Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

u mnie świeci słońce :) ale za to i temp lekko spadła i na dworze odczuwalna i tak niższa niż termometr pokazuje hehehe płaszczyk to ja mam jeszcze zimowy w szafie do sprzedania - może jeszcze go wystawię ,szybka aukcja ,się ktoś skusi bo przecież zima ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuu zimne narazie nie przymierzam hihi zaraz siora do mnie wpadnie ide rozpakowac spozywke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity🌻 pisalas o obcasie i mi sie przypomnialu ze swoje musze do szewca zawiezc,Martoszka gratuluje zakupow:)czekam tez na fotki:) ja buty ostatnio kupilam-ale teraz stwierdzilam ze przydalaby se do nich jakas fajna spodniczka a niemam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) Martoszka bliżej grzejnika połóż ;) jak jest taka pogoda za oknem i gdzieś wychodzę to szykuję sobie rzeczy do przebrania na grzejnik (albo po przyjściu jeszcze położę ) w domu lubię chodzić w luźnych miękkich spodniach (czasami zdarza mi się w dżinsach)i skarpety mam takie grubiutkie , mięciutkie i je sobie też ogrzewam :) jak fajnie założyć takie cieplutkie na zmarznięte stopy :) wiecie co - mi się chyba coś stało :o normalnie na zakupy mnie nie ciągnie :o jedyne na co miałabym ochotę (a raczej potrzebę ) to bolerko jakieś czarne do kiecki bo odkryte ramiona i tak w ogóle to ja nie wiem kiedy ja ją założę :P i golfik czarny albo oliwkowy albo oba takie z dzianinki bardziej dopasowane prędziej mnie ciągnie na wydawanie kasy na papiery i inne potrzebne akcesoria do wyżywania się artystycznego ;):D trzeba się zacząć leczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka czyli prawie się przygotowałaś,że mamą zostaniesz ;) w tej chwili jedyne skojarzenie do cytrynki to taka do herbatki :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i też muszę kozaczki do szewca podrzucić.....od razu 2 pary trzeba będzie się pomęczyć w takich na bardzoooo wysokich obcasach.....ale tylko chwilkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi brak weny na zakupy.....a muszę coś na chrzciny kupić....jako prezent ,no i coś do ubrania,bo przecież nie wypada w tym samym co na święta byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rozgrzewkę za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

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity lecz sie ahhaahahhahah ja tez sie nie moge Izunia obudis .. stary mnie rano za noge sciaga z wyra .. nie wiem co sie dzieje no ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah Eternity skad ja to znam :D ja ostatnio kase wydaje na kleje, farby itp :D tyz sie leczyc musze... ;) Izunia za limicik 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem czy tylko u mnie tak muli czy u Was tez Izunia 🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wypilam 3 kawe i dalej chce mi sie spac:Omysle ze to wina tej pogody-zostalo nam czekac na wiosne Eternity,Euforka hihi poprostu macie teraz inne rzeczy na glowie-dlatego ciuchy zeszly na drugi plan ale kobieta bedzie zawsze kobieta:D wraz z wiosna wroci Wam ochota na zakupy ciuchowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę się leczyć :P:D a zamiast kupować będę przerabiać to co mam - też artystycznie hahaha a może to rzeczywiście ta zima i jak się cieplej zrobi , kożuchy zaczniemy zrzucać to się okaże że jeszcze \"to\" by mi się przydało ;) wiecie co ,na drogach wcale nie jest tak źle jak myślałam - te główne ładnie sypnięte i są czarne , tylko te boczne (jak nasze zadupie ;) ) białe i śliskie postarali się :) nauczyli się poprzednim razem ;) ale z tego co widziałam w wiadomościach to nawet w Londku sypnęło więcej niż u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spać też bym chętnie poszła - chyba tylko to słońce mnie trochę trzyma przy życiu , tak bardziej energetycznie nastraja co nie znaczy że dziś morze kawy się nie poleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo widze ze sie juz odetkalo hihi No w landynie ladnie sypnelo hihi widzialam wczoraj w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod ławką to sobie postaw jakąś butlę z kawą i słomkę pociągnij taką dłuższą , będziesz popijać w trakcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pulpit wsadziłam sobie tapetkę z żółciutkim słonecznikiem - tak od razu jaśniej i raźniej się zrobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×