Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️pudelko no masz racje ale sek w tym jak to bedzie zorganizowane,teraz jego nie ma wiec bylby dobry moment zaczac cokolwiek robic bo chata wolna,no jak ta zdzira nie wroci z wiezienia :D:D,a jak on wroci ok 20 grudnia to jak tam cokolwiek zrobic,w koncu ma przeniesc sie na nasze miejsce wiec tak czy inaczej ktos bedzie musial w czasie remontu tam mieszkac,a mowie wam jest masakraaaaaaaaaaaa szkoda ze fot nie zrobilam wczesniej,na scianach jakas tkanino-tapeta (z lat 60-tych)wszystko czarne i smierdzace od fajek,podrapane sciany przez koty,w pokojach jest parkiet brudny od kotow od jedzenia od butow (dobrze ze nasz znajomy ma cykliniarke to sie wyczysci) kuchnia jest do wymiany lacznie z oknem, toaleta i lazienka tez, wanna w okropnym stanie,moj R mowi ze na ta tkanine na scianie to naklei tasso i sie pomaluje i bedzie ok,wiec sciany to w sumie nie problem,bo sami mozemy to zrobic ale podlogi i kuchnia,lazienka i toaleta,tam normalnie starch wejsc bo mozna sie pobrudzic hehehehe jeszcze kuzwa musimy jego kota karmic,wzial oddal go na przechowanie do jakiegos czlowieka,w niedziele kot byl z powrotem,toc to logiczne ze kot znajdzie droge powrotna nie hehehe,i teraz ten facio przywlokl nam puszki dla kota do jedzenia i dajemy mu zryc,rzecz jasna do chalupy go nie wpuszczam bo jeszcze prysnie gdzie w kat i smierdziec bedzie,siedzi na zewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie kojarzy ze ktoras z Was pisala o telewizji N,ze ma w domu,chyba Martoszka,chcemy zmienic z cyfry+ na wlasnie ta tv,wiecej maja dostepnych kanalow a nam juz umowa sie skonczyla,wczoraj R dzwonil do brata zeby sie dowiedzial co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciastek , tylko szkoda jak zaczniecie robic a tam wroci spowrotem , mysle , ze najlepiej zajac sie przynajmniej jednym pokojem i tam sie wcisnac a potem reszte , ale zeby tamten siedzial na dole hihihih se wyobrazam tez syf brrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo bo jak wy zrobicie z lekka remont a on wroci i znowu wsio zabrudzi to szkoda remontu aaa ciactek niestety na mam dekoder polsatu a nie N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) wczorajsze zakończenie sezonu coursingowego super udane!! jak wyjechałam po 10 to wróciłam przed 17,a to ciutkę za Poznaniem jest każdy coś przywiózł do jedzenia ze sobą,że w sumie z tego co zostało top mozna by druga taka imprezę zorganizować psy wybiegane do wypęku.......obie nadają się do kąpieli :O Euforka przeżyć to ja ci nie zazdroszczę,faktycznie istny koszmar przeżyłaś,dobrze że to się gorzej dla tej rodziny nie skończyło... fabryka pieniedzy :D Ciastek ja też jestem zdania żeby wyremontować to co najpotrzebniejsze,a jak się przeniesiecie to dokończycie resztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek to ja jestem za opcja co pestka proponuje. Moze teraz sprobowac wyremontowac kuchnie i jeden pokoj, i tam sie przeniesc, zeby gnom nie zabrudzil tego co zrobicie? ja mam n jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. pamietacie jak panikowalam z powodu swinskiej grypy?? zadzwonilam wlasnie do kuzynki ktora ze mna na kurs chodzi no w trakcie jak bylam na "wyjezdzie sluzbowym" (wersja dla dziekanatu;) ) byl egzamin z akustyki, dawali jakies inne materialy itd wiec chcialam sie dowiedziec jak bylo , co ma dla mnie i co bedzie teraz na wykladach i takie tam... no i ona mi mowi ze oprocz jej stalych dolegliwosci (dzwieczyna ma straszne problemy zdrowotne) to wlasnie przeszla z corkami ... swinska grype! i ona mi mowi zebym do niej po materialy przyjechala!! :P po moim trupie :P umowie sie ze mi z balkonu zrzuci , nie wiem tylko czy jakos tego nie odkazic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale dzis pizga i wieje:O Euforka straszne ! dobrze ze sie Wam nic nie stalo ! Ciastek ja zgadzam sie z dziewczynami-pierw jeden pokoj a potem reszta:) Izunia to chyba ostatni raz w tym roku byla taka ladna pogoda-dobrze ze sie Wam impreza udala Pudelko hihi coby sie to nie rozwalilo-jak