Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

masz racje Izunia , jej dzieciak malo mowi , a nawet wcale . nie wiedza jak sie z nim po NL dogadac a co dopiero po PL heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze temat oszkole jest-niewiem jak u Waszych dzieci w szkole ale moja ma 3 sprawdziany w tym tygodniu i juz jeden zapowiedziany na przyszly-ma nauczycielke kose:Pnawet rodzice tak o niej mowia hihi i siedze z mala w ksiazkach i sie uczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli mnie glowa:( baaaardzo:( mam kolezanke ktora ma synka z ADHD chlopiec jest pod opieka psychologa, rodzice bardzo sie staraja, zajmuja sie w parafii ksiadz postanowil ze nie bedzie go izolowal od innych dzieci w czasie komunii i ... matki przyszly zeby "ona zabrala swojego bachora skoro nie umie go wychowac" a on tez sie bardzo staral, ale nad tikami nerwowymi nei potrafil zapanowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez znam chlopczyka z ADHD byl z Nami w bxl bo byl fun day z Anderlecht,przez 2 godziny w samochodzie nie zamknal sie nawet na sekunde-smialam sie ze mnie pobil w gadaniu:D jak wracalismy kupil sobie trabke i trabil tak przez 2 godz w samochodzie:O a tam musialam miec oczy dookola glowy bo sie mi za szybko przemieszczal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko🌻lecznicze:) No to Ci rodzice to swinie ! szkoda chlopca -skoro sie tak staral !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo mamusie czasem gorsze od dzieci na szczescie moj nie lata po klasie raczej za duzo gada kiedy nie trzeba dzis przyszedl i mowil ze jeden chlopiec tez niezly agent tak walnal drzwiami ze stuknal dziewczynke w glowe az krew leciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hugo a z czego te az 3 sprawdziany,moja tylko na razie dyktanda ma,czasem do domu z matmy zadane ale nieduzo,dyktando raz na tydzien,na razie niczym sie nie rozni od poprzedniego roku z tym ADHD to wiecie dobrze nam mowic jak nas to nie dotyczy,szkoda dzieciaka, ale nie wiadomo jakbysmy my sie zachowaly gdyby dotyczylo to naszego dziecka zapisalam swoja do dentysty kuzwa czas zaczac znow chodzic i leczyc zeby,przed aparatem no i z tym okiem trzeba poleczyc infekcje w organizmie,pestka i hugo zmienili przepisy i teraz leczenie zebow jest darmowe do 18 roku zycia,wczesniej bylo do 12-tego,tylko winietke sie zostawia ide w gary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem jesli to nie jest z winy rodzicow , ale jesli matka wsadza dzieciaka do hustawki i pol dnia ono sie buja , albo wtyka smoczek po to tylko zeby siedzialo cicho, takich przykladow bylo wiecej bo sama je widzialam , dzis znajoma byla u niej i powiedziala o co chodzi , ze dyrektorka chce cos z tym zrobic , to ona na to ze nie widzi problemu i sie nie wpierdalaj.. znajoma poszla i powiedziala dyrektorce , ze niestety nic nie poradzi bo ona nie chce sobie pomoc, no to dyrektorka juz zadzwonila do szefowej jej meza i teraz sie zacznie :O na placu przed szkola gadala z sasiadami jej , wiec wywiad juz zrobia co sie tam u niej dzieje, skoro ona klamie i ukrywa to cos jest nie halo :O pffff co za ludzie , teraz zwroci uwage na inne polskie dzieci w szkole :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ADHD chyba nie jest z winy rodzicow,z tym sie dziecko rodzi,a rodzic jest po to zeby zadbac o prawidlowy rozwoj,no ale jak jest tak jak mowisz ze matka do glowy nie bierze to..............co zrobic,oby jej dzieciaka nie zabrali jak sie dowiedza roznych kwiatkow wtedy rozpacz bedzie eternity dostalam przesylke ale jutro odbiore z poczty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest wina rodzicow ze dziecko akie ale moze rodzic nie umie wlasnie z tym postepowac a nauczyciele chca pococ rodzice zamiast pomagac takim dzieciom to bija je bo....dziecko niegrzeczne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek no dyktanda tez ma co tydzien jak w zeszlym roku ale teraz miala juz sprawdzian z WO,potem ma z jezyka i z matmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to te przepisy musialy sie dopiero teraz zmienic bo bylam jeszcze z mala w sierpniu u dentysty i bylo do 12 lat tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zjebana jestem ... może bardziej psychicznie ale fizycznie też nieźle :o Ciastek a właśnie się zastanawiałam czy do jutra będzie u Ciebie :) zajrzyj na pocztę - wzór wysłałam podczytałam Was tylko troszeczkę , nie mam siły... co do ADHD to czasami właśnie zrzuca