Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Hugo 🌼 hehhe ciężar z wątroby - alleluja ! przesyłki nikt nie zajumał :D nio -pudełko to było to o czym nie wiedziałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) dzidziuś mi choruje i nie mam głowy na pisanie, ale pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina za fatum🌻 właśnie podawali,że w USA urodziły się ośmioraczki!!! 18 lekarzy do porodu było,najmniejsze 850 gramm,a największe 1 500 gramm,9 tygodni przed terminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszystkie kuwa nie wszystkiee :P Emi zdrowia zycze ❤️ dzwonila do mnie Gosiaj .. boszzzeee gadala godzine az mi ucho zwiedlo ... pisze nick bo niektore wiedza kto to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ty fot nie dostałaś,bo zaproszenie dostaniesz :) Eternity zobacz jakie my wszystkie lojalne,zadna nie zdradziła tajemnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ot Izunia, masz Ci no zachowala tajemnice, a moze to miala byc niespodzianka ze dostanie zaproszenie :p [zartuje oczywiscie];-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi 🖐️ niech zdrowieje szybko dziecię ❤️ Pestkowa nie nerwuj się - zaraz wyślę fotę :) ale ino pudełka ;) hahhaha nie mogę !! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi🖐️zdrowka dla dzidzi❤️ Pestka hihi zobaczysz w swoim czasie:P:D Izunia oo 8 raczki-podziwiam juz teraz rozicow hihi bo ja czasem przy jednym nie wyrabialam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już sasypana kartami ocen siedzę.....muszę papierzyska do rankingu afgana przygotować,bo termin mam do 31 stycznia (wytyczne już w listopadzie chyba dostałam,ale cóż......)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko🖐️ u nas cieplo jak na styczen 5st. maly nadal chory....od dzis na antybiotyku o dziwo mi wątrobo żołądek coraz zadziej boli...mozna ppowiedziec ze jak biore te leki co mi dala to jest ok Izzy kurcze pikna jak modelka a czule slowka zawsze wskazane kto sie czubi ten sie lubi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia nie zazdroszczę zasypania papierami ale dzięki za przypomnienie :) słowo \"termin\" skojarzyło mi się że miałam przebukować wizytę u dentysty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie że się uporałam już jeszcze tylko trzeba te papiery zeskanować i wysłać na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🖐️:) i dla malego❤️by szybko wyzdrowial zaczytalam sie hihi moze dzis uda sie skonczyc juz 2 ksiege:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×