bedzie z balkonu leciec;) Mnie znow cos bierze:P niewiem czy to migdal czy cos innego ale mam uczucie ze mi cos w gardle stoi:P i jak przelykam to tam boli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to i tak nic sie nie zrobi bo przeciez wlasciciel mieszkania jest w Portugalii i braciszka ;-) tez zabral,wracaja za m-c, a kuchnia ,lazienka i toaleta wymaga wymiany i remontu ,szafki do wymiany,baterie wanna,wiec on to musi nadzorowac,pewnie ze byloby lepiej gdyby zrobic jak jego nie ma ale co my mozemy, jak wroca cos bedziemy dumac jak to rozwiazac ;-) ale pogoda ,wiatr i deszcz ,a szaro jakby juz 17h byla brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie isc nawet cala w gumie :P Ciastek i tak mi sie wydaje ze lepiej jakbyscie w remontowanym domu i tak wy mieszkali:) bo tamten moze zepsuc co wyremontujecie albo mu sie spodoba i powie ze sie nie wyprowadza :O (tfu, tfu przez lewe ramie, pukam w niemalowane i inne takie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo mi tez o to chodzi , porobi sie a on powie , ze nie idzie i bedzie draka ... jak wejsc to juz nei wychodzic i zamki w drzwiach zmienic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiedzialam wam wczoraj zakupili my telewizorLG LCD 32" heheheh z dvd ,dzis juz kuzwa drozej kosztuje o 50e,zobaczymy jak przyjdzie w tym tyg powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ciastek glowa do gory :) Ja tez jestem za tym, zebyscie sie tam wprowadzili i remontowali choc zdaje sobie z tego sprawe, ze to nie jest takie proste ale jak sie wprowadzicie to remont tez jakos szybciej pojdzie :) bedziecie robic kiedy chcecie a nie kiedy komus bedzie pasowalo My sie remontujemy juz 5 miesiecy :D a jeszcze troche nam zostalo sasiedzi nas nie cierpia.. no ale coz, moze nie wszyscy ;) 2 na pewno :) Gdybysmy mieli taka fabryke kasy to pewnie bysmy sie juz mogli wprowadzic ;):D Mieszkanie choc nie bylo zniszczone wymagalo kapitalnego remontu no i my chcielismy inaczej sciany itd wiec co tu duzo gadac to wszystko kosztuje i trwa Dzis po robocie bylam w tej firmie co ma nam drzwi montowac i chcieli nas wcisnac z montazem na poniedzialek ale sie nie zgodzilismy i maja nam montowac w srode. Wiec trzymajcie kciuki zeby bylo ok bo mam dosc przezyc z ta firma :) Naszczescie na miejscu bedzie tez ekipa od tynkow, gosciu bedzie robil pozniej obroke wiec powiedzial, ze bedzie ich pilnowal zeby dobrze i prosto wstawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek no to gratuluje udanego zakupu!! 50e roznicy w cenie :) Izunia psy wybiegane i pewnie szczesliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ chociaż się pokażę że żyję nie mam za bardzo siły poczytać - od wczoraj jakieś rewolucje dzieją się w moim żołądku dziś nawet do pracy nie poszłam i padam na ryj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek gratulejszyn :D euforka widzialam :P :P eternity ujjj pewnie tyz wirus :( wyniki z testy na 150--- 126 :D moze byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity stronkowe i zdrowotne🌻 Pestka kujon jestes;) hihi gratuluje ! Ciastek Tobie gratuluje zakupu ! A teraz Wam opisze jakiego wkurwa i stracha mialam:P Jade do szkoly-wieje,leje a tu nagle zablokowala mi sie jedna przednia wycieraczka:P druga wtedy postanowila sie zlamac:O bylam w polowie drogi-bez wycieraczek przednich ! -w sumie bylo 1,5 ale nie dzialalo:P lalo jak cholera a ja jechalam na oslep:O dobrze ze jakos dojechalam ! Jutro samochod wylatuje do mechanika-bo powiedzialam ze do niego nie wsiade:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity 🌻 pestka gratulki hugo niezle... mi kiedys w samochodzie zastepczym (chyba powinien byc sprawny) spadly wycieraczki, w czasie sniegu, tez nie bylo fajnie ciastek niezly zakup:) na nowe mieszkanie jak znalazl:) a co do moich kursowych materialow... tego jest ponad 100 stron, ona by zemdlala przy skanerze.. ale wychodzi juz z domu (ktos musi) wiec umowie sie z nia ze mi gdzies wyniesie te rzeczy... moze w papierze wirusa nie bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×