Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wszystkim :) ja kiedyś już gotowałam zupę dyniową,jeden raz w życiu :) pamiętam,że się dynię w kostki kroiło,po ugotowaniu miksowało na mus i mleka się dodawało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pestka nie wiem jak to cusik dziala i czy wogole dziala hehehe,jak dla mnie to zbyteczny i niepotrzebny wydatek zreszta drogi po cholerze,no ale jak kto woli :p pada descyk kufffa ,spac nie moglam od 2, najpierw jakis jelop lazil z dzieciakiem i dzieciak darl sie cos o jakims samochodzie,to sie rozbudzilam potem patafian z 3 pietra wracal nabzdyczony i sam do siebie gadal,szarpal za drzwi windy,oczywiscie sie nie otworzyly bo nacpanemu albo pijanemu ciezko zatrybic ze winda moze stac kilka pieter wyzej i trzeba ja sciagnac nie ,a jak juz zaczynalo mi sie chciec spac to byla 6,30 i trza wstawac bo mala na 8 do szkoly,ja cie pitole no ;-) eternity jak tam u Ciebie,jak idzie remoncik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pestka ja nie znaju-ale i tak wole do kosmetyczki biegac hihi Ciastek Ty to masz ciagle przeboje z tym patafianem ! Wiecie ze dzis w nocy sie zegarki przestawia? hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ ja juz wrocilam wlasnie z wykladow mialam pierwszy test i...zaaaliczylam ...jeden za mna (jedna osoba nie zaliczyla) ten byl z dermatologii a za 2 tyg. bedzie z anatomii.....buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moim zdaniem ten laserowy depilator to fajna sprawa mi by sie przydal,no tyle ze cena troche za duza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Martoszka gratulacje ! 🌼 następny też pójdzie gładko :) Ciastek dziś odeśpisz ;) godzinę dłużej :D Pestka nie wiem czy działa to cuś tam z linka cena dość wysoka ale u nas kosztuje tyle samo po przeliczeniu z tym że tej firmy są i inne urządzenia depilujące , tańsze i w sumie to nie wiem czym się różnią - nie zainteresowało mnie na tyle żeby sprawdzać różnice jak chcesz to zobacz sobie tutaj http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/4427854/c_1/1|category_root|Health+and+personal+care|14418350/c_2/2|cat_14418350|Hair+removal+and+waxing|14418449.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś dupiasto działa ten link wejdź na stronę główną , zakładka 'health & personal care' , 'hair removal and waxing' a remoncik ? dopiero w sumie dziś zaczęty - w tygodniu postaraliśmy się o materiały ale czasu zbytnio nie było , mąż z pracy praktycznie zaraz po dzieci leciał do szkoły a potem za niedługo po mnie do pracy , zanim się zrobiło zakupy to już późno dziś połatane dziury w ścianach , zrobiony sufit w hallu (trzeba było go potraktować małą strukturką bo tragiczny był do samego pomalowania), zjechana farba ze ścian w salonie (jakaś zmywalna tam była a będzie tam kładziona tapeta więc trzeba było zmatowić),pomalowany sufit w salonie aaaa i jeden "schowek" przeciągnięty farbą ale bez pytania mnie o zdanie :p i będzie i tak inaczej trzech facetów się tam rządziło(ja miałam trochę zaległej roboty tutaj w domu) i jeszcze się ze mnie nabijali że się czepiam o kolor farby na sufit - dałam do ręki cztery próbniki farby żeby kupić podobną ale po minie widziałam że dla faceta wyglądały wszystkie tak samo - dla mnie jest różnica w odcieniu 'roman white' a 'crushed cotton' :P i coś mi się zdaje że jeszcze nie raz strzelę focha :P:P:P:P jutro będzie tapetowanie - na pierwszy ogień salon i co się zdąży potem 3 dni całe na robotę jeszcze będą bo T ma urlop ,za to ja zapierdalam od 7 do 7 :O , ale mam urlopa od czwartku i dopiero we wtorek do roboty jak będę miała wszystko przygotowane to mogę coś pomalować i posprzątać z grubsza tyle do roboty tam jest a chcemy jak naszybciej się wnieść 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity dzieki za link :) wiem juz sprawdzilam ile chodzi na ebayu w UK i BE :D noo super robota mowisz sie lekko ruszyla :) bedzie oki :) na swieta moze juz bedziesz gotowac obiadki w pieknej kuchni :D mi sie zawsze podobal zlew przy oknie :D kojarzyl mi sie z horrorami hahaha , zmywasz sobie a tu jakis ktos ci zaglada i buuuuu hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera mnie strzela jeszcze bo w szkole najbliżej mają miejsce tylko dla młodszej a trzeba je przenieść obie nie zdążyłam