się na to winę niepotrzebnie ale prawidłowo zdiagnozowane powinno być odpowiednio traktowane tylko to wymaga dość ciężkiej pracy i poświęcenia czasu dziecku praktycznie przez całe otoczenie z jakim ma kontakt (głównie rodzice i szkoła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie dzieci z ADHD należy wyciszać,bo one nadpobudliwe moja koleżanka niestety albo dziecku na wszystko pozwala,aby był spokój......a jak już ma dość tego,że dziecko dom roznosi to wrzask i klaps w tyłek znam ją od lat,małego od urodzenia więc wiele już widziałam od września miała wysłać małego do przedszkola integracyjnego jeżeli będą miejsca,czy tak zrobiła nie wiem,bo nie widziałam się z nią od wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam że z tymi włosami coś nie tak :P dzieci nadpobudliwe w szkole na przykład powinny siedzieć daleko od okna ale blisko nauczyciela - aby uniknąć niepotrzebnych bodźców które rozpraszają bo trudno im zatrzymać uwagę na dłużej na jednej rzeczy/czynności , polecenia jakie otrzymują powinny być krótkie , rzeczowe i nie przekraczać możliwości dziecka prawidłowe i umiejętne podejście do energii jaką posiada dziecko nadpobudliwe , pozwoli odpowiednio ją spożytkować - zamiast karcić dziecko że siedzi niespokojnie w ławce można mu kazać zetrzeć tablicę na przykład powinno się jak najmniej używać słowa "nie" w domu należy być konsekwentnym w ustalaniu reguł/zasad i ich utrzymywaniu i nie wolno reagować zbyt gwałtownie, wybuchowo (krzyk itp) dziecko powinno mieć zapewnione poczucie bezpieczeństwa i tego że jest kochane i akceptowane , pomocne jest przestrzeganie pewnego stałego grafika zajęć/czynności - stałe pory posiłków, oglądania tv,wstawania i chodzenia spać to tylko kilka podstawowych przykładów , które pamiętam - kiedyś czytałam o tym dużo bo było mi potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no i tego mu wlasnie ta matka nie daje , identycznie robi jak Izuni kolezanka , da wszystko zeby siedzial cicho a jak nie to wpierdol , wczoraj w szkole wsie dzieci juz byly w klasie , a jej maly biegal sam po placu , jak diabel jak szalony , pani stala i go pilnowala . jak znajoma powiedziala o tym jej to ona mowi tak: no i co?? niech sie wylata , niech se pobiega .... heheh czyli mowie nic nie widzi albo udaje , ciekawe co by zrobila jakby to byla Polska szkola i kazaliby siedziec sztywno w lawkach i po dzwonku byc juz na miejscu a nie tako sobie samowolka :D hheh no i jakois cos gg mi nie dziala , napisalam wczoraj do Martoszki i Hugo i nic , chyba od 2 dni tak nawala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pesteczko kochana ! dla Ciebie i Męża przesyłam jak najlepsze życzenia szczęścia i miłości , żebyście zawsze potrafili wspólnie zwalczać przeciwności i cieszyć się z małych radości i czego tylko jeszcze Wam potrzeba (sami wiecie najlepiej ;) ) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!! 🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘 🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘 🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘 🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘 🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘 🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘 🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘 🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Eternity Pudelko hihi ja pierw @ otworzylam a potem na kafe weszlam:D wiec mojej odp tez nie traktowac tak do konca serio;) Pesteczko wszystkiego najlepszego-byscie sie tak kochali i szanowali cale zycie🌻❤️❤️❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️❤️❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️❤️❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️❤️❤️🌻❤️🌻❤️ Pestka nic niemam od Ciebie na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i stawiam za 4600 bo jakos mi sie pic chce;) 🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻 🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻 🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻 🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻 🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻 🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻 🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻.Y.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) to ja zmałpuję od Pudełka forme życzeń (bardzo mi się spodobała) Pestko i Jej Mężu! wszystkeigo najlepszego!! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×