Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wmyslilismy ze znajomymi Andrzejkowe party przebieranki :D ale nikt nie ma pomyslu za co :D albo wszyscy roznie albo tak samo wsie :D macie jakies pomysly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pestka...a gdzies sie wybieracie czy to domowe party yyyy moze bedzie ciekawie jak sie ubierzecie w ciuszki z lat 20tych czy moze 6otych...wiecie np. dzieci kwiaty hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie , domowe party , bedziemy lac wosk itp hahahahaha no fajny pomysl tylko skad wziac takie z .. lat szmaty? jutro chyba jade sobei uzupelnic szafe :D stary mowi do mnei tak... po co ci 5 bluzek po 15 euro kup se dwie lepsze nie takie gowna :D a potem wywalasz .. normalnie cos mu sie stalo?:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuwa jak ja nie lubie zakupow w piatek i weekend 😠 ludzi przy kasach od groma , stoja te stare babcie z jakimis bonami sronami i odliczaja z kazdego produktu po 3 centy , a zajmuje to z 15 min od osoby , pochlastac sie mozna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O niewiem jaka to grypa ale mnie tez dopadla:Pi zdycham:O Pestka Twoj ma racje-ja tam wole miec pare porzadnych ciuchow niz 50byle jakich:P W tv leci domino day

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domina nie widzialam bo przespalam Pestka a idz do jakiegos lumpka, moze tam cos znajdziesz ;) albo przebierz sie za czarownice, czarnych rzeczy masz pod dostatkiem wiec problemu z ciuchami nie bedzie :D wlosy sobie natapiruj, zęba mozesz pomalowac na czarno , miotle sobie spraw ;):D albo jakas ladniejsza wersje czarownicy zrob cos wymyslisz ;):D Fajny pomysl z przebieranym party :classic_cool: szkoda, ze mam tak daleko bo bym sie wprosila ;):D Hugo ❤️ kurujcie sie 🌻🌻🌻 lecznicze zostawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to dzien dobry 🖐️ o andrzejkach nie mysle :o w glowie mam tylko remont, parapety po ciezkiej walce mam nadzieje, ze w poniedzialek dostaniemy :( i prezenty swiateczne :) zaczynam robic liste i kupowac bo pozniej to juz a) nie bedzie czasu b) teraz jest jeszcze wybor Mam wielki problem tylko z siostrzenica, ma 3 latka i 7 grudnia ma urodziny wiec musze dwa prezenty kupic a chyba juz wszystkie mozliwe zabawki ma :o choc nie ma pralki :D a pamietam, ze Izunia jakis czas temu polecala na prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka to moze wiekszy prezent zrob, taka kuchnie sprezentuj-kuchenka+pralka+zmywarka bedziesz miala i urodziny i Mikolaja spadam do szkoly ;p, a pizga u mnie brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hahahhah euforka dobra mysl :D moj mowi wszyscy za merlin monroe ,a ja mowie a skas wszyscy wezma blond peruki :D :D io u mnie pada :( bezsensu jak nie przestanie to nici z zakupow :( bo sklepy sa w centrum i zmokne jak bede lazic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Ciastek to jest mysl :) musze sie porozgladac po sklepach moze bedzie cos takiego widze NM reklame :D:D:D:D ech wiecie co? jak mnie wkurzyl sasiad.. nowy ech stary dziad!! ja rozumiem, ze ten co remontuje to jest beeeeeeee ale moglby sobie darowac przeciez dla zabawy tego nikt nie robi 😠 i jeszcze dupek zasrany wypowiada sie w imieniu wszystkich sasiadow 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{czesc] pestka jak nie za merlin monroe wszyscy to niech faceci za elvisa presleya hihi ze szkoly wrocilam padnieta,zreszta byla dzis kolej zeby jechala kolezanka a to taka rozdziawa ze albo sie spozni albo jeszcze cos dzis w polowie drogi paliwa zabraklo bo zle wskazywal licznik paliwa miala w bagazniku troche dolala i szukalysmy stacji...jakos dojechala do najblizszej haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) sezon wystawowy 2009 uwazam za zakończony :) dziś w Kaliszy Izzy wywalczyła kolejny medal i res CACIBA poza tym podeszli do mnie ludzie i zachwycali się czarną,potem się mnie spytali czy ja z Poznania,a dopiero na koniec przyznali się,że znają ja już od dawna z....netu!! a teraz cieszą się,że mogli Izzy na zywo zobaczyć :) Hugolina szybko do zdrowia wracaj!!![kwiat} Martoszka mój to na stałe w bagażniku wozi PEŁNY 5 litrowy kanisterek z benzyną.....czasem pozwala uniknac spaceru np 500 metrów do stacji ;) Euforka faktycznie są takie kuchenki do zabawy dla dzieci,stojace,właśnie wielkością odpowiednie na 3-5 lat,bo potem to wyrastaja z tego i tylko Barbie na topie jest:P poszukaj,na pewno znajdziesz,bo już sklepy zawalone