Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hej hej i ja jakos padam na ryj hihi wczoraj i dzisiaj jak o 7 wyjechalam do szkoly to o 18tej wrocilam duzo pisalismy io [przymulalo od tej pogody....reka az boli wczoraj kolezanka robila mi henne na brwi i rzesy z regulacja a dzis ja jej troche balam sie zeby nie odwalic jej kaszany za bardzo bo za miesiac za maz wychodzi wiec staralam sie zeby wyszlo w miare ni i wyszlo powiem ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi oj Pudelko a ja myslalam, ze Ty kupilas ten termometr zeby wlasnie nie oszukiwal :D;) czesc🖐️ Ciastek jak tam corcia? 🌻 lecznicze zostawiam a fota z czerwona glowa gdzie? ;) Izunia czyli prawie 5 godzin u fryca? szok mnie sciela troszke krocej niz ostatnio :) fajnie bylo na weselu musze przyznac, tylko czemu mnie dzis tak glowa boli?!? :P;):D skonczylam zacmienie jutro jade kupic przed switem :) Pestka jak masz na kompie to przeslij mi te wizje edwarda ;):) ach 💤 zmeczona jestem ide sie polozyc dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wrocili my z impry po 20h,ja jeszcze likieru bananowego -pestka zwie sie Bools jak nasza wodka jest w sklepach tutaj,polecam jak lubisz takie cusik bo smaczny jest, a potem jeszcze likieru czekoladowego sie nachlalam,ale glowa nie boli :p mam kilka fot nacykanych to wysle ten leb ;-) z mala dobrze ale dzisiaj ja mam wolne to i ja zostawilam w domu,akurat pewnie skonczymy antybiotyk ,niech posiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ od 2 w nocy peka mi glowa doslownie mam wrazenie ze zaraz sie rozleci tabletki nie pomagaja moze to od zoladka napilam sie rano mleka a po 20 min je oddalam :o zostaje dzis w lozku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️uu widze ze sie choroby zaczynaja:O Moja cora od soboty ma temp ale nic ja nie boli-poszla dzis do szkoly ale jak sie bedzie zle czula -zabiore ja do domu-ma dzis 2 testy -dlatego poszla,by nie miec zaleglosci Euforka moze to zatoki? wtedy tak glowa boli albo globus;) Wreczam lecznicze🌻 Pestka jak to wolne u Ciebie? Ja mam od samego poniedzialku lenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam chyba jakis pierwszy powazny atak migreny ;) czuje sie juz lepiej i mam nadzieje, ze tak zostanie ;) bo jutro juz MUSZE isc do pracy dzis to sie czulam ja na wagarach dla wtajemniczonych do 3 ksiegi zostalo mi jakies 30 stron.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Euforka super:) Pamietacie jak pisalam Wam ze bylam na wyborach miss i startowala tam moja znajoma-ktora jest Polka:)Byla wtedy 1 miska a wczoraj w tv widzialam, ze bierze udzial w wyborach miss Belgia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dobry dzien :) Pudelko 🌻 siedze w robcie i zebyscie wiedzialy jak mi sie nic nie chce!!:D masakra 💤 do tego czuje sie jakby byl poniedzialek i wyszlo, ze pochlalam na weselu i wczoraj leczylam kaca :D hehe a niech sobie tam mysla co chca ;) Hugo i co? zajela jakies miejsce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko🌻 Euforka wybory missbelgia dopiero bede ale jest w pierwszej 20:) Szybciej zostala 1 miss ale w wyborach wojewodzkich Mam lenia hihi i duuuuzzzo nauki:P i brak natchnienia by sie uczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno,szaro na dworze....gdzie ta polska złota jesień? w sobotę jest Hubertus,tak bardzo chciałam jechać,ale jak tak zimno bedzie to dooooopa ................zimna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis mam pracowity dzien opierdolilam kogo trzeba popracowalam duuuuzo popracowalam i jeszcze bym popracowala ale chyba musze zaczac sie uczyc ... anatomii:D duzo zrobie zeby sie nie wziac za ksiazke :D dzieki za ziolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×