Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ :) ale nadajecie :D i prawie po poniedzialku ;) maly zapierdziel dzis mialam K ponoc juz gadal z majstrem i mowil, ze moje pomysly wykonalne :D musze tam dzis jechac i obgadac to z nim jeszcze :) w lazience chcialam luksfery ale nie da rad, chcialam zeby sciana tam gdzie bedzie prysznic byla z luksferow ale to nie byl dobry pomysl wiec zrezygnowalam :( co do wanny wpuszczanej w podlodze to nadal mi sie to podoba ale nie wzielam pod uwage ze kurz bedzie wlatywal do niej - madra uwaga! :) Tu rzecz jasna nie da rady takiej zrobic, chyba ze sasiedzi zgodziliby sie na wystajaca wanne z sufitu ;):D:D:D :P no wlasnie tez sie mialam pytac co sie dzieje z Martoszka? uczy sie? ;) moja siostra ma taki expres i kawa mnie nie powalila jakos specjalnie ;) Pudelko gratuluje zdanego testu! :classic_cool: Potwierdzam, na wszelkie wyburzanie, zmiany trzeba miec zgode spoldzielni. Mialam wielkie szczescie bo udalo mi sie taka zgode zalatwic w 2 dni! toz to szok byl dla mnie ogromny bo chodzilo o wymiane grzejnikow, likwidacje 2 i wyburzanie scian :) Myslalam, ze wieki bede zalatwiac te zgode! a tu niespodzianka :D hehe a ja mam taka mate do tanczenia, potancowalam moze z 2 dni a teraz mata lezy i sie kurzy :D a na wii gralam w tenisa u kumpeli, zajefajnie bylo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo listów do Mikołaja....zmienia się ich treść i sposób dostarczania zaleznie od wielku dziecka ;) najpierw były ryswane listy zostawiane pod poduszką potem listy pisane zostawiane na parapecie a w tym roku list został dostarczony ........wydrukiem z drukarki!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko to ja tez gratuluje-jakos nie doczytalam Izunia hahah moja jeszcze wierzy i jest na etapie pisania dlugopisem Ciastek jest jakies playmobiel z konikami-musze doczytac jakie to:D gra na wii fitnes i jeszcze jakies cudo co reklamuja-ze mozna rysowac obrazki i sie je jakos powieksza czy cus-musze na reklamy patrzec bo niewiem o co chodzi Ja mam Wii sport i na samym poczatku gralam codziennie w tenisa-az reka bolala hahah teraz juz mniej-ale jak mikolaj przyniesie Wii fitnes bo bede przed ekranem cwiczyla hahahaha prezent pierwsza klasa bo i ja skorzystam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka to super ze pomysly da sie zrealizowac:) jeju wygoncie mnie-musze sie szykowac do szkoly:O a tak mi sie nie chce Izunia napisz albo wydrukuj;)list do mikolaja-moze przyniesie Wii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz wiem co mala hugo dostanie,pewnie WiiFitness heheheheh,cwaniara jaka moja tez wierzy,a list napisala dlugopisem hehehehe,wsadzila pod poduszke arano jakims cudem list zniknal ,najgorsze jest to ze ani ja ani R tego listu nie zabieralismy,wiec moze Mikolaj istnieje hehehehe,chyba ze ona cos popackala i nie wlozyla tego listu tylko cos jej sie wydawalo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh moja cora tez napisala list juz :D od sierpnia miala w szufladzie , teraz stoi przy lozku , trza ukradnac :D ino problem :D list jest po NL :D a ona pisze gorzej niz ja :D wiec nie wiem jak ja to przeczytam hihi i ja do szkoly oczywiscie ni zajrzalam do knigu nic a nic :D nawet nie wiem gdzie ona jest :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tez napisala tez po niderlandzku-moja zostawia list na parapecie-latwiej gopodkrasc jak spi:D uciekam do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sasiadka tel kom kupowala mezowi moj malolat na mikolajki napisal list jak zobaczylam co to usiadlam z wrazenia, chbya jakas zbiorke powszechna zrobie... :O mloda w ogole nie napisala - jest ponad takie zachowania juz powiedzialam jej ze w takim razie Mikolaj nie przyjdzie jak nie wierzy:P a jesli chodzi o Swieta to tylko wiem co kupic mojej mamie, obraczke bo jej sie stara polamala a do tego byla za mala , wiec wymyslilam ze dostanie od taty nowa... co od nas tez nie wiem bo ja kuzwa musze