Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a ja z kotem sie bawilam i sie pizdlam reka w szafke, nie ma to jak stara i glupia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Ciastek jak moj sie z kotem bawil to potem mial rece pokieroszowane pare dni:D ostre ma zeby skubany hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i za stronki jeszcze 🌼🌼🌼🌼🌼 a ja sobie podłubałam w papiurach znów (oczywiście nie to co trzeba , bo trzeba kartki ale coś natchnienia na nie nie mam ) możecie zobaczyć na blogu co takiego bo już wrzuciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz zobaczylam-super:) i bardzo mi sie podobaja swieczniki do sypialni Niestety nadal niewiem jak moge tam komenta napisac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewien facet miał 50-centymetrowy interes. Stwierdził, że z tak dużym nie będzie chciała go żadna dziewczyna, więc musiał się z tym uporać. Poszedł do czarownicy, a ta powiedziała mu, że ma iść do lasu, tam na środku lasu będzie kamień i na nim będzie siedziała żaba. Miał zadać jej takie pytanie, na które żabka odpowie \"nie\" i wtedy interes skróci się o 10 cm. Poszedł więc i pyta żabkę: - Żabko, dasz mi buzi? Żabka na to: - Nie. Ubyło 10 cm. Facet już wraca, ale stwierdził, że 40 cm to jeszcze za dużo, więc znów pyta: - Żabko, dasz mi buzi? - Nie. Teraz facet wraca z 30 cm. Pomyślał jednak, że 20 cm w zupełności wystarczy. Idzie więc jeszcze raz i pyta: - Żabko, dasz mi buzi? A żabka na to: - Nie, nie i jeszcze raz nie. hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm niech się lepiej przygotuje na ten jutrzejszy bliźniaczy poród,bo ja się na charci spacer umówiłam więc pogoda musi być!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie umiem dodawać komentarzy do blogu....ale ja i tak monotematyczna jestem :P normalnie cudeńka!!!! podziwiam za pomysły i talent!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdzilam ze francuski jest jeszcze trudniejszy od niderlandzkiego do nauczenia:Ptam to dopiero inaczej sie pisze i inaczej czyta hehehee i gadaja \"przez nos\" hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka u mnie 13:D wlasnie sprawdzilam hihi w moim rejonie zima zimniej ale tak to zawsze pare stopni cieplej jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia do sie do niego szeroko usmiechaj to i slonko sie do Ciebie tez rozesmieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba Ciastek miała rację.....mmm poszedł na kurs rodzenia,to jest ten jego trening!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupa tam i usmiech nie pomoze hahahah ...na obiad mam dzis rybkie i brokuly w smietanie .. jamiii i oczywiscie zasrane belgijskie frytki hyhyhyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wolę z pikantnym ketchupem jednak ja generalnie wolę wszystko na ostro.....z majonezem jakieś mdłe mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nowa lodowe juz rozpakowana,teraz do jutra musi mi postac na pustaka,byli ci sami co wczoraj wiecie zeby nie ta moja znajoma to bym kurwa stala z nowa lodowka na zewnatrz,jebane negry nie chcieli przez okno jej wniesc,bo stwierdzili ze tamta zostala wlasnie uszkodzona przez okno: to pytam skoro tak twierdza: -czemu tak przekonani o tym sa i dlaczego nic wczoraj nie zauwazyli skoro jest wgniot i zarysowanie,co zaden nie uslyszal szorowania -a po drugie dlaczego styropian nie jest wokol uszkodzony tylko sama lodowka no nic ale jak moja znjaoma wdala sie z nimi w gadke to mowie wam cyrk na kolkach caly blok ja slyszal,dobrze ze mego R nie bylo bo by ich .......i ta lodowke razem.............nie powiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×