zabawkami :) a teraz idę pod prysznic i na drinka,dziś wstałam przed wschodem słońca,aby te 370 km na wystawę dojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Martoszka to mialas przebojowa jazde z kolezanka ;) Izunia gratulacje dla Was :) 🌻🌻🌻 zrobilam wywiad taka duza kuchnie dostanie juz od dziadkow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka a maja oni ogrod????Jesli maja,tylko to jest drozszy gips chyba, sa takie fajne domki do ogrodu,do zabawy, moze cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co,glowa mnie boli,wczoraj bylismy u znajomych :p a stary moj ma 4.12 impreze w pracy znow w knajpie jak w tamtym roku trzeba kreacje jakas wymyslic ;-) o euforka mam pomysla dla malej ,zobacz tu http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=703152 fajna zabawa my to mojej kupilismy chyba z 3 lata temu i jeszcze czasem jak jakies dzieci przyjda to sie bawi tym jesli nie to moze hulajnoga trojkolowa,rolki z hello kitty (tylko zeby na zewnatrz byly usztywnione(plastik) bo jak material to noga bedzie latac w srodku buta,moja dostala na komunie niby cudooooooo ;-) 2 w jednym rolki i lyzwy ale po jednym razie jezdzenia wiecej ich nie zalozy sa wlasnie niestabilne albo moze jakis zestaw Polly Pocket sa fajne,ksztaltuja zdolnosci manualne u dzieci bo trzeba te gumowe ciuszki zakladac ;-),albo komputere taki edukacyjny wyczerpalam mozliwosci heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak juz tu jestem to popierdole dluzej,moze ktos przeczyta :D:D Izunia gratulejszyk dla Izzy 🌼 co do zakupow to mi tez by sie przydal jakis fajny szal-szalik do tego nowego plaszcza,musze poszukac bo on ze stojka wiec cos musze miec na szyi,takie kolory jak euforka chce tez by mi sie przydaly ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ciastek 🌻 ja za godzine spadam do szkoly mam dzis troche pozniej ....wiec do potem...mam nadzieje ze dzis dojade bez przebojow bo kolezanka znowu swoim autem jedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ taaa tylko 2 bluzki :D nic mi sie nie podobalo , normalnie wszedzie te same szmaty , a jak stary pokazywal mi to to i to , to myslalam ze chafta puszcze , takie badziewia sa teraz w slepach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka mam potwierdzone,tzn bede miec bo zamowilam szaszetki proteinowe na odchudzanie,to sa same witaminy tzn ze nic sie nie dzieje,nie masz zawrotow glowy,nudnosci,dobrze spisz bo to same witaminy,10szt kosztuje 17e bierzesz 3x dziennie lub wiecej jak chcesz,i sie chudnie mniej wiecej 0,5kg na dzien ,mam zamowione jak zaczna dzialac to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Ciastek łap 🌻 pół kilo na dzień??? to coś chyba zbyt piękne aby było możliwe Euforka a może zwierzątko interaktywne? wiesz teraz pełno mruczących kotków czy też chodzących piesków,takiemu zwierzątku dziecko krzywdy nie zrobi ,a radocha jak z żywego moje panny były dziś na treningu coursingowym,podejrzewam,ze do wieczora bedą spać,takie padnięte wróciły.....ale jakie szczęśliwe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam zamiar sprobowac,moja znajoma w ten sposob schudla, jej znajoma tez i znajoma znajomej ;-) hehehe,oczywiscie trzeba zachowac dietke,pije sie ta saszetke rano, potem jak odczuwasz glod,na kolacje mozna zjesc jakasc salate i chude mieso,aby to bialko bylo,ryba,kurak gotowany ja mam zamiar na razie zakupic ten specjal bo jednak tani nie jest 3szt min dziennie trzeba wypic a w kpl jest 10szt wiec mam zamiar pomalu kupowac i od stycznia zaczac pic to dobrodziejstwo ja tam sceptyczna jestem do takich rzeczy ale skoro mam przyklady ze sie chudnie i nie ma efektow ubcznych to chociaz sprobuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech laski w te preparaty na odchudzanie to ja juz nie wierze dieta i cwiczonka i wtedy cos bedzie dzis robilismy na zajeciach manikiur,malowanie i zdobiienie paznokci ja i tak niezle zdobie mozna powiedziec ale jak facetka nam pokazala sposoby i przyklady to zdebialam jak latwo ,szybko i bajecznie wychodza haha akurat pokazywala na moich paznokciach bo stalam najblizej i teraz mam paznokiec kazdy inny a rocilam dzis manikiur dla kolezanki i ozdobilam jednym ze sposobow co faceka pokzywala to tak jej sie spodobaly bo ladnie wyszlo ze na swoj slub zampowila se u mnie zrobienie paznokci....a slub ma za tydzien ja mowie nie zartuj a jak ci spiepsze a ona:a od czego jest zmywacz do paznokcu :P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×