Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

no wiadomo jak to robota,przeciez nic sie nie zmienilo,ludzie ci sami,tylko kasy nie daja ino papier ;-),musze czekac do 20-tego a potem do 5-tego ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) to ja się wyłamię jeśli chodzi o pogodę....u mnie dzis słonecznie dość ciepło,bo jakieś 18-19 stopni ale noce już zimne,a moje psice jak wracaja z porannego spaceru to od razu każda do swojego spania,łapki podwijają pod siebie i je grzeją .....to co będzie jak śnieg zacznie padać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magic nie bedzie u nas w kalsie:P nie zdal testu i gadatylko po angielsku wiec idzie do 2 klasy:P niech tam sobie czaruje:P:D U mnie leje strasznie-ledwo wycieraczki wyrabialy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo! no jak mozesz sie cieszyc !! taka strata, magica nie bedzie z wami;) umieram brzuch mnie od nocy tak napieprza ze byly godziny ze myslalam ze umieram ktos mnie postanowil otruc:P a jutro do kolonii jade :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie moze jakis pomysl na prezent dla przyszlej panny mlodej? w sobote ide na wieczor panienski i kompletnie nie mam pomyslu no i jak sie okazuje czasu zeby polatac po sklepach bo przeciez juz prawie sroda :o wczoraj zapisalam sie do fryca ide w sobote za 1,5 tygodnia mam na 13 godzine a na 15 jest slub mam nadzieje, ze zdaze :o 2 tygodnie sie zapisywalam az w koncu sie udalo i nie zapomnialam ;) tylko efekt tego taki ze wszystko bedzie w biegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Kolonii bede pracowac :O euforka, ja swojej kumpeli kupilam olejek do masazu erotycznego i swiece o takim samych zapachu ale dostala tez ksiazke z poradami dla mlodej zony (czy ogolnie jak byc dobra zona) oraz cos w rodzaju instruktazu seksualnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko glowa do gory ;) zawsze to jakies urozmaicenie :) te olejki i swiece to bardzo dobry pomysl :) dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciastka
ta praca na szmacie to z jakiego biura? ile ci placo na godzine? bo ja sie wybieram do Belgi i strasznie jestem ciekawa ile placo na godzine za sprzatanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie wyspalam sie dzis,a wczoraj wrocilam o 19h ;-) do pomaranczy: no plco niezle,nie nazekam,mam 20e brutto na godzine,darmowe dojazdy do pracy,telefon,premie na koniec karzdego miesionca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ looo ciastek zyc n ie umierac :D pomarancza jak zwykle zazdrosci :P zawsze uderza swoimi bolami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzień za krótki stanowczo (tylko ten w pracy się dłuży... :o ) i za szybko się zaczął i będzie ciężki wpizzzzduuuu jak mi się nie chceeeeeeeeeeeeeeee ale chociaż pomachać zdążyłam :) Ciastek powiedz H że kasa doszła , dziękuję :) a jeszcze czekam na relację czy i gościom się podobały ;) hehehehe i zaraz robię wypad do potem może 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity powiedz chociaz czy kasa pasuje,bo wiesz jak to banki maja swoje kursy,czy aby nie za malo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) widzę,że pomarańcza się pojawiła i pokazała swą całą " yntelygencje" pisownia i styl powiedziały o niej wszystko pomarańczo podaj swój adres,zrzucimy się dla ciebie na słownik ortograficzny i poprawnej polszczyzny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity mam newsy, zaproszenia baaaaaaaaaaardzo sie gosciom podobaja, ja nawet mam jedno osobiscie ;-),prezentuje sie okazale ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hmm pisalam posta rano i widze ze go ni ma 😠 moze sie nie wyslal :o ja tez melduje ze u mnie dzis cieplusio :classic_cool: i zaraz do domku spadam :D ja tez widzialam zaproszenia :D i tez mi sie bbbbbardzo podobaja a widzialam oczywiscie na blogu ;):D Izunia szkoda kasy na pomarancze jej juz nic nie pomoze :D a Pestka dobrze mowi: niech siedzi tam gdzie jest! i jeszcze zamilknie raz na zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak zmoklam kufffaaaa,ulewa niesamowita,dawno tak nie lalo i nie grzmialo szokkkkkkkkk,musialam isc po mala z siatkowki ja odebrac ,spodnie od kolan w dol mokre buty wsio no a moja malza zabaljeła na kuśke no :p,zwolnienia ma 2 dni byl u lekarza,poczatki grypy,ja to sie smieje ,kazda wymowka dobra nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×