Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

jo jestem :p my dzis w wojazach ;-) od 13h pojechali ze znajomymi az do Kraainem (w sumie niedaleko) oni mieli zarezerwowac restauracje polska na bierzmowanie, a my mielismy isc na spacer z mala wiec sie tak spikneli bo obok tej restauracji jest wielki plac zabaw ze stawem, popili se piwka :p ja goraca czekolade z bitaaaaaaaaaaaaa smietana (a coooo) mala polatala z mlodym ich, potem pojechalim do innych znajomych bo stary moj mial interes ale na krotko, no i wpadla mi druga \"cora\" na noc dzis hehehehe,bawia sie we dwie za zamknietymi drzwiami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jutro wielki dzien, przywioza mi kanape i szafe, musze sie przymilic do R zeby ja zlozyl echhh :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ciastek wiem jak to jest jak dostaje sie nowe meble a jeszcze fajniej jak juz stoją gotowe na swoim miejscu i sie na nie siada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za tydzien bede sie cieszyc moim prysznicem no dopuki zamondują i wstawia to bedzie z 1,5 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Martoszkagratuluje zakupow:) prysznic z masazem -:classic_cool:ja to bym przez godzine spod prysznica nie wyszla hihi Ciastek czyli u Ciebie jutro wielkie przemeblowanie:) Pestka zdjecia super-wygladacie jak nastolatki:)a jakie chudziutkie Jutro znow sie szkola zaczyna:P uciekam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martoszka, gratuluje zakupow ;) ciastek no to bedzie teraz u was szuflandia :p pozdr dla batmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no wlasnie R dzwonil ze dostal smsa, z wiadomoscia ze transport bedzie o 15,40,trza szafe oprozniac,tylko jak tu batmana zmusic zeby zlozyl nowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he taaaaaaaaaaaa dostanie baterie do latania jako batman :p jeszcze co, a co on tego dla siebie robic nie bedzie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) przechodzę na dietę....zważywszy,że byłam na chrzcinach,które miały poprawiny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka,Mindy laski z was!! rozumiem,ze dieta opiera się na białym winie :D też mam białe wino więc spróbuję czy na mnie też zadziała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też preferuję czerwone!! no ale skoro do diety potrzebne białe to sie poświęcę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam juz dosc :p,bajzer do potegi n-tej kuffffa mac, szafa stara juz wyniesiona i podloga zmyta pod nia, ale kuzwa kupa szmat u malej na lozku masakraaaaaaaaaaaaaaaaa, nie wiem czy beda akurat w okolicach 16h mam nadzieje bo zanim uporzadkuje w szafie lo jenyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa zabyla hihi ... ZOmbi znalazla prace hahahaa . pracuje kuwa tam gdzie moj M haha i jej ... a poszla se na lakiernie ... buehhe jesoo jaka musi byc zdolowana zeby sie chuj wie czego lapac ahahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek zrob przeglad malej ciuchow-napewno z czegos wyrosla i juz bedzie wiecej miejsca w szafie:) Pestka hahaha to teraz Twoj M bedzie mial dodatkowa rozrywke w pracy;) Mam zadanie domowe:Popisac jak wyglada typowy slub w polsce-niewiem jak sie do tego zabrac hihi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no on juz mowil ze jak tylko ja zobaczy albo uslyszy , to padnie .. bo ona jak rzy to wystawia zeby te swoja koniowate .... a smiech ma jak swinia kaszel hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 5 i pół stopnia ale mi i tak zimno hugo jak wesele wygląda... wódę się chleje, po mordzie bije, i śpiewa disco polo:D:P kurde, ja chcę na jakieś typowe wesele!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×