Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hehehh dzieki przekaze :D trza go wycalowac :P no mowie , ze gg sie jebie , ja nei dostaje wiadomosci i moiich nikt nie dostaje :O nie wiem co za chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka dla ciebie i dla M wszystkiego naj naj i takze ucaluj szwagra :) a tak wogole to odpisuje do ciebie...nawet teraz napisalam :O wrocilam z roboty i lece po malego wczesniej bo do dentysty ma do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity odebralam pocztowke picus glancus :p,poslalam juz ja dalej heheh ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Mialo byc dzis 22 stopnie a pizga strasznie:O Ja z Pestka pisze na gg hihi nam jakos wiadomosci przechodza:D Jade do miasta bo upatrzylam sobie fajny golf:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo za niebieskie zielone kwiaty:D to teraz o zdjeciu ja mam dwie cioteczne siostry, jakos tak starsze ode mnie o 15-18 lat obie byly uczennicami technikum fotograficznego wujkowi urodzila sie coreczka wiec bylam najbardziej w tamtych czasach obfotografowanym dzieckiem niestety przy przeprowadzkach wiekszosc fot zaginela albo te fotografki byly do bani i foty kiepskie w kazdym razie mina na tym zdjeciu bierze sie z mojego przerazenia przez to co mi zalozyly na glowe oczywiscie to peruka chociaz swoich wiele mniej nie mialam, tyle tylko ze nie takie dlugie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie haha "zapomniałam"... :P dzięki za zielone :) Pudełko dla Ciebie zestaw 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 my dzisiaj też po wizycie u dentysty - wszystkie trzy starsza pozbyła się aż 3 ząbków - ale już stałe wypychały i trzeba było rwać choć siedziały jeszcze dość mocno młoda tylko zmieniła plombę i skasowały mnie ładnie ;) przeca "myszka" musi coś dać za zęby :D Ciastek cieszem siem że picuś glancuś ;) i że cała ,niepognieciona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem padnieta! popijam zlotego bazanta i relaksuje sie Naszczescie jeszcze 2 dni urlopu i do pracy ide :P:D dzis lazilam po sklepach kupilam 2 pikne spodnice :classic_cool: i rownie pikne spodnie :D no i w kinie bylam na janosiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowa o dentyscie wiec ja jutro ide na 12 ostatnio swoja wizyte odstapilam bardziej potrzebujacemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w hodowli gdzie byl/jest (?) Gucio spodziewaja sie kolejnych szczeniat zaraz na poczatku pazdziernika czyli na moje oko byc moze do odbioru bylyby w grudniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Euforka a Gucio już sprzedany? wiem,że jak już jest planowany następny miot to hodowca często zgadza się na ustępstwa cenowe,aby nie blokować pieniędzy wiadomo,że i na krycie i na karmę dla ciężarnej suki potrzebne są pieniadze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ izunia 🌻 za stronke i kurde jakos nogi mi w dupsko wlaza...oto uroki chodzenia pol dnia na obcasach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dowiedzialam sie ze zostaly wyslane powiedomienia kiedy pierwszy zjazd do szkoly mam jutro pewnie dostane je poczta 26 wrzesnia rozpoczecie hehe no ciekawo....ciekawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 min spedzilam na fotelu dentystycznym myslalam zawsze, ze jak raz sie wyleczy zeba kanalowo to juz na amen a to sie okazuje, ze niekoniecznie.. Izunia nie wiem wlasnie codziennie jestem na tej stronie ale zadnych info nie ma ani nowych zdjec - tylko te z 1808 ani informacji jakie pieski sa i czy w ogole sa jeszcze na sprzedaz Wczoraj pokazala sie informacja o nowym miocie a przyznam sie, ze wstydze sie napisac/zapytac czy Gucio jeszcze jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to statnio jak się wybieram do dentysty to tylko na wymianę plomby.....chyba wkrótce znowu muszę :O Euforka z maila twojego K spytaj się o szczeniaczki,jakie są i w jakiej cenie.....podpisz się tez jako K ;) możesz też napisać,że chcesz dla narzeczonej kupić,bo kocha ta rasę i niedawno straciła swego ukochanego psa troszkę przebiegłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka ja też na obcasach biegam....wyjatek gdy na spacer z psami idę,wtedy bezpieczniej na płaskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale miałam dziś kierowcę :D jak mój mąż jest w pracy to ja wracam do domu taksówką dziś wiózł mnie jakiś Hindus czy inny Pakistańczyk :p i zaczął po polsku gadać - kolega go nauczył ale miałam go dość bo zjebana byłam (jestem) a ten marudził :p ciężko zaczęłam dłubać coś w komórce to dał se siana z gadaniem ale za to włączył polską muzykę hahaha to było długie 15 minut drogi do domu następnym razem jak będę zamawiać taryfę to poproszę o białego , mówiącego wyłącznie po angielsku :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka oj można kanałowo leczonego zęba leczyć ponownie :o wystarczy że za pierwszym razem dentysta nie wyczyści porządnie całego kanału i lipa ... z jednym moim na razie mam spokój , nie boli , nic się nie dzieje ale już mi dentysta ostatnio zapowiedział że pewnie niedługo zaś do zrobienia bo na prześwietleniu właśnie dopatrzył się że nie jest zrobiony jak należy :o Izunia dobrze radzi - napisz maila od K , może akurat... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×