Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

tym samym areszt domowy bo raz ze glowa mi peka i mam lezec a dwa, ze wygladam super z tym plastrem w poniedzialek na kontrole do porodni chirurgicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszeeeeeee jak se to erobilas??? jak o co?? jesoooooooooooooooooooooooooooo euforkaaaaaaaaa Izunia a gdzie to hihi ty tez grasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzucalismy sie sniezkami :( .. przy aucie chcialam sie schowac do auta i jakos tak nie pamietam ale przywalilam w krawedz drzwi w czapce mam dziure w czole tez :o i mega guza :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no euforkaa to ladnie ja pierdziuu .... zeby tak sie skonczyla zabawa heh widzicie na gorze reklame filmu moze EDEN LAKE ? ja juz go obejrzalam heheh .. dziwnie sie konczy .. ale mozna sciagnac :P¨ bo napiecie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka a widziałammój opis na gg? myślałam,ze ze śniegu TERAZ to się tylko dzieci i psy cieszą ;) skoro sobie czoło rozwaliłaś to ciebie chyba pod dziecko podciągniemy.... niech się szybko goi i żeby blizna nie została!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na górze to ja mam teraz reklamę LOTTO :D Pestka ja nie gram,ale czytałam i jakiś reportarz ogladałam o tej grze :) dlatego wiem,że tam trzeba się lansować,brać pigułki na odchudzanie (diet pill po mojemu - dietetyczne pigułki czyli na odchudzanie),robić operacje plastyczne,no i rzucać chłopaków! myślą nawet nad zrobieniem polskiej wersji tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheehe polskiej ??? Gabi lubi ja ubierac itp . no tyle ze po angielsku wlasnie ma problem :D Mindy Izunia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiehehe widzialam Izunia :D noo jak dzieci ;) dobrze, ze w nos sie nie uderzylam bo mialabym dwa oka sine .. dopiero bym wygladala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka to ci odmachnę właśnie czytałam,że w to najchętniej grają dziewczynki 9-15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka teraz fiolet modny....miałabys coś w rodzaju makijażu pernamentnego ;):) żartuję oczywiście.....dobrze,że tylko tak to się skończyło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pestka Euforka😘 oby sie szybko zagoilo-oj bidna odganiam pecha od Ciebie a kysssssssssssz Wczoraj skusilam sie na schwarme-niewiem jak sie pisze heheh z dipami i frytkami-do tej pory jeszcze mi sie nia odbija:O Ja juz po dzisiejszym aerobiku:D trzeba bylo troche kalorii spalic;) Pestka ja juz widzialam ludzi jak chodza w szpilkach albo trampkach-chyba juz wiosne poczuli hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu tez chodza w trampkach , przewaznie w szlolach dzieciaki :D ... sie nei zdziwie jak mieli je na noigach od lata hahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee no ,ja tez w trampkach naginam,ino takich do polowy lydki i deko oceplanych,cala zime przelazilam w nich :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×