Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Pestka poslalam Ci linka na gg cos tam znalazlam ale nie mam czasu patrzec co to wyglada na to ze jest juz polska wersja dobra lece bo sie nie wyrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Euforka🌻 ranny ptaszku:D przyznaj sie postanowilas sprobowac nie spac w nocy jak Edzio;) hihi Ta 5 czesc tez czytalam hahahaa,ja juz tez zagladam kiedy w kinie bedzie:D U mnie za oknem bialo od mrozu:Owczoraj w belgijskiej tv pokazywali Podlasie jak zasypalo !SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jo Martoszka balwana lepila :D Euforka ja wiem , juz to czytalam :D mam na kompie jak bys chciala :p i jestem chora :( z nocha leci , pluca bola az palic nie dam rady :O :O eternity a ty gdzie?? jakies wiesci co do mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😠 kisze w robocie mam pierwsza zmiane ale kumpel sie rozchorowal i kto musi robic nadgodziny? ja 😭 wrrr siedze tu juz przeciez od 8 a mialam jechac po ksiazke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do 5 czesci to ja poczekam az przeczytam te 2 co mi zostaly a pozniej sie za ostatnia zabiore hehe mogla by tak napisac choc 3 tomy widziane oczami edwarda :D a pewnie jest jeden opisujacy cala historie, prawda? [zebym sie mylila!] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 nie wiem jak u Was pewnie rownie brzydko jak u mnie zimno, ciemno i ponuro i pada.. naszczescie tylko deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka jest tylko ten kawalek bo ktos jej podkradl i wypuscil niby do sieci , i ona go nie skonczyla od tamtego czasu... wiec pewnie jeszcze dlugoooooo si e poczeka jesli raczy skonczyc to w ogole :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) żyję , żyję - ledwo ale ciągle ;) widzę wampiry na topie hehehe moja młoda męczy już o drugą część filma i książki też chce chciała kupić sobie za kieszonkowe chyba 3 część ale doradziłam żeby może jednak zaczęła czytać od 1szej :D ale tej akurat na półce nie było (bo nie w księgarni tylko w markecie) co do mieszkania to w poniedziałek bedem mogła powiedzieć że nasze - odbieramy klucze , podpisujemy umowę i płacimy haracz :P za pierwsze 2 tygodnie a potem wydajemy fortunę ;) i zaczynamy rozpiź.dziel ale lodówkę już mam :classic_cool: :D idem coś poszamać i wyciągnąć kopytka wygodnie - mam jeszcze godzinkę spokoju :P laski zaprowadziłam do klubu do potem jak nie padnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany oczami edzia juz moje dziecie czytalo:D kurde ale was rzeczywiscie to wciagnelo:D intruza i inne tez juz mloda czytala:D i jest jeszcze jedna saga o wampirach "pamiętniki wampirow" i jeszcze ma kilka innych wampirzych tytulow:P rany, to ja jestem stara :D zupelnie mnie to nie wciagnelo:D utknelam w 3 tomie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka🌻zdrowotne ! Euforka wspolczuje ale pewnie sie teraz relaksujesz :) Eternity skoro lodowka jest to juz kuchnia prawie urzadzona;) Uciekam na impre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide z mala do lekarza po 17h,chyba anginka,5 -cioro dzieci w jej klasie chorych teraz ona,ledwo ze szkoly wrocila a na niedziele mamy zaproszenie na bierzmowanie,mam nadzieje ze po lekarz przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma poczatki anginy,oczywiscie dostala antybiotyk,do tej pory skrecala sie bo brzuch bolal teraz sucha bule wcina dostalam dzis biuletyn ze szkoly,srednio zadowolona jestem mogla miec lepszy wynik,doszla geografia historia i niderlandzki (hujendach)kurde smiala sie jak najeta jak trzeba bylo wymowy sie nauczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze poprosilam lekarza na namiary na jakiegos dobrego okuliste dzieciecego,to mam tel,kuzwa chyba Belg albo jakas inna narodowosc,musze cholerka teraz tylko skontaktowac sie z okulista w PL gdzie bylismy z mala bo powiedzial ze dobrze by bylo gdyby jego opinia byla dolaczona,juz dzwonilam do siostry ma zalatwic tylko ciekawe czy on ma jakies notatnik z naszej sierpniowej wizyty,ale chyba powinien miec udokumentowane wizyty pacjentow nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pol nocy spalam z mala bo jeczala,ale chyba deko lepiej bede dzis sie farbowac,kupilam farbe cerwona wczoraj :p,troche pozno mam nadzieje ze plackow miec nie bede na skorze coby na imprezie nie straszyc,toc halloween niedlugo ;-) no i prezenta trza zapakowac-troche skomplikowane to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pomalowalam w srode :D dobrze ze nie czekalam do weekendu bo mnoe @ zastala :P pada bleeeee... beznadzieja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie juz tydzien spoznia,co za czort,zeby mi tu podtekstow nie bylo-wiatropylna nie jestem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozniej poczytam teraz tylko sie przywitam 🖐️ zamelduje, ze jestem w polowie 3 tomu :D i lede do fryca zadzwonila przed chwila i powiedziala, ze o godzine wczesniej moge przyjsc co mnie niezmiernie ucieszylo!!!! bo przeciez na 15 ide na slub a pozniej weselicho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Ciastek no może wiatropylna nie jesteś,ale teraz deszcze....więc może przez może cię zmoczyło ciutkę ;) Małej zdrowia życzę!!!!🌻 Ja w środę u fryzjera byłam,jak wyszłam z domu o 14 tak wróciłam po 20....a w sumie nic takiego nie robiłam,bo tylko farba i ścięcie....fryzjerka troszku zmęczona,mówiła,że jeszcze takich gęstych włosów nie robiła :P ja dziś na imprezkę do znajomych,bedę miec opiekunkę do psów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×