Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ bylam wczoraj u weta i nadal stoje w miejscu ta moja mowi, ze nie wie co robic ale poki co to nie mozemy podawac innych lekow bo schodzimy z tabletek przeciwzapalnych ktore sa sterydami. Mam dzwonic do wrocka ale szczerze powiem, ze nie podoba mi sie to wszystko. Nie mowie, ze ten wet z wrocka sie zle leczy ale przeciez on ma na codzien tylu pacjentow, ze pewnie ciezko jest pamietac o jakims jednym piesku.... jeszcze jedno te sterydy maja bardzo duzo skutkow ubocznych i ja mysle, ze to wlasnie przez nie Spajk sie tez zle czuje. Zapytalam wczoraj mojego weta o zdanie na ten temat.. nie bede komentowac :o ponoc skutki uboczne inaczej dzialaja na ludzi a inaczej na psa nooo tak pies nam nie powie, ze widzi podwojnie; nie powie, ze boli go glowa itd wiec jak mozna przypuszczac, ze na psa tez dzialaja skutki uboczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladnelam wlasnie kawalek tego filmu o tym nauczycielu kawal gnoja i to jeszcze jakas szkola specjalna.. masakra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 nie wiem jak u Was ale u mnie pochmurno i boli mnie glowa nic tylko od rana narzekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Film z nauczycielem :O nie bede komentowac:P Buty heheh polamalabym nogi w 3 miejscach hehehe Euforka napewno sterydy maja srodki uboczne! Mam tu kolezanke ktora choruje i bierze czasem sterydy i wlasnie po nich albo czuje sie ospale albo ja roznosi Biedny Spajk:( nikt nie moze go zdiagnozowac )zycze Ci wytrwalosci❤️i na bol glowy🌻 Przesylam tez slonka tym co nie maja u mnie dzis znow upal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo 👄 mam slonko :) Izunia czy Ty dajesz Izzy i Almie sucha karme? :) jak tak to jakiej firmy? ja probuje cos wybrac ale mam metlik zastanawiam sie nad acana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) oj ciężki dzień dziś bedzie .....pogoda taka sobie,jakoś szarawo,a do tego chyba za dużo wina było na dzień dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka trzymam kciuki za Sapajka,aby się lepiej poczuł ❤️ Wczoraj wzięłam Almę do weta,aby ją zaczipować,Izzy została w domu i urządziła taki koncert,że hej!! A niby udaje,ze jej młoda obojetna,a witały się tak,jakby się ze 2 lata nie widziały,a nie ze dwie godziny,wariatki normalnie :D Co do karmy suchej to moje sa na Royal Canin i maja się dobrze,jest też specjalnie dla bokserów - dostosowana do potrzeb rasy http://www.sklep-zoo.pl/product_info.php?manufacturers_id=66=ROYAL%20CANIN&products_id=3603 jest też w paczce 3kg psy z reguły bardzo chętnie jedzą Royala,bo im apetycznie pachnie (opinia hodowców i kolezanki pracującej w sklepie zoologicznym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzis ciezki dzien spac mi sie chce cisnienie sie zmienia ..szok :) Izunia wczoraj wlasnie kupilam royala 3kg ale naczytalam srednich opinii ..najgorzej to zaczac czytac.. spajk wczoraj ladnie zladl karme, ladnie pachnie i wydaje sie byc ok a te szpileczki to na jakas mala stope bo 7cm to nie jest przeciez tak duzo :) no jest duzo ale sa te wyzsze a moze ja dzis mam cos z widzeniem ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka prawda jest taka,że nie ma karmy idealnej Royal jest z tzw górnej półki,podobnie jak Acana zresztą po psie będziesz widziała czy karma mu służy,a jak zjadł z apetytem to znaczy,że mu smakowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja Izunia na razie wyszukalam wszystkie karmy z gornej polki ktore spajek bedzie mogl jesc, porownam je skladnikami i wtedy sie zdecyduje na ktoras spiaczke mam 💤 jeszcze 2h pracy i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj wreszcie dotarły do mnie zamówione smycze dla dziewczyn :) Alma wreszcie wygląda jak \"z rodziny\" bo ma taka samą smycz jak Izzy,tylko w kolorze odpowiednim do swojego umaszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ slyszalyscie o katastrofie samolotu,zniknal z radarow,szok,jeszcze nie znalezli,gdzies nad Atlantykiem,lecieli nim m.in pracownicy jakiejs firmy wraz z rodzinami w nagrode za prace,na urlop,najprawdopodobniej wszyscy zgineli,mogl to byc zamach..... a ja przed chwila az sie wystraszylam, patrze ambulans podjechal pod blok,i lozko wystawione na schodach i tak jakos przykryte ze wydawalo sie ze lezy trup,az mnie zatkalo,okazalo sie ze ojca naszego wlasciciela mieszkania zabierali,przykry widok,dziadek przypiety pasami ledwo siedzial,mam nadzieje ze bedzie dobrze...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ u nas z rana byl deszcz [potem sie rozpogodzilo,choc za cieplo nie jest musialam dzis leciec do biblioteki miejskiej zeby wypozyczyc ksiazke i pomoc napisac córce referat z historii przez kilka dni chodzila do kolezanki i razem go robily,lecz gdy przyszlo co do czego kolezanka powiedziala dla pani ze sama go robila pani dala mojej malej szanse najutro i tak to wyszlo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek słyszałam o tym samolocie,normalnie LOST ;) Martoszka fajną kolezankę ma twoja córa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek ja tez slyszalam:( Martoszka szkoda Twojej cory ze taka kolezanke ma ! Mam saune w domu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jo tez slyszalam jeszcze wczoraj po poludniu staremu mowilam o tym .. Martoszka ktora to????????? \"kolezanka\" jaka pipa nooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek🖐️:) dzieki 😘 Nie wyspalam sie dzis:Ppomimo ze okno bylo cala noc w sypialni otwarte to byl taki upal ze nie dalo sie spac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tez slyszalam o tym samolocie i dzis na onecie napisali, ze juz odnalezione zostaly szczatki :( Martoszka taka kolezenke to... ech wrrr 😠 nauczke musi dostac mala zolza! a u mnie brak upalow ;) za to burza w nocy byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączam się do tych,które się nie wyspały i to wcale nocna burza mi nie przeszkadzała,o nie! Izzy jest na lekach,bo postanowiła jednak fundnąć sobie ciążę urojoną,zrobiła się przez to taka miauczliwa,że szok......pół nocy sobie miauczała,piskała itp generalnie afganki dzielą się na te,które co cieczkę mają urojone i na te co nigdy tego nie mają,mam nadzieję,że Alma będzie się do tej drugiej grupy zaliczać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie tez nie wylamie, tez sie nie wyspalam,nie wiem nawet czemu,do 23h ogladalam film, stary juz spal,budzilam sie co chwile u mnie zanosi sie na burze lub deszcz,jakus dziwacznie jest ;-) - Tato, kup mi rowerek.. - Rowerek... Syneczku, olej rowerek. Poczekaj, niedługo będziesz mógł jeździć na motorowerku, nie wolisz motorowerka? - Jasne, tato! ...... - Tato, kup mi motorowerek - Synu, motorowerki są da wieśniaków, poczekaj roczek, kupimy fajoski skuterek, nie wolałbyś skuterka? - Super, tato, jasne, że wolę! ... - Tato, kup mi skuterek - Ech, synu, skuterki są dla ciot, poczekaj dwa latka, dostaniesz motór! Motór! Nie chcesz motora? - Tak! Tak! Chcę! ... - Tato, co z moim motorem? - Synu, powiem szczerze, jest sens kupować motor, skoro za rok będziesz już mógł prowadzić samochód? Prawdziwą brykę! Hę? HĘ? - Jasne, tato.... ... - Tato, kup mi auto... - Auto?? A po chuj ci auto, jak ty nawet na rowerku jeździć nie umiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) macham i spadam bo kruca bomba mało casu x 1000 komu trzeba ;) chłodno mam już dziś - pizgało mi pod koszulę rano takim brrrr wiatrem słońce też zniknęło ale dla odmiany jest czym oddychać do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehe a że niby co jak nie wiater w drodze do szkoły ? pod koszulę koszulę a nie pod koszulę piżamę mi pizgało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×