Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ pestka, a wez sie dopchaj do kompa jak gargamel siedzial akurat,jak pisalas,potem odpisalam Ci ale Ciebie nie bylo bo zero odzewu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no t o napisz jeszcze raz bo mi gg zeswirowalo i nie mam nic od ciebie :D no i 🖐️ jo wczoraj pojachalysmy z Mindy na wielki plac zabaw .. posiedzialysmy sobie troszku :D i ejla nie tak nam minal dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od dzis na diecie,jenyyyyyyyyyyyyyyy jak pomysle juz mnie glod dopada :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) dziś rano na parkiecie była plama :O padło na młodą,bo Izzy wieczorem zrobiła grzecznie siku na trawniku,a Alkarina nie młoda dostała lekką reprymendę,skutek - dwa taliby w psim koszyku:D a mi się wydawało,że jest to kosz \"jednopsiowy\" hahahahaha!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek nie myśl o diecie,bo cały czas będziesz głodna chodzić......zajmij się czymś,aby o tym nie myśleć idż na spacer ze świnką morską ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze ona ze stresu sika,moze byla ostro karcona,czasem psy sikaja jak ciesza sie na widok wlasciciela......,albo po prostu nikt jej tego nie nauczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wnerwia mnie deko ta swinia, co zmienie trociny to kurwa nasra od razu,a tak daje po klatce i bryka ze wysciolka na podlodze laduje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Izunia gratuluje :D Wiedzialam ze znajdzie sie jakis sposob:) Ciastek heheh pewnie swinka musi teraz zaznaczyc dlatego od razu cos musi narobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia sunia pewnie nie nauczona ze ma sie na dworze zalawiac-zreszta to byl chyba jeden z powodow czemu gosciu postanowil ja sprzedac Jak noc minela? hhi masz teraz w domu pewnie wesolo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ zaspalam dzis do roboty :D nie przestawilam budzika i zamiast o 7:30 byc w drodze do pracy to ja dopiero wstalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis tez dobrze spalam jak nigdy,euforka wyspalas sie przynajmniej tyle ze pewnie potem byl sprint ;-) pije herbatu zielona blee ta bagnista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zle spalam .. zawsze z niedzieli na pon jestm jak trup chodzacy .. buuuuui a potem sie Kris pyta na lekcji czemu zasypiam .. czy cos pilam w niedziele buehehehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi w nocy mala atrakcje zafundowala:P cos jej sie snilo i zaczela sie wydzierac-wybudzilam sie i niewiedzialam co sie dzieje hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko masz na pocieszenie🌻 u mnie dziś ciśnienie 981hPa :( jak będę pisać od rzeczy to będziecie wiedzieć dlaczego :P noc minęła bardzo spokojnie :D psice się wymieniały na dywnie przed łóżkiem w sypialni,całą noc miałam wartę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda wcale nie wygląda jakby tęskniła za starym domem!! ale jak któreś z nas się ruszy to ta już pierwsza aby iść razem,do tego podchodzi co chwilkę aby ją głaskać chociaż facet twierdził,że ona nie lubi suchego to u mnie już go więcej zjadła niż Izzy,co jakiś czas podchodzi do miski i chrupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas baba z mojego rodzinnego miasta wyslala mi zaproszenie na nk wiec sie jej spytalam czy my sie znamy? odp ze nie ale jestesmy z tego samego wieku-ona ma 54 lata heheh i ze moze ja dodam do kontaktow to jej odpisalam ze jestem duzo od niej mlodsza i nie zalezy mi by miec jak najwiecej kontaktow na nk:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina hahahahahaha....jesteście w tym samym wieku!!!!!! Pudełko sunia pójdzie do adopcji tzn dziewczyny z charcieho forum mają bojowe zadanie znaleźć jej nowy kochający dom,do tej pory będzie mieszkać u mnie :) przyszły właściciel to NA PEWNO przejdzie u mnie egzamin na to czy jest godny ją dostać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia hehehe no mlodziakiem nie jestem ale do 50 to mi jeszcze daleko:D:P Izunia a ja cos mam nosa ze ona juz u Was zostanie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś 3 osobą,która tak twierdzi......bronię się jak mogę aby jej nie pokochać,niech idzie szybko do nowego domu,najlepiej takiego gdzie już kiedyś mieli afgana i najlepiej w okolice gdzie jest możliwość szkolenia jej do coursingów,bo jej matka to najlepsza biegająca afganka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×