Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a ja zaraz poprasuje i filma se zapodam bo zgralam dzis ich troche na cd :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek ja wczoraj \"Porzuconych\" z moim ogladałam,no i jak film się rozkręcił to mój z tekstem : aleś film wybrała! przyznaj się,to od tej koleżanki namiary na niego dostałaś :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahahahahaah Izunia, ale w sumie dobrze ze nie usnal ;-) pokaz mu Bangkok Dangerous, ten mu sie spodoba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis zapodam sobie Bezimiennych, nie nowosc zadna, ale poczatek ciekawy ;-), napisze pozniej czy warto sciagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja czytam \"pamietnik\" hehe jesooo ale niektorzy to maja kuwa najebane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) dla wszystkich :) wpadłam dać znać że żyję ale bendem potem :) mój zegar dziś za szybko chodzi TEN pamiętnik ???????? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D o i mowa o filmach - \'underworld -rise of the lycan\' wczoraj obejrzeliśmy :) taki se ;) idem ,do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 🖐️ u nas nadal snieg troche sypie juz tam gdzie nie odsniezone to za kolano siega :O jaa to kasiazka\"Pamietnik\" nie mowcie ze na kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek nie usnął przy filmie,ale jak widzi jakiś horror to już wie kto mi cynka na niego dał :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka to jest \"kafeteryjny pamiętnik\" a nie książka,na podstawie której był film \"Pamiętnik\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakim wy pamietniku gadacie ,bo ja nie w temacie \"Bezimienni\" nawet fajny trzyma w klimacie hiszpaniskich filmow, jak \"Sierociniec\" czy \"KM31\" zimno jakos mi sie zrobilo sie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia rano czytalam troche pamietnika a reszte zostawiam na wieczor hihi Pestka znam ta piosenke-czesto na disco ja puszcaja:D Mialam znow szkraby w domu wec trzeba bylo sie nimi troche zajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie wszystkie? pamietnik czytaja czy jak? Jak ja jestem to Was nima:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D ja juz w domu :D Ciastek a co Ci sie stalo, ze rury przepychaja? czyzby to bylo zarazliwe? ;) najpierw u mnie, teraz u Ciebie :D hehe nie mowilam Wam ale to, ze u mnie przepchali rure nie pomoglo sasiadom nizej... szczerze im wspolczuje bo ponoc cala noc komus wybijalo.. a nietoperz latal na serio chcialam mu fote strzelic, patrze przez judasz zeby go zlokalizowac i widze, ze on latal jak szalony, mial chyba z 10cm brrrr mam nadzieje, ze juz go dzis nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🌻 u mnie dzis znowu sypalo sniegiem :o ale pocieszajace jest to, ze teraz jak koncze o 17 prace to jest jeszcze jasno :classic_cool: az chce sie zyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kufffffa POWIE MI KTORA CO TO ZA PAMIETNIK!!!!!!!!!!!!!!!! cy nie :p eternity u nas w budynku dawno nie bylo czysczenia rur, a powinno byc co rok, my od roku mamy (bo na samym dole)problem taki ze jak zmywam w kuchni to mi wybija w prysznicu, ale dzis jakby nic wiec moze pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa fatum czy cus, euforka mialo byyyyyyyyyyyyyyyyyyyyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek to jest :pamiętnik\" ogólnodostępny,linka na gg ci podeślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Ciastek juz zostalas poinformowana hihi U mnie nietoperze lataja w lecie jak sie ciemno robi-pelno ich jest wtedy ! Moj kot to chyba nieuchronnie zmierza do pelnoletnosci hihih albo mu odbija albo hormony uderzaja:P Zaczal sie stawiac i syczec na nas i doslownie dyskutuje z nami ! jak go gonie by na lozko nie wchodzil-bo zaczal teraz wlazic to mrauczy cos tam po swojemu do mnie i to glosno ! Ciastek moze nasze koty skumamy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi kiedys smignal nietoperz przed glowa hihihi ... dobrze ze ie nie wplatal we wlosy , bo slyszalam ze tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tez sie dowiedzialam co to za pamietnik ale nie bede go teraz czytac mam inną super kniżke hugo a ty przeczytala te co zaczela o wampirach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×