Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ciastek a zeby to byl najpierw konkurs to by bylo OK ale niestety jest po lekcjach :O dzwonila corka ze lepiej sie czuje tyl;ko brzuch ja sciska przyjaciolka jej zwymiotowala na matematyce na korytarzy...nie dobiegla do kibelka...ech z tymi wirusami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham,że żyję Eternity widzę,że remont rozpoczęty! Masz rację,faceni nie odróżniają subtelnych różnic w kolorach Martoszka zdrowotne na tego wirusa 🌻🌻🌻 niech dolegliwości szybko miną!! Hugolina gratuluję pracy!! Euforka żużel całkiem mi obcy,ale wierzę że się działo! Ja ciągle w zdjęciach siedzę,teraz muszę wybrać foty do galerii Almy i wspólne...i wreszcie będzie koniec :) Pozostanie jeszcze wybranie serwera......czy któraś może mi coś fajnego poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Izunia ja tez raczej Ci nie pomoge kiedys korzystalam z ovh z tych bezplatnych byl jednym z najlepszych (moim zdaniem) bez reklam co najwazniejsze, bez limitu transferow, ftp i takie tam ale z tego co widze teraz jest wszystko platne http://www.ovh.pl/serwer_wirtualny/ :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies na forum wyczytalam, ze chwala sobie z tych bezplatnych ten - http://www.110mb.com Jesli sie zdecydujesz na platny to wybor jest duzo wiekszy i wtedy to juz nie ma znaczenia bo przeciez glownie chodzi o to zeby nie bylo limitu transferu, brak reklam no i zeby smigal dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Rano mi kot prezent do domu przyniosl:Pzawsze z rana otwieram drzwi,zeby mogl sie isc zalatwic Wchodze potem do pokoju a tam mysz! :O przyniosl ja-zyla i chcial sie z nia bawic hahaha narobilam wrzasku i kazalam mojemu by ja wywalil:P Ok uciekam hihi odezwe sie wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu co taka cisza? Melduje ze zyje:D choc padnieta jestem:P Nie bylo tak zle:D najgorsze tylko jak francuzi cos do mnie gadali a ja ich nie rozumialam hahah,jutro mam na rano -lece pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hugo pierwszy dzien najtrudniejszy, teraz to juz z gorki bedzie :) grypa mnie dopadla :o ale siedze w pracy.. jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka jestem na 7 rozdziale ;) nawet dobrze sie sklada ze na kompie mozna czytac bo jak nie ma co robic w pracy to mozna poudawac ze sie pracuje :) Skad wiadomo, ze to ona napisala ten 5 tom? moze to ktos sie podszywa za nia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze dzis jakies znicze kupic zeby pozniej juz nie latac po sklepach w piatek moze bede miala wolne fajnie by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jak tam ,co tam, wlasnie Hugo opowiedz jak wrocisz jak drugi dzien pracy ja nie moge sie doczekac wyplaty :p ciekawa jestem ile mi wyjdzie za m-c,ale zobaczymy wczoraj mialam stresujacy dzien hehehehe, mielismy spotkanie u nas w domu z przedstawicielem prywatnego ubezp chodzi o dentyste i szpital facio z DKV,stary jak w poniedzialek siedzial w domu to wczoraj mowi -ide do pracy,a ten tydz do 18h a facio o 16h mial przyjsc,cale szczescie ze po ang szprechal,ale tak napitalal ze szok musialam sie skupiac zeby skumac co mowil czasem hehehe,przez godzine nawijal ;-) no i chyba sie zdecydujemy w sumie jesli chodzi o nasza trojke Hospitalia+ miesiecznie wyniesie 107e ale w przypadku gdy bedziemy w szpitalu nic nas nie interesuje zaden koszt w 100% placa wszystko,kwestia tylko czy bedziesz w tym szpitalu nie heheheh,no ale jak sie zdarzy.... a potem polecialysmy z mala do sklepu bo zachcialo jej sie butow Conversa wsio w biegu dobrze ze w sobote nie do szkoly to bedzie luzniejszy weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktora ma chec na zupe buraczkowa :p,mam caly gar :D patrzcie co wymyslili na temat sledzika na NK :D:D:D "TurboDymoMan wkurwił ponad 8 750 000 ludzi , Śledzik zawstydził TurboDymoMana wkurwił ponad 13 milionów ludzi . Śledzik nas wkurwia zawstydźmy jego twórców!!! Skopiuj to na swojego Śledzika on nie zniknie ale oni będą wkurwieni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek ja poprosze :) umm zjadlabym talerz buraczkowej :P z tym ubezpieczeniem to nie wiem jak tam u Was ale gdyby to przelozyc na nasze warunki to troche duzy koszt miesieczny a buty pewnie sa czadowe, sama kiedys mialam takie za kostki uwielbialam je :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka zapracowane i zaganiane laski to nie maja czasu pisac a ja dzis bede robic za ochrone:) kolezanka idzie na randke, a ze facet w necie poznany to trzeba jej pilnowac:D:D:D chyba małża wyciągnę też , zawsze silniejszy jest:D;) a tak na serio umowilam sie ze do niej zadzwonie w trakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka niby niewiadomo heheh ale chyba dlatego nieskonczyla bo sie wkurzyla ze wycieklo .. ale kto to wie??? nie wiem :D ale czytalam co mi tam :D co do ubezpieczenia to mi wystarczy normalne , nie mam zamiaru lezec w szpitalu , a nawet jesli to wole zaplacic jednorazowo 300 euro niz tyle iles co miesiac .. zupy kcem , bo nie mam nic na obiad jeszcze hyhyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×