Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

nie nie przebieramy sie , bo kazdy stwierdzil , ze nie ma w co , nawet z lat 60 ubran tu nie maja przeciez , inaczej w PL po mamie czy tacie ahhahah euforka uuujjj co tam z tym autem ? dzieciaki sie juz rozbestwily , mam orkiestre denta + indian :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka kop :D smialo :P aaaa Turek przywiozl pierogi z truskawkami i knedle z miesem :D moj M zaszedl tylko po pestki a ten wciska na kreche nawet :D bo nie ma placenia karta .. a moj M tylko mial 10 euro pieniedzmi wiec sie juz najadlam na zas :D :D polska kielbache tez ma :D i kabanoskiiiiiiiii jamiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka za stronke i na uspokojenie🌻co z autem?zaraz ide ogladac drzwi:D Pestka dla Dawidka🌻widze ze sie w domowe przedszkole zabawiasz;) Co do zabaw tez mi na mysl przyszlo karaoke:D Mozna tez porobic wrozby z wosku albo poker rozbierany:Dzalezy od towarzystwa hihi i oczywiscie z umiarem;) U Was tez tak wieje? normalnie strach z domu wyjsc hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis probowalam sie zarazic swinska;) bo spotkalam sie z kuzynka:D dala mi tone materialow, niestety nie uporzadkowane:D i musze zgadywac co to :P w szkole - a bylam, bylam i troche zawieruchy bylo:D pestka - to i luzu zlapalas troche;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie walkowalam ulamki,matko leb mi peka,myslalam ze utluke na zywca normalnie jak ma tyle pol ile w mianowniku to ok zaznaczy,ale jak juz np 12 pol i trzeba zaznaczyc 5/4 to katastrofa ,prawie godzine tluklam,ale czy cos zostalo w tym czerepie to nie wiem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tata od geografii :p i historii jakby co,a reszta niestety jaaaaaa,nawet kuzwa franc ze mna odrabia a tata jak wraca to rzuci okiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorsze ze ja za nerwowa,nauczycielka byc nie moglabym utluklabym na miejscu normalnie,nerwica murowana hehehehehe ,wspolczuje swoim siostrom :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek hihi mozemy sobie podac reke🌻 tez sie na nauczycielke nie nadaje:P:Dmoja jeszcze ulamkow niema-ale od matmy to ja jestem hihi,choc czasem cierpliwosci tez mi brak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj od matmy a ja od reszty :D ... przekichane :P a ja sie nie nadaje na nianke , :P stwierdzam po dzisiejszym dniu , ze nie lubie cudzych dzieci hahahahahahhaah male intruzy ktore obserwuja kazdy twoj krok :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) z autem nic az takiego strasznego, lampa potluczona, zderzak wgnieciony.. ale dostal auto zastepcze toyote automata i wczoraj sobie pojezdzilam :) i stwierdzam ze wole manualna skrzynie bo w automacie ta noga lewa taka bezuzyteczna ;):D Pestka muze poslucham pozniej po tytule jakos nie kojarze a tu oczywiscie brak glosnikow wiec nic z tego ;) mowisz na nianke sie nie nadajesz? :D intruzy? :D:D:D dobre a ja kiedys zawsze twierdzialam, ze moge byc nauczycielka mialam anielska cierpliwosc ale to bylo kiedys :D teraz byle gowno potrafi mnie wyprowadzic z rownowagi w tempie blyskawicznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko jak mi ten tydzien szybko zlecial, szok! dzis juz piatek masakra wczoraj bylam w tesco bo po 22h przecena wszystkich zabawek o 20% :) wiec siostrzenice z prezentami -urodzinowo, mikolajkowo, gwiazdkowymi mam juz, ze tak powiem z glowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka a ja czasami mam wrazenie ze wlasnie do cudzych mam:O ale nie zeby od razu je uczyc:P rzeczywiscie tydzien zlecial ja mam w weekend imprez tysiac (imieniny tescia) i do tego egzaminy:O nie wiem jak to pogodzic bo oczywiscie nie raczylam sie jeszcze wziac za nauke bo uznalam ze latwy bedzie ten egzamin Latwy wydawal sie kiedys - po przerwie od wykladow jakos "strudnil" mi sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Pudełko masz za stronkę 🌻 a mnie się jakoś nic nie chce!!! a co do dzieci to obliczyłam,że muszę kupić prezenty dla 6.....rozbieżność wiekowa od noworodka po nastolatkę ( w przyszłym roku chyba juz 18 bedzie mieć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko🌻 hihi nauczysz sie i egzamin zdasz Izunia hihi to pol sklpeu pewnie wykupisz;) Ide robotac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no intruzy :D moge chwile popilnowac :P ale nie caly dzien , swoje juz znasz , powiesz slowo i wiedza o co biega , a takie male obce patrzy na ciebie i nei wiesz czy bedzie plakac , smiac sie , czy uciekac czy jeszcze cos innego :D no wczoraj usiadlam do lapka , to siedzi to to juz przy mnie i patrzy na kazdy klik klik :D dobrze , ze cytac nie umie hihihih pudelko jakies nowe info?? w sprawie owej bylej sprawy? euforka moj M powiedzial ze tez woli manuala :D jest co robic podczas jazdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? mam dość Tchibo!!!!!!!!!!!!!!!! ja rozumiem,że okres przedświąteczny i wszystkie firmy rozsyłają reklamy,ale żeby człowiek nie mógł odpalić poczty bez tego badziewia?????? żeby jeszcze coś fajnego proponowali,to nie- drewniana lokomotywa,drewniany wózek dla lalek,klocki drewniane... albo parasol z diodą za 60 zł....po co mi dioda w parasolu???? w dodatku takim zwykłym jaki można za 10 zł kupić w każdym markecie a przed chwilą - limitowana edycja kawy dla ciebie a ja nie pije Tchibo bo nie lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko no to ja juz teraz zycze powodzenia :) 🌻 spac mi sie chce :( ale jeszcze 1,5h i do domu :classic_cool: Izunia najlatwiej to chyba tym najmlodszym cos kupic :) a tchibo to trzeba do spamu wrzucic ;) albo kliknac zeby wiecej nie przysylali :) ja ostatnio nawet nie otwieram tylko kasuje ale mam okres ze lubie sobie popatrzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×