Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Izunia,dla mnie osobiscie to juz jest naduzycie jesli sprzedaje sie psa na allegro,kuzwa nawet do animalsow napisac... a to w Thriumphie maja takie wielkie barchany hehehe wiecie co,staram sie mniej jesc,a czesto i bardziej owoce,wiecie ze inaczej sie czuje jakos niby to 3 dni ale...............;-)trzymam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia a sobie cos kupilas? Ciastek ja wlasnie zjadlam brokuly-trzymam kciuki za Twoja diete Izunia probujcie z kazdej strony-trzeba udupic goscia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprocz aerobiku zrobilam sobie dzis wycieczke na rowerze 10 km mala ze mna byla i dala rade hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis karnawal w miescie:D za godzine jade z mala-niech sobie pooglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina nic sobie nie kupiłam....coś nic mi w oko nie wpadło,a ponieważ szuflada w komodzie pełna to na siłę bielizny kupować nie muszę :) dziewczyny trzymają rękę na pulsie,ja w każdej chwili mogę jechać....dla swojej i tak wszystko mam podwójne więc i smycz bym miała i materacyk do spania,karmę kupuję w worach po 15 kilo więc też nie będzie problemu jeszcze jednego psa wyżywić.... ja nawet nie próbuję do gościa dzwonić,bo za nerwowa jestem.....opierdolę go i w ogóle psa nam nie da :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina fajnie macie z tym karnawałem :) Ciastek ja to zawsze tyję od......wieczornego przegryzania przed telewizorem....wystarczy to ograniczyć i waga spada no a do tego jak wiosna przychodzi to się nie chce w domu siedzieć i......też się chudnie od ruchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia skoro koles taki na kase pazerny niech ktoras zalicytuje wyzej-ktos kogo on nie zna-niewiem moze zalozcie fikcyjne konto na allegro-trzeba goscia jakos podejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za karnawalem nie przepadam-bardziej to dla dzieci fajne jest W sumie co roku to samo hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina ja już pisałam,pewnie przeoczyłaś - gościu zakończył licytację przed czasem bez oferty kupna dziś namówiłam swojego,żeby do niego zadzwonił,że chcemy kupić suczkę....opowiedział nam dokładnie to samo co dzień wcześniej dziewczynie z forum,a mianowicie: -czuje się zaszczuty przez charcie towarzystwo,bo rzekomo było masę telefonów do niego że jest złym człowiekiem,bo psa chce sprzedać -odkad wystawił psicę na allegro ta się poprawiła i nie sika,więc chce jej dać ostatnią szansę przez tydzień,dwa....jeśli zmiana nie będzie trwała to będzie chciał ją sprzedać -nie ukrywa,że ma kupców -pani z Niemiec,która ma podobno rezydencję i 10 chartów i jakaś pani z Tarnowskich Gór -wziął nasz nr telefonu,ale nie obiecuje że oddzwoni (opowiedzieliśmy,że od 16 lat mamy afgany i są to psy do towarzystwa i wystawowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia brak slow do goscia brrr a karnawal to juz kiedys wklejalam z youtube jak u nas wyglada Kolorowo pelno swiatel z laserow,glosna muzyka i tance-parada Potem ludzie uderzaja do pabu i bawia sie przy muzyce-ala disco polo do rana hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejjuu z tym psem to chyb a jakis horror .. jak o rzecz sie beda wlasciciele droczyc no .. ciastek pamietaj ze owoce i warzywa to weglowodany , nie jedz za duzo bo je ciezzko spalic :D bialko zryj bialko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza dziś;) dziewczyny, na moj fantastyczny wypasiony system operacyjny laptopa zostal wymyslony tlen, i zmienilam z innego dziwnego komunikatora na ten tlen zeby miec gadu - jak mozecie odezwijcie sie do mnie zebym wiedziala czy dobrze Was wpisalam:O juz znalazlam pierwsze bledy i tak jakas beata jest piotrkiem i inne takie kwiatki;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek hahaha .. spij kobieto spij .. a jak nie to joging z rana hahhahah ... ja se dopiero kawe siorbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhej hej 🖐️ u nas zimno i pada deszcz pestka lukam na ta stronke,ale jak tu sie kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) ale miałam emocjonujący dzień,luknijcie na pocztę,a bedziecie wiedziały dlaczego ;) u mnie dziś też cały dzień siąpi deszcz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooooooooo Izunia opowiadaj co i jakk :D :D ciastek a ty co gg specjalnie wylaczyla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małżeństwo,które prowadzi hodowlę z której pochodzi Alkarina się rozstaje pani delikatnie mówiąc się wypieła, twierdząc że ma w domu 3 afgany i borzoja i dlatego nie może jej wziąć ale jedna dziewczyna na forum zna ich prywatnie!! zadzwoniła do faceta,a ten jak dowiedział się co się dzieje to zadziałał :) zadzwonił do gościa,przypomniał,że ma prawo pierwokupu,powiedział,że ja przyjadę w jego imieniu i odbiorę sunię ja tylko dziś zapłaciłam i przypilnowałam,aby mi świstek podpisał,że sprzedaje sunię za 400 zł.....no i przywiozłam ją do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×