Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ u mnie ciemno...pochmurno o deszczowo spalam moze ze 2-3 godz. bo maly cala noc wymiotowal...wirus czy co? pudelko a czemu masz sie uczyc anatomii? chyba ze ja czegos nie wiem albo nie zrozumilam ja mam na zajeciach anatomie i jest szok ile tego jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie calą noc snil egzamin! na studiach tak nie mialam! Martoszka, poszlam sobie na podyplomowke - audiologia! i ucze sie anatomii ucha, fizjologii ucha, elektroniki (aparaty sluchowe) i innych bardzo ciekawych przedmiotow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Martoszka jak tam maly?lecznicze🌻 Pestka hahah bajere mozna jeszcze z nim przyciac;) Dzis moja kolezanka konczy 30lat i belgijskim zwyczajem postawilam jej wczoraj drzwi hihi obkleilam drzewa zdjeciami ,balony itd:D czekam na reakcje hahaha ciekawe czy bedzie tak zla jak ja:Dbo ona tez z polski jest hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na korytarzu stala z nim nauczycielka nasza gadala , no i jak wyszlysmy to Kris po polskiemu sie wital z nami .. czyli cmoki w poliki :D a ta takie oczy zazdrosna zrobila i mowi to ja was zostawie bueehehe :D chyba widzi , ze ona nie ma szans byc tak jak on hahah poza tym stwierdzam , ze belgowie to sa skape i zaniedbane dziobaki :D ona od wrzesnia na lekcje przychodzi w tej samej kiecy -jak namiot :D :D a wczoraj miala bluzke w ktorej byly lokcie przetarte az dziury hahahha ... ladna babka a taka fefa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nooo maly juz OK wczoraj caly dzien nic nie jadl oprucz paluszkow ino tylko pil...myslalam ze w ta noc ktos inny sie zarazi i znowu nocke bede miala nieprzespana ale jakos bylo spokojnie,wszyscu poszli do szkol i pracy tylko ja dzis mam wolne i sie ucze(a prztnajmniej mam zamiar)z dermatologii....bosze te wszystkie opisy ktostek,grudek,babli,pecherzy czy guzow sa prawie takie same i wez je opisz slowami,objawy i leczenie teraz czytam o chorobach bakteryjnych i wirusowych skory...boziu ile ich jest a jakie nazwy hihi pewnie na koniec i tak mi sie wsio pomiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha hugo pewnie tez sie wkurzy kolezanka...ale jak tradycja to tradycja nie? pestka to mowisz ze pipa zazdosna o cmoki byla?niech i ona da w sline :P haha a to ci dopiero dziury na lokciach hahaha...(bez komentarza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa jedno co mnie zdziwilo na ostatnich zajeciach to bylo to ze wlasnie rozmawialismy o wrzodach i dowiedzialam sie ze wrzody sa wielkie,rozlegle i.....wklesle :O zawsze myslalam ze wypukle a to cos wypukle co myslalam ze wrzody to sa guzki takie podskorne a z ropa na wierzchu to krosty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wrzód to dziury robi w ciele! z tą moją anatomią.... czemu wszyscy a w szczególności panowie:D chcą być modelami do nauki... jak się okazuje ze to tylko ucho to jakos niepocieszeni są i już nie tacy chętni:P kurde, nosic namiot przez pare miechow to dopiero uciążliwe:P ja mam sąsiadkę co o siebie nie dba, ale i tak chociaz sie przebiera (za to buty chyba nigdy pasty nie widzialy:O ) idę zapoznawać się dalej z młoteczkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a tak w ogole to przyszlam sie poskarżyć jak na robienie za kuriera to moge sobie zrobić przerwę w nauce dla "zdrowotności" ale jak jutro wieczorem wyjsc ze znajomymi to mi tu pewien małż przypomina o nauce :O 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka u nas tez wirus :O u mego M ktos z biura zemdlal (facet) tak zaslabl od srania i rzygania juz :D :D taaaa no namiot bo taka dluga , czarna, szeleszczaca kieca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D oby u mnie wirusa nie bylo:O tj nikomu nie zycze smierdzi mi cos w domu i zlokalizowac tego nie moge:P pewnie pod szafe jakies warzywo wpadlo:D albo po prostu kalafior ktorego z zasady nie toleruje ale dzieci chcialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleznaka troche popipczala i bylo ok:D Hahah Pestka ja tak z mam ze swojja pierwsza nauczycielka-tez cmok cmok a z ta z 2 klasy to w zyciu:P Ja zauwazylam wlasnie ze belgijki nie pastuja butow hahah wiecznie brudne i obdarte maja:P Martoszka kiedys bylam na profilu biologicznym to znam ten bol jak sie trzeba uczyc! ja od tygodnia podchodze do nauki i jakos jeszcze ksiazki nie otworzylam:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pudelko🌻 Wzielam sie wlasnie za gotowanie zupy dyniowej:D pierwszy raz w zyciu hahaha ciekawe czy bedzie zjadalna:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka Ty to mozesz caly dzien i noc jesc-i tak Ci nie zaszkodzi Ja dzisiaj ide do chinczyka-z ta kolezanka co miala wczoraj urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×