Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

"zatyczki" kupione :D okazalo sie, ze jednak mialam w domu ale to sie wydalo jak juz kupilam Izunia nad prezentem pomysle i jak cos wymysle to dam znac ;) Ciastek masz juz tchibo? :D nie? to wysylam ;) a ja mam z tchibo taka kurtke czarna i podkoszulki na ramiaczkach :) Kurtke bardzo lubie, jest wiatroszczelna i oddychajaca podkoszulki sa rewelacyjne! no i Ciastek ma podwojne tchibo ;) a ja tam lubie biedronke i lidla tez oby dwa mam pod nosem raczej to ludzie z osiedla sie zaopatruja (bo biedronek duzo u nas) wiec dziwnych narodow nie ma glownie kupuje spozywke w koncu maslo, mleko, maka, cukier nie roznia sie od tych ktore sa w innych sklepach a taniej mozna kupic Powiem tez, ze kiedys mialam podobny stosunek do tych sklepow co Izunia te kosze jakos i towar powykladany nie robily dobrego wrazenia ale sie przyzwyczailam poza tym sklepy sie zmieniaja na lepsze Powiekszaja asortyment o znane marki wiec tez plus dla nich! nie no jak przecena dowolnie czego to od razu jest podejrzane i pierwsze co to termin spozycia! Pestka a jednak kalambury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka chcesz jeszcze filmy? pianista dzien swira chlopaki nie placza znachor rejs co mi zrobisz jak mnie zlapiesz nic smiesznego kochaj albo rzuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie pojechalismy do domu wchodzimy i szok normalnie ekipa, ze tak powiem niezle zapierdala tam juz sciana jest postawiona, lazienka wyprostowana, kuchnia tez :D szok normalnie porobilam foty ale K zabral mi aparat :o wiec najwczesniej jutro wysle ale pewnie jutro bedzie wygladac jeszcze lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby jeszcze tylko kasa sie tak szybko robila jak oni pracuja to juz by w ogole bylo cool ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo jasne spisalam juz tytuly dzieki :D no taaa lanie wosku tez bedzie ,ale trzeba naskrobac swieczek , bo cale sie beda topic godzine hihihihi :D no kalambuty i jeszcze inne rzeczy , ktore podsuna inni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ heloł dzieki euforka za @ ;-) ale dzis pizga ,a moja do Muzeum Afryki idzie z polska klasa brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) no u mnie słonko za oknem,więc kończę pić kawę i wyruszam na łowy ;) ciekawe co kupie,najbardziej mnie te buty gnębią.....MUSZĘ kupić,żeby w nich pochodzic w domu i na wesele juz żeby były wygodne (mnie każde nowe buty obetrzeć muszą :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ochoojałyście ???????????!!!!!!!!!!!!!!!!! kiedy ja mam to przeczytać ??????????? wkurwa mam - nie wiem czy pms i dlatego wszystko mnie drażni czy drażni bo jest wkurwiające nie mam na nic czasu , wieczorami padam na ryj ze zmęczenia i zasypiam z poczuciem że nie zrobiłam wielu rzeczy w robocie zapierdol nieziemski , robimy od 7mej i niektórzy nawet do 7mej(ja do 5tej) na przyszły tydzień też już pytali o nadgodziny :o wkurwia mnie ta robota a nawet czasu nie ma poszukać innej w domu nadal rozpierducha właśnie z braku czasu i też mnie to wkurwia że nie wszystko na swoim miejscu jak powinno być święta niedługo a ja w zupełnym proszku aaaaaaaaaaaaaa 😭 to sobie pomarudziłam - i tak mało bo mogłabym bardziej szczegółowo ale tego byscie nie zniosły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity🌻moze troche ulzy;) Pestka udanej impry:)Izunia znalazlas buty? Na zakupy jutro jade:D a dzis wieczorem jeszcze imprezka hihi Zaczelyscie pisac o swietach i dzis zaczelam juz swiateczne orzadki:Pliving gotowy-tylko okna zostaly:Onawet kanapy popralam Milego wieczoru😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłałam Wam maila :) miłej zabawy imprezującym ! my mamy imprezę z łazienką - walczymy z kaflami .... Hugo dzięki 😘 oj święta , święta wszędzie już przystrojone , rozświetlone sąsiedzi nam wczoraj już kartkę z życzeniami wrzucili do skrzynki inni przypięli światełka i ozdobili okna a dla mnie to jakoś za wcześnie - zanim święta nadejdą to już się opatrzy i nastrój nie ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ eternity odp na @ ;-) pestka jak impra??? ale pizga matko,wiatrzysko niezle, cos moj stary ciaga nosem ,nawet szalik zaczal nosic do kapoty,zeby mi sie nie rozlozyl :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) to jest wręcz nieprawdopodobne!! nałaziłam się wczoraj jak głupia i.....kupiłam wielkie NIC! rasjstopy występuja głównie w wersji wzorzystej lub grubej,a ja chciałam ceniutkie z jakims delikatnym motywem nad kostką.....trzeba będzie własna komodę