już zapytać w tej co trochę dalej bo wczoraj ostatni dzień i się wszyscy szybko zmyli do domów dopiero w poniedziałek mogę coś zdziałać choojnia :o tyle dobrze że do secondary mamy papiery z głowy bo z tą zmianą adresu trochę było zamieszania bo niby już mamy nowy adres ale nie tak do końca - wczoraj w urzędzie załatwiłam z jedną fajną babką i o to już jestem spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuchnia to w sumie już w połowie pikna - jeszcze trzeba podłączyć kuchenkę i pralkę i wstawić lodówę no i wykończyć jakąś zasłonką itp a na święta to już na pewno ! najpóźniej do połowy listopada mamy zamiar się przenieść ! do 19tego jest zapłacone jeszcze za to mieszkanie (miesiąc zaczęty trzeba zapłacić w całości :o ) a za następny miesiąc nie mam najmniejszego zamiaru opłacać dwóch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ uuu eternity nieciekawie , oj to nie moga nadprogramowo jedno dziecko wziac?? nic im nie bedzie :P Martoszka wiemy wiemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jeju ratujcie przyjechalam ze szkoly i dal o sobie znac wirus zoladkowy na dwa fraty ten pewnie co moj malymial po 10 minutach wymiotowania corka tez poleciala...obie biegamy na zmiane...szok boziu jak mnie brzuch boli i zdycham wracalam ze szkoly i mowie do kolezanki ze jakos mi niedobrze chyba od tego zapachu akryli i zeli na paznokcie bo dzis byla narazie pokazowka jeju niech to juz sie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Martoszka gratuluje i wreczam ziolo lecznicze🌻oby jak najszybciej przeszlo !!!! Pijcie duzo i wypoczywajcie ! Eternity jak trzeba bedzie to soj na gnojami i pilnuj by pomalowali jak Ty chcesz ! W koncu Ty tam bedziesz mieszkac-a faceci wiadomo -nie rozrozniaja kolorow hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuu Martoszka wspolczuje :( sie wymeczysz jak cholera :( pamietasz ja sie meczylam 2 tyg w PL w zeszym roku .. cholerstwo jedne , ze tez nie wymyslili na to jakiegos lekarstwa albo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ciastek🌻 Od jutra ide do pracy-bylam na rozmowie pare tygodni temu,po tygodniu oddzwonili -ze jestem przyjeta-ale przechodzilam kursy,zaliczalam testy itd Bede pracowac w Center Parcs-osrodek wypoczynowo-rekreacyjny Mozna tam wynajac domki letniskowe,jest kryty basen,kregle,sklepy,kawiarnie i duzo atrakcji dla dzieci Ja bede pracowac jako sprzedawca-od razu ide na gleboka wode:Pbo jutro od 9-18 30 tam bede:P i mam lekko cykora hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hugo gratuluje i trzymam mocno kciuki :):classic_cool: Martoszka a Tobie to sie ziolo nalezy za pozytywnie zaliczony test 🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj odbyl sie wielki final zuzlowy, nasz falubaz zostal mistrzem polski :) ale byly emocje szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugolina gratulacje i trzymam kciuki zeby jutrzejszy dzien zlecial bez problemow ;-) moj R w domu ,od soboty ledwo chodzi tak go kregoslup boli nie moze sie schylic,do lekarza trzeba a ja niedlugo do roboty ,bleeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hugo gratulacje z przyjecia do pracy...mysle ze bedzie ciekawa no ale i dlugo bedziesz tam w pracy...to codziennie? ja dzis juz lepiej sie czuje choc jeszcze oslabiona i zoladek boli corka wyglada jak smierc i nie przeszlo jej do konca ale choc protestowalam postanowila isc do skzoly bo ma konrurs jakis w szkole sa w grupie 3 osoby i jak by nie bylo jednej to by byla dyskwalifikacja...nie wiem jak ona wysiedzi tam dzisiaj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za gratulacje😘 bede pracowac na pol etatu,grafik dostane jutro -wiem tylko ze czesto trzeba albo w sobote albo w niedziele pracowac:P bo wtedy wiadomo jest wiecej turystow Martoszka zdrowiejcie szybko!moze jak bedzie po konkursie to sie moze zwolnic do domu? Ciastek niech Twoj nie czeka tylko go do lekarza wygon ! Moze ma jakis stan zapalny-moj tak kiedys mial i nie mogl z lozka wstac,wygonilam go do lekarza i po 3 dniach wyzdrowial hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka przyznam sie szczerze ze niemam pojecia kim jest ten co wygral hihi ale wierze, ze byly emocje ! Zaraz Wam wkleje linka to zobaczycie co to jest center parcs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×