Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ nie stresujcie mnie dietami, rowerami i bieganiem :D mi tez by sie przydalo ale nie mam czasu na chwile obecna urlop mam nie??? nooo to wczoraj szpachlowalam sciany :D plecow nie czuje :P a szpachlowalam tylko sciany pod grzejnikami :D jestem bardziej zryta niz przed urlopem co chwile cos gdzies trzeba jechac i zalatwiac a dzis odbior grzejnikow bedziemy wode napuszczac i sprawidzimy czy nic nie cieknie :D noo to milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Martoszka kiedys potrafilam przejechac 50km wiec jest roznica hihi Euforka wiem ze to ciezka praca-ale jak juz wszystko zrobicie,bedziecie mieli piekny domek:D ja tam lubie remonty-nie lubie tylko potem sprzatac:P Ciastek powodzenia dzisiaj:) ja zaraz musze do gminy isc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) proszę mi tu nic o dietach nie gadać!! jak ja mam się odchudzać jak u mnie ciągle goście?już się następni zapowiedzieli na piątek przecież nie mogę siedzieć z nimi i nic nie jeść,bo jeszcze pomyślą,że żarełko zatrute jakieś ;):P Euforka sama szpachlowałaś? ja to jestem świetna w remontach,bo ja to głównie zarządzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski skad moge sciagnac do wydrukowania lekture do II kl pt :Karolcia" helppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja 50km. to na stacjonarnym przejade a na takim jakos nie probowalam nawet uuuuj pamietam remonty potem tyle sprzatania ale za to po jaka satysfakcja...jakos trza wytrzymac...ale czy kieszen wytrzyma? ;) moja ma lektore:"Ania z Zielonego Wzgorza"jaaa cie 300stron :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka no zrobilam sobie tego chomika ,sciagnelam Karolcie ale nie wiem jak to otworzyc kuzwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajki masz format pliku?? kupilam dzis swieRZa miete :D:D:D teraz bede sobie hodowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lektore
lektore :O pusta ty kobieto :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyyy pomarańcza,kup se słownik ortograficzny!! od kiedy to lektura pisze się przez "ó" a polskich znaczków to na kompie nie ma?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do Martoszki bylo hehhehe pomaranczo wypierdddaaalaajjj powiem dosc dosadnie :P choc i tak nei dotrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby sciagnac na kompa TOM LEKTOREM :p trzeba wykupic limit hehehe na sciaganie chyba inaczej wlasnie nie moge sciagnac tylko zachomikowac ,kurka wodna no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uups widac pomaranczka sie zdradzila hahaha i sama byki robi:P:D Pestka niemam nic od Ciebie ! Spadam do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zachomikowalas to jakby sciagnelas na swego chomika , no to chyba mozesz jakos odluchac czy co?? kurde nie wiem jak jest na tych chomikach wrzuc w google audiobook moze bedzie gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zachomikowanego ni diabla nie moglam otworzyc,tzn nie wiem gdzie nawet, wyslalam smsa za sciagniecie pliku powyzej 50mb i teraz sciagam juz na kompa cos mnie sie wydaje ze ciotka jutro przyjedzie bo czas i pora i belch boli:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha pomarancza wstydu nie masz :P:D:D Izunia no cos Ty sama nie szpachlowalam ja tylko pomagalam K :D ale powiem Wam, ze calkiem niezle nam wyszlo :D jednak postanowlismy, ze pozostalymi scianami zajmie sie fachowiec ;) chcialam miec grzejnik w lazience taki stalowy czy tam chromowy matowy ale bede miala bialy bo pan zapomnial albo ktos dal dupy przy zamowieniu i bedzie bialy :o a ze termin goni bo do 1109 wszystkie prace z centralnym ogrzewaniem musza byc skonczone no to nie krzyczalam no i bialy tanszy choc ten co mamy i tak nie byl taki tani :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooo fartlo sie ;) stawiam |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| a tak sobie bez okazji ;):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo a cuekawo czy jest Ania z Zielonego Wzrorza ta oto "LEKTORA" hihi nie nio przyznaje ze sie usmialam bo chór to faktycznie sie pomylilam hihi iniestety nie zostala mi zwrocona uwaga przez pomaranczke,mysle kurna czemu pestka ma przywileje a jo nie hihi ale "lektore" zauwazyla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek koncert patrycji markowskiej Martoszka bo pomaranczy zal dupe sciska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas winobranie czyli przez caly tydzien chleje sie wino ;) hehe no zartuje ale z tej okazji przez caly tydzien miasto swietuje codziennie sa imprezy, koncerty, jarmark winobraniowy, jest tez miasteczko winne, jarmark kolekcjonerski i takie tam dzis koncert markowskiej i niepotrzebne sa bilety, wejscie za free! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wedlug mnie nie ma,ale popros pestki ona bardziej rozgarnieta w tych webowych stronach hehehe moze ja szukac nie umiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo przeczytala z 50 stron ale jak sie jej nie zechce to poslucha juz potem hihi aa sciagam tez film...dla utrwalenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anie z zielonego wzgorza znam na pamiec ;):P:D a najbardziej w pamieci utkwil mi Gilbert :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×