌻[❤️]🌻 🌻[❤️]🌻:classic_cool:🌻[❤️]🌻 :classic_cool:🌻[❤️]🌻:classic_cool:🌻[❤️]🌻 🌻[❤️]🌻:classic_cool:🌻[❤️]🌻:classic_cool: 🌻[❤️]🌻:classic_cool:🌻[❤️]🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plery mnie napierdzielaja, ze szok wlasnie skonczylam robic zamowienie dla K na moje swieczniki jutro ma mi pociac drewienko :D btw wyszlo tylko 45 sztuk :D jak to jutro rano zobaczy to sie przezegna :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promocja byla to trzeba bylo skorzystac ;) ide sie jeszcze wypluskac w wannie i spac bo jutro sie nie zwloke z lozka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnosnie tego goscia-mordercy to straszne :( psychiczny :o i wez tu zostaw dziecko w zlobku :( okropnosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja juz bylam na zakuoach spozywczych,wyruszylam wczesniej bo dzis u mnie od 10tej ksiądz chodzi ja jestem po srodku ulicy wuiec mam nadzieje ze zacznie od poczatku ide wyprasiwac obrus i poslac łóżka hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co pestka wstala dopiero?:) ja juz wszystko przygotowalam,koperta tez lezy oby nie zapomniec mu jej dac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dopiero ahhaha .. moglo byc jeszcze z godzinke ech ..... ale juz Dawidek chcial isc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Wreczam ziolo nietypowo do podzialu :) 🌻🌻:classic_cool:🌻😘🌻🌻:classic_cool:🌻 😘🌻🌻:classic_cool:🌻😘🌻🌻😘 🌻🌻:classic_cool:🌻😘🌻🌻:classic_cool:🌻 😘🌻🌻:classic_cool:🌻😘🌻🌻😘 🌻🌻:classic_cool:🌻😘🌻🌻:classic_cool:🌻 😘🌻🌻:classic_cool:🌻😘🌻🌻😘 🌻🌻:classic_cool:🌻😘🌻🌻:classic_cool:🌻 😘🌻🌻:classic_cool:🌻😘🌻🌻😘 🌻🌻:classic_cool:🌻😘🌻🌻:classic_cool:🌻 😘🌻🌻:classic_cool:🌻😘🌻🌻😘 Zagadki dwie dobre- na zadna nie znalam odpowiedzi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×