Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

brrrrrrrrrrr jak zimno dzis :) Izunia no pieknie jedzie w moje strony i nic nie powiedziala .. no ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tej blondynki to leje zawsze jak rusza i caly samochod skacze:D hehe instruktor i tak ma cierpliwosc hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co chyba zostawilam radio z mp3 wlaczone w aucie,albo samo sie wlaczylo bo akomulator rozladowalo mam nadzieje ze to to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wróciłam :) po obejrzeniu tych filmików to się zaczęłam zastanawiać nad zmiana koloru włosów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka ja jeszcze wczoraj nie wiedziałam,że do Zielonej dziś pojadę! czysty spontan!! mój się niechcący przyznał,że dziś tam do klienta jedzie,a mnie się przypomniało,że tam też jest Pretty Girl-zachciało mi się białej bluzki,a u nas tylko rozmiar 40 był....myślałam,że tam upoluję ale......GUZIK!! w Zielonej w ogóle nie było tego modelu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiedziłam sobie też Focus Park.....zajęło mi to jakieś 35 min :D co mijałam sklep to słyszałam od mojego - to mamy,to mamy....o to też mamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no cuda . goraco jest .. ludzie z krotkim popierdzielaja ..; uffffffffffff ja w bluzie sie zgrzalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo w marcu jak w garncu ... no cieplo jak skurczybyk , taras mam otwarty na full :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia Pestka ja sie tak nie bawie ! Ja slonka nadal niemam:( a mieszkamy w tym samym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do krotliego rekawa to musze chyba poczekac az do czerwca...w najlepszym wypadku do konca maja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tez ciepelko dzis,ale nie widzialam zeby w krotkim ludzie chodzili ,pestka u was jakies inne te czlowieki hehehe :p mam globusa dzis od rana ;-) Izunia mam to samo co Ty ostatnio :D;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek wydalo sie -ukradlas slonko;) Masz na globusa🌻 Pudelko czyli ostatnie zimowe szalenstwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×