Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Ciastek postanowilas sie zaglodzic? Eternity❤️ Jak mi sie dzis do szkoly nie chce jechac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka-4c
czy ja wiem czy rygorystyczna?? smazony schabik?? nie bardzo :P obejrzelismy jakis kretynski film... dawno takiego berbeluch nie ogladalam ihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jakos przezylam aerobik choc nie bylo lekko z tą nerą doszly kolejne 3 osoby i robi sie juz ciasno staraly sie wszystkie cwiczenia cwiczyc i powiedzialy ze po fitnecie odrazu do apteki jadą hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham!!! ludzie eureka!!!!znalazlam dla siebie aerobic, a wlasciwie odmiane do tancowania- ZUMBE u mnie w fitnessclubie. ida sie zapisac i od poniedzialku szaleje. Pestka mnie tym zarazila i przez przypadek to odkrylam u nas!! pestka, jestes wielka 👄 http://www.youtube.com/watch?v=Vf0q6qtThF4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kufffa ale bede fikac!!!! ;) chce ktora ze mna? schudnac schudlam 12 kg ale teraz trza cialko do figurki doprowadzic nie!!!!! posikam sie z radochy normalnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie patrzalam czy u nas gdzies te zumbe mozna pocwiczyc ale zdaje sie, ze jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity glowa do gory ❤️ i dobranoc 🖐️ ide popatrzec sobie na zumbe i spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo mindy gratulacje z wynikow odchudzania i s fikania hihi mnie kolezanka z aerobiku chce wyciagmac jutro na silownie....a pojde zobacze....ona schudla 16kg wiec cos w tym musi byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pestka, akurat mam tak ze moge zjesc kawaleczek smaoznego na prawie znikomej ilosci oleju.....jest napisane jest,wiec nie wnikam ot i co,a regorystyczna w tym sensie ze sie malo je i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no jo ciastek .. jak skonczysz diete i podziala to i ja zaczne :) choc ja i tak malo jem i gowno z tego :P kiedys pamietam moja znajoma chciala shudnac ... i przeszla sobie na diete nic hihi czyli jadla same jablka i pila wode :D w 2 tyg spadlo jej 10 kilo .. a teraz jest po dziecku i nadal utrzymala szczupla sylwetke .. Martoszka wiesz chyba kto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pizdzielewo na podworkuuuuuuuuuuuuuuu brrrrrrrrr pestka u Ciebie to podejrzewam kwestia cwiczen bo przeciez schudlas duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Euforka🌻 Mindy idziesz jak burza ! gratuluje woow 12 kg 🌻 Zumba jest u mnie obok w miescie w maasmechelen-nawet w tv pokazywali hihi cos ostatnio sie bardzo popularna zrobila:D ja zostaje przy swoim aerobiku hihi Mi przez ostatni tydzien nic nie zeszlo:( ale tez nie przybylo hihi ale podjadalam co nie co:P Pestka wlasnie slucham muzy od Ciebie dzieki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszlo mi jakies badziewie na ustach:O i boli jak cholera:Pnawet nie mialam jak kawe wypic Na dworze pizga i znow szaro i buro😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) spoko, spoko u mnie sloneczko a od piatku ma byc ocieplenie.. koniec kropka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo z tym cholerstwem to sie teraz trzeba przemeczyc :( 🌻 jak ta zumba taka popularna sie staje to i moze do nas zawita :) ja nie mam sily do diet ;) tez malo jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka😘 u mnie problem jest taki ze ja na samo slowo dieta juz sie glodna robie hihi Pestka ostatnia piosenka jest najlepsza ! juz leci na full u mnie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×