myslec i wymyslac prezenty od wszystkich:O zaraz bede narzekac:P pojde na latwizne i pokupuje wszystkim pizamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudelko nie zaczynaj tego tematu odnosnie pizam heheheheh,bo znow sie nakrece, ja i R dostajemy od kilku lat albo pizamy albo majtki i skarpety,teraz dzieku partii nie bedziemy godni dostapic zaszczytu siedzenia przy jednym stole wigilijnym hehehe my sobie nawzajem nie robimy prezentow,no chyba ze ten TV to moze byc wspolny prezent ,ciagnie mnie ten ekspres do kawy kufffa no (znalazlam jeszcze inny :p) dla malej zawsze prezent robimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko te saszetki to tak jak saszetki Senseo moga byc,czy jakies inne, nie wiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sobie wypróbowałam Wii :D mam o rzut beretem Saturna więc chyba bedę faktycznie musiała napisac list do Mikołaja,bo spodobało mi się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj R dzis opowiadal jak to jeden marokan z pracy (jakis niedowlad umyslowy)przyniosl zarcie marokanskie,mieli w weekend swieto barana,wiec wpieprzali baranine marokany,no i dzis przyniosl sobie na lunch i do kierownika zmiany "Pascal chcesz sprobowac" dla urzeczywistnienia sytuacji wzial to zarcie w place ,wyciagnal reke i to powiedzial do kierownika....rzecz jasna nikt z propozycji nie skorzystal,bo jak z lap jesc ..bleeeeeeeeeeee oni to maja polewke z nich,a jest az 3 kakerlakow,w tym jeden od m-ca na zwolnieniu bo kuska zabaljela :D,nawet na impre ta w piatek zaproszenia nie dostal,chyba pojdzie bye bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lohoooo stary mi zaserwowal kebebe , ale sie objadlam .. ciastek a TV juz macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia hah a widzisz ze wciaga:D my sobie tez prezentow nie robimy-kazdy jak cos potrzebuje jedzie i kupuje-zawsze cos mozna podciagnac-ze to juz na mikolaja;) oj kebaba dawno nie jadlam hihihi Ciastek bleee ja bym tez nie chciala sprobowac:P jak z lapy czestowal Ja w tym roku do pl na swieta nie pojade:( musze pracowac w wigilie:Ojedyny plus jest taki-ze i prezentow nie musze kupowac Ciastek i jak Ty przezyjesz swieta bez pizamy pod choinke;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pestka to bedziemy tutaj obchodzily swieta:P Wiecie kto nas wczoraj w szkole odwiedzil? Pamietacie jak Wam opisywalam tego turka co wiecznie sie na mnie gapil w zeszlym roku? hihi wczoraj byl w szkole.Kolezanka z klasy Justyna go nie znala i pierwsze co jak go zobaczyla-to sie pyta -znasz go? Bo gapi sie i gapi na Ciebie:P a ja do niej ze to stara moja milosc;) jest:P:D hahahaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek Ty tak chorujesz na to senseo-a ja mam w domu i prawie wogole tej kawy nie pije:P jak dla mnie to jest za mocna hihi bo ja takie siki weroniki pije:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) to ja od kawy zacznę (bo piję akurat) w moim ekspresie to się ustawia albo mocna kawa,albo słabsza,tak samo jak ustawia się czy na filiznkę czy na kubek ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a ja wlasnie zrobilam self assesment i wyszlo ze jednak mam ta swinska grype. nawet dostalam autoryzacje na tamiflu ale jakos sie nie pale zeby to brac. teraz probuje dzwonic do GP ale numer juz prawie pol godziny zajety. chyb sobie za duzo nie poczytam bo oczy mnie bola :-( pozdrawiam i trzymajcie sie cieplo, nie lapcie grypy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the best 🌻 za stronke ja jezdem izyje ino sie z lekka zagubilam w tej ponurej szarosci dni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the best 🌻 ja tak na "pocieszenie" napisze ze podobno wszystkie grypy teraz to sa swinskie:P przebieg wbrew pozorom jest lagodny badania robią tylko tym co lądują w szpitalu, i wtedy w tescie wychodzi ze to TA grypa umieralnosc w zwiazku z tą grypa i grypą w ogole wcale sie nie zwiekszyla w stosunku do ubieglego roku no moje uczