Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

no i jaka okazja,przecena boskkka i ile zaoszczedze, Izunia wiesz co,chyba skorzystam z tej firmy,nie zgodze sie z Toba,fajny towar no i przede wszystkim na moja kieszen ,bo nie szastam kasa,zbieram na wycieczke na Majorke to musze przyoszczedzic na innych rzeczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie nad choinka,chyba jeszcze za wczesnie ubierac nie i stroic chate,jak myslicie w tamtym roku mialam swieze drzewko,a teraz dumam zeby biala sztuczna kupic tylko jakos pomysla brak na dekoracje na choinke tzn bardziej kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktoregos dnia,weszlam do sklepu z roznym badziewiem chcialam parasolke kupic a wyszlam oprocz parasolki, z dekoracjami swiatecznymi,choinka metalowa zlota,taki smieszny Mikolaj w aucie metalowym,ma sie nasrane w tym lbie ,nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak masz takie priprytety jak wycieczka na Majorke to masz rację - trza zacisnąć zeby i zacząć kupować w Tchibo,głównie na przecenach ;) jak dla mnie to choinka powinna pojawic się na kilka dni przed swiętami,ale już od 1 grudnia zaczyna się adwent i nawet wskazane są świeczniki adwentowe czyli taki mały wstęp do dekoracji domu na swięta ja bedę mieć żywa choinke,jak co roku,ciekawi mnie ile bombek zakończy swój żywot,bo Alma nadal jak szczeniak się zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiecznik to akurat mam, a wlasnie mam swiecznik srebrny,ale niedoczyszczony,probowalam juz i wode z sola,paste do zebow nawet specjalny plyn do czysczenia,choroba ma takie czarne jakby zarysowania i nie idzie ni w zab tego wyczyscic,macie jakis inny pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek ale spatynowane srebro jest ładne!! ja mam świecznik adwentowy elektryczny więc u mnie przez całą noc sie świeci zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no on w sumie jest ladny,przy okazje zrobie fote i Wam posle to zobaczycie jak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec , nie no fota juttro teraz ma mokry leb i wygladam jak wielkie jajo ulizane :D :D ja tez nie znam tego " czibo" po zakupy najcesciej chodze do najblizszego skepu hahaah lidle i aldiki mam daleko, nie chce sie lazic :P poza tym ostatnio byla promocja , schab .. bylo 4 dni do terminu i 50% przeceny , patrze babki biora sie pchaja biora wyrywaja hahahaha no to i ja wzielam , aze mialam juz spagetti w doma to mysle jutro zrobie jakies miecho ... w nastepny dzien wyciagam te mieso , no jo patrze 3 dni jeszcze do terminu , otwieram folje , jak mi kurwa zajebalo to myslalam ze chafciora puszcze ... rece sie lepily od tego gowna.. blehhh . Gabi sie drze z gory mamo co tak smierdzi , M wrocil choc mieso WYJEBALAM i pyta kto tu sie zesral bueheheheheheeh w zyciu nie wezme juz miesa ktore jest przecenione , blisko terminu itp ... obrzydlistwo ze mi sie juz niedobrze robi leeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym w sklepach jak termin sie oknczy to wystawiaja go w wozkach blizej kasy i pisze "szybko trza kupic " widze babki tam grzebia szukaja chuj wie czego a mnie to obrzydza i mysle cie kurde na wiecej stac niz mnie a zebrzesz jak staraaa pindra :P i ciagle z tymi bonami biegaja hahaha , po jednego gofra przchodza bo gratis hihihi kiedys byla jedna taka pamietasz ciastek?? ale to napisze w nastepnym poscie bo za dlugi bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ja mam tak samo!!! cen nie czytam,ale termin przydatności do spożycia OBOWIĄZKOWO !! ja nawet dla psów nie kupuję przecenionego,bo mi się zawsze wydaje to podejrzane ostatnio ogladałam program właśnie o terminach przydatnosci do spożycia jeśli jest to np makaro i ma termin wazności załóżmy,ze do 26 grudnia,a my go znajdziemy w szafce np 10 stycznia to można go bezpiecznie jeszcze wtedy ugotowac i zjeść natomiast jedząc przeterminowane jogurty,nabiał i mięso narażamy się nie tylko na pogorszony smak,ale tez i na zatrucie,bo wytwarzają się toksyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mowila ze 400 euro wydaje miesiecznie na jedzenie hahaah o kurwa jak sobie chcecie , ale wydajcie 400 zl w PL na zarcie na meza siebie i 2 dzieci?? bo dla mnie to oczywiscie mozliwe ale tylko na salacie chyba :D i brokulkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jo wiadomo Izunia , maka , cukier , makaron o takie rzeczy , ze moge zjesc po terminie ale i to macam .. ostatnio byl makaron po terminie sklepie ten 2 jajeczny czy jaki i byla na nim plesn , wiec nie wszystkie tez makarony moga stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to jest wlasnie z tymi promocjami,ludzie sie rzucaja,a potem okazuje sie ze gnije,ale co tam do gara ,przegotuje sie i jest co jesc nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
400zle heheh m-cznie,baju baju kukubaju,ta jasne u mnie idzie ok 170e tygodniowo spozywka plus mieso na obiady i to makaronu,ryzu,srodkow czystosci nie kupuje co tydzien bo wiadomo nie zuzyje sie w 5 dni,a jak sie kupuje to wiadomo ze raz czy 2x w m-cu ten rachunek jest wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to jaki jest sens kupowania np 7 kostek masła czy też mięsa na zapas? wg mnie teraz zamrazarki nie mają racji bytu,bo wszystko swieże mozna kupic w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio z pracy dostalam oprocz takich czekow repas sie zwa, czyli moge zaplacic papierem w kasie, to dostalam bony rozna na 0,50e lub 0,25e znizke na jakis produkt nie wiem olej,serek,ale wsie wywalilam bo nie bede sie w to bawic zeby miec znizke 0,50 trzeba kupic np 3 oleje, po czorta mi 3 oleje jak mi jeden 2l idzie ok m-ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek to jak ty chcesz zaoszczędzić na ta Majorke?? toz korzystaj z bonow,kupuj hurtowo,tu 0,50 tam 0,25 i jakos sie uzbiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D joooo bede jesc zjelczale maslo,przepalony olej uzywac i mieso nie pierwszej jakosci ale co tam wiecej kasy zostanie hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ale poszłaś z tymi ulotkami :D:D:D Ciastek masz używkę 🌻🌻 wirtualna więc darmowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahaha a po co,lepiej reka a potem umyc chociaz nie wode bede zuzywac ,tak zle i tak niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulotki male sa,a ja jak sie czasem..................uuuuu to cala sterte trzeba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro bedę "oszczędzać" muszę kupic buty na wesele,rajstopy,farby do włosów co by przyzwoicie wygladać,widziałam też kartki okolicznościowe recznie robione w takich tubach ozdobnych,moze uda mi się coś takiego znależć aaaaa...no i jeszcze jakis jeden kocyk dokupić,bo zamiast kwiatów maja byc kocyki dla bezdomnych psów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka widze ze zmienilas stopke, a widzisz tlumoku jeden jak pomyslisz to wymyslisz co swojego mundrego,farbuj ten leb czesciej jak tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia te tuby sa bardzo fajne,tylko sporo kosztuja ale mi sie bardzo podobaja,my na wesele siostry mego R wlasnie kupilismy takie zyczenia w tubie,potem para mloda prezenty tam chowala (czyt.kase) zauwazylam wlasnie ze teraz modne sa prezenty albo maskotki dla dzieci z domow dziecka albo cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×