Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

bueheeheheh dobre .. leje buehehe do wazonu normalnie (zeby nie bylo ze na dywan, ktorego nie mam ) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Ciatek trzymam kciuki za diete! Martoszka wspolczuje tych sniegow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko mi sie rozesmialo na calego i dostalam energii by malej pokoj posprzatac-heheh wylecialo troche-dobrze ze w szkole i nie widzi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam z psem i się wkurzyłam!!!!! moja na smyczy,do tego postanowiła być bardziej kobieca,a tu mi podlatuje jakiś gówniany kundel.....mówię jak do ludzia do jego właścieciela,żeby zabrał psa,a ten z uśmiechem mi podchodzi zaczyna gatkę jak to nasze pieski się polubiły! totalny idiota!! ja do niego,żeby zabrał psa to on mi z tekstem - a co przeszkadza ci? no to kundla butem przesunęłam,a gówniarza opieprzyłam :P a za plecami słyszę - jaka złośliwa baba,pewnie uważa że jesteś za mało dobry dla jej psa wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahaha Pestka:D boze co za pustkowie chodzi po tym swiecie:O Izunia olej gowniarza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta pierwsza jest najlepsza!! od razu widać,że z jakiejś wsi.....ślicznie jej stanik widać na tym zdjęciu w ogródku jak by to mój kolega powiedział - zawsze mozna położyć na pysk kolorowe czasopismo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętacie fotę ode mnie 3 afgany na jednej kanapie? tam była zółota afganka,ona też mówi mama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka wklejalam kiedys tekst dla Ciastka o pandze wiec juz czytalam o tym Izunia trzeba bylo nagrac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze rybki to te zjadane latem nad morzem......ale bym już sobie taką wsunęła mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomnialo mi sie ze dawno drinow nie stawialam hihi musze pare nabic do fajnego limitu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta laska z fotki barbi jest jeszcze bardziej sztuczna od lalki te inne na imprezce przy autach i w lokalu to juz calkiem jak jakies dziwki hihi a z pangą to mysle ze jak zje sie kilogram to moze cos izaszkodzi ale ile mozna jej zjesc...przesada przeciez lekarze mowią ze wszystko mozna na co ma sie ochote :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17777:D stawiam:D I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I II_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz na tego limita 🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻 🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻 🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻 🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻 🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻 🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻 🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻 🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻 🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻 🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻 🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻 🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻 🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻 🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ryb to ja na jutro mam mintaja......tylko proszę mi tu nie pisać,że to też trujące swiństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×