Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

eternity mieszkanko normalnie nie do poznania suuuper...milej przeprowadzki kurde a za tydzien mam nastepny test z higieny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka gratuluje :D :D no widzisz ja zaraz bede miec gosci i curacao bedziemy probowac :P wiec tez zycze milej soboty reszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja ostatnio tomam szczescie do przebywania i sluchania bardzo dziwnych ludzi np: jezdze z dziewczyna ktota nie toleruje technologii nie ma telewizora, komputera ,nie wspomne o internecie,ostatni film np. ogladala z rok temu hihi dzis tez nie bylo mojej kolezanki z ktora siedze w lawce wiec dosiadla sie do mnie taka jedna co strasznie wszystko przezywa i ciagle gada...slyszalam i notowalam co 5 slowo z tego co facet dyktowal bo ta ciagle dziamgolila a to o sobie a to o swojej rodzince,najwazniejszy dla niej byl temat o swoim bylym zalamaniu nerwowym...o zgrozo:O wiec mozecie se wyobrazic jaki ciekawy m,ialam dzien hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka glowa do gory! wiem wiem latwo mowic ❤️ a ksiazki to juz dawno skonczylam 😭 ale zastanawiam sie czy nie zaczac jeszcze raz ;):P widzialas na blogu jaka ladna sesje tej sadze zrobilam? ;) no i smacznych eksperymentow, tylko ostroznie bo po takowych to czesto glowa boli ;) dzieki Ciastek :) u Ciebie nie sprzatanie tylko swietowanie dzis! poza tym % zabijaja zarazki ;) Gratuluje pierwszej wyplaty |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| Martoszka czyli jednak przydaly sie kciuki :) kujonie ;):D:P no to jeszcze trzymamy za test Pudelka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jo nie upilam sie hahaha bo ja pilam z martini a reszta zwodka :D ja tam wodki nie ruszam bleeeehhhh .. nie spoko mozna sobie pic i pic leciutkie drinki i smaczne :) euforka przyznaje nie nie widzialam ale u ciebie czy u was na blogu?? tylko na mailu widzialam zdjecia z ksiazkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobre bylo z martini? musze sprobowac ;) jak przestane faszerowac sie antybiotykami :) hihi Pestka no gdyby nie Ty to pewnie bysmy a przynajmniej na pewno ja nie siegnely po te ksiazki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pestka bedzie dobrze-zobaczysz obu Wam to wyjdzie na dobre:) wiem najtrudniejszy pierwszy krok ! Zycze Ci duzo sily na jutro:) Izunia gratulacje za pozwolenie a o stronce napisze tak-Czadowoa !!!! Euforka lecznicze🌻🌻🌻 Eternity super ze zalatwilas szkole :) widzisz jak szybko zlecialo-juz przeprowadzka:) czekam az bedziesz on-line:) to opiszesz co Ci sie snilo pierwszej nocy na nowym mieszkaniu:D Ciastek moze odciagneli Ci wszystkie skladki-dlatego wyszlo 50 e mniej-ja czekam na swoja wyplate hihi oj ciekawa jestem ciekawa:P Martoszka gratuluje zaliczenia 🌻 ja to nie pamietam iedy w swoje ksiazki zagladalam:O Euforka i ja z ciekawosci odwiedzilam bloga hihi Wczoraj bylam na przedtawieniu kung fu w 9 rozdzialach hihi powiem ze robi wrazenie-dla mnie to ludzie bez kosci hihi gna sie jak guma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe euforka 👄 Hugo hehehe ja chodze jak nakrecona mam w glowie tylko jutrzejszy dzien hihihi dzizyyyssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka drink super zobacz w google drink curacao blue :) tylko tam pisze , ze z wodka a ja zastapilam ja martini :) co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tylko sie chwale! zdalam tą cholerną anatomie :D i to wiadomomo bylo od dawna:D tylko ze moj fenomenalny program wszystko wrzucil do spamu i to juz na serwerze a ja glupia chodzilam i sie martwilam! ide robic obiad jutro poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudelko gratulacje...przybij pione hehe ja za tydzien mam z higieny ale to juz troche latwiejsze dzis na pracowni kosmetycznej robilismy masarze i maseczki dla mnie zrobily jeszcze depilacje pach twardym woskiem...ale...nie polecam taka gosciowa ta co wszystko przezywa za cienko mi polozyla wosku i nie dalo sie szybko tego zrobic,az krew poleciala inna jakos dlubala i ratowala sytuacje drugiej pachy dla tamtej nie dalam tylko zrobila mi ta co mnie ratowala i bylo znacznie lepiej wrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ten spam :D Pudelko gratuluje!! :classic_cool: Martoszka ojojoj no to niezle tam macie na tych zajeciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mowilam , ze spac nie bede , noc przejebana heheh , Dawid pospal 3 godziny a potem poprostu wstal czyli okolo 1 w nocy a to pipi a to pic a to smocia a to misia .. i tak do chyba 3 , jak tylko oko zmruzylam to zas stary wstal i ja znim :( mam wory pod oczami nie z tej ziemi 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pestka trzymam za Was kciuki i nie rycz ❤️ najgorszy pierwszy dzien a pozniej juz bedzie coraz lepiej 👄 a spam - no ten Pudelka :) Dosc czesto tez mi cos wleci do spamu wiec doskonale rozumiem jak to sie czeka na cos co dawno przyszlo tylko do spamu wlecialo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide dzis znowu do lekarza o 8 sie zarejestruje te antybiotyki nie pomagaja .. no moze troche pomogly Mialam je brac do wczoraj wlacznie czyli mialam byc juz wczoraj zdrowa a tu dupa no ale do pracy tez juz ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem ... hahah ale jaja Dawid plakal troszke ale nie duzo , przyszla pani i mowi , ze jak nie jest gotowy to moze jeszcze isc do domu , zaraz zawolala dyrektorke i razem wydebatowaly , ze jednak powinien zaczekac nie wiem po co dupe zawracac , wydaje mi sie ze maja duzo dzieci i temu tak heh czyli po nowym roku dopiero pojdzie :P niepotrzebne nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Pestka :) niepotrzebnie sie denerwowalas :) ale z drugiej strony to juz bys miala to za soba i Dawidek tez ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×