Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ooooooo boksowanie też mam cholerka ! tylko jutro rękami bym nie ruszyła bo jednak trzeba dość mocno machać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczta, a moj normalnie ma tygodniowki wiec chyba nie dotyczy to calej Belgii, a pewnie przez agencje roznice jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek moj m 2 tygodniowki .. zreszta BXL nie maja .. wlacz se >chore forum i poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na VTM o 20 40 leci WTC-wiec te z be co chca niech ogladaja:) pogralam w golfa hihi i zjadlam czekoladowe jajka wielkanocne jutro aerobik to wyskacze:P co do tych dodatkowych wyplat-to siostra mojego pracuje w Tongeren i tez dostala kase-ale od czego to zalezy to niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity ja na wakacjach to czesto zapominalam o praniu hehehe i zostawalo na noc:P Ok ja sie juz dzisiaj zegnam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakbym wyniosla pranie na zewnatrz to chyba by zamarzlo:O pestka moja a raczej nasza kuzynka trze ziemniaki nadziewajac je najpierw na widelec a potem grzeje po tarce az wiory leca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhahaha ja nie umiem widelcem hihi .. a maszynki ni mom bo ja tre cos raz na rok hehehe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️, pestka jakie chore forum mam wlaczyc,bo nie zatrybila ? naginam trampkiem do szkoly polskiej, ale sie nie chce noooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ciastek a ile znasz chorych /pojebanych forum??? zwiazanych z Belgia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze sie uspokoilo to chyba juz pokasowali wszystko co chcieli, nie? Eternity 🖐️ przybij pione, u mnie tez nic nie doplaca :( Fajnie macie z tymi doplatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehehe no euforka piecze mnie paluch hahahah.. no wiesz :P no ale to teraz tak chyba wprowadzili .. i tylko za luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko :) noooo i juz chyba spokuj z naszym kafe bo widze ze jest OK nie uwierzycie ale u mnie zaczal wlasnie padac snieg :O mnie maly rano obudzil :Oznaczy 7:30....dla mnie to rano i pierze sie juz drugie pranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jedziemy do kolezanki syna na urodziny....dzieci wiec sie wyskacza ona robi na ok.20 osob wiec bedzie sie dzialo ja oczywiscie za fotografa i kamerzyste bede robila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec stawiam za.......6633.............. hihi |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ /\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ /\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ /\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ /\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ /\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ /\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ /\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam cynk z wiarygodnego zrodla (dla tych co z Belgii) od 1 maja na pewno nie bedzie trzeba pozwolen na prace :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka jak to snieg? :o masz salaty troche :) Ciastek no to super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo normalny bialy snieg :( ale na szczescie juz przestal...niech lepiej nie straszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Martoszka stronkowe i za limit:) 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 wrocilam z aerobiku-na dworze zimno :Orano bylo -1 Martoszka wspolczuje sniegu-mam nadzieje ze u mnie juz go nie zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo ciastek hehe ?? tylko ze tej pracy malo hihih dostalismy karty elektronizne dzis .. boszee nastepne kody piny do zapamietania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×