przegrzebac i cos wybrać:P buty to głównie kozaki po sklepach,a jak sa już jakies sylwestrowe to zazwyczaj z wycięciem na palce....a ja planuję w rajstopach iść więc mi potrzebne całe jak znalazłam jedne ładne to za duże,gdy poprosiłam o mniejsze to dowiedziałam się że.......to jedyna para wzięta na próbę modelu!!!! podobno w tygodniu ma się pojawic pełna rozmiarówka,pani mnie zapewniała,że do soboty na pewno bedę (tja,a ja z kompletem plastrów na wesele pojadę) no to postanowiłam chociaz ta tubę kupić....owszem jakies znalazłam w EMPIKu ale jakies takie nedzne,te co widziałam były z papieru czerpanego,z klasą.....a te z jakimis wstążeczkami albo niebieskimi,albo różowymi i ta kartka w środku jakaś tandetna,bo ze skrzupcami,no nie pasowało mi skończyło się na tym,ze zakupiłam na Mikołajki dla psów przysmaki,w IKEI gloka do grzanego wina i.....butle Sangii na osłodzenie nastroju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się literka zjadła...butle Sangrii zakupiłam ......juz nawet nie pamietałam jak to smakuje,lata szkolnych wycieczek se przypomniałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no impra udana , restauracja zajebista klimaty chinskie , swietne , mostek na wejscie rybki plywaja :D bylo nas 5 i 2 dzieciakow , za 90 euro tyle zarcia przyniosla , ze stolu bylo malo :D kazdy zamowil jedno danie a mial po 3 talerze :D zarcie super :D i jeszcze ile zostalo :P potem tak sie wysmialam z tych kalambur i jedzenia jablek na nitce , ze az mnie policzki i czacha bolala :D :D Izunia sangria z owocami :D :D hihih moj M to lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ na razie pomacham ino - myślałam że se posiedzę ale mnie poganiają bo trzeba jechać coś dokupić do łazienki do potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jo Pestka,sangia z pomarańczami była :) no ja rozumiem,ze impreza świetna wam wywszła,ale wydac 90 euro!!! a gdzie oszczedność!! a nie łaska iść na taka imprezę za 15 euro ;) ja "zagumkowałam" moje dziewczyny i wybywam je wybiegać,potem latatniny w poszukiwaniu potrzebnych na wesele rzeczy ciąg dalszy i też będę rozrzutna,bo obiad w restauracji w galerii odpracuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no to czadzik jak imprezka sie udala :D i kalambury tez ;):D a foty z imprezy beda? ;) Izunia no to ja Ci zycze udanych lowow! :) zazwyczaj tak jest, ze jak sie chce cos kupic to nic nie ma Ja dzis podobnie jak Eternity wyruszam do sklepu w poszukiwaniu czegos do lazienki ;) a sangrie to bym sama wypila bo tez juz nie pamietam nawet jak smakuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem :) może łazienka będzie dziś ready , jutro fuga i pomalowanie a potem "dostrajanie" ;) już mam listę zakupów zrobioną na zaś , rozeznanie gdzie co jest- a to lustro a to regał a to inna pierdoła .... muszę lotto wysłać na środę :P Izunia czyli mission shopping uncomplete ja czasem mam tak że coś gdzieś zobaczę , spodoba się , przymierzę ale zastanawiam się po co i gdzie i nie kupuję a potem nadarza się okazja , chciałoby się kupić to co widziało się wcześniej i okazuje się doopa blada bo sezon już nie ten i asortyment zmieniony i nawet czegoś podobnego nie znajdziesz ...a już zwłaszcza u nas :o życzę powodzenia dziś w łowach !!!tylko hamuj z portfelem ;) Pestka fajnie że impreza udana :) ale Izunia ma rację :P nie łaska za 15 ?????? i nie że 15 na jedną osobę bo to ZA DUŻO tylko 15 za wszystkich i trzeba jeszcze było co wynieść na imprezę w domu :P:P:P:P:P:P:P:P na foty czekam jakie ;) Euforka i Tobie udanych zakupów ! a sangrię to nawet całkiem niedawno siorbałam :) wczoraj spróbowałam sobie likieru triple sec- zmieszałam 1:1 z martini i dolałam lemoniadą (trza było bo sam likier ma 38% :P ) no całkiem całkiem , zawsze jakaś odmiana po martini z tonikiem albo po czerwonym winie idem do roboty - muszę drzwi pomalować cholera w niedzielę ale kiedy w tygodniu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 euro to kosztowala butelka chinskiego wina hahahaa :D :D wiec raczej nikt by za 15 euro sie nie ustolowal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ot rozpusta ;) a ja żech sobie poćpała :classic_cool: ciekawe czy ta farba schnie rzeczywiście 3-4 godzin jak napisane na puszce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Eternity czyli co? masz faze? :P;):D:D ja lubie takie zapachy :P;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis szukalam inspiracji do sufitow i scian i znalazlam wymyslilam cos nie wiem tylko czy to wykonalne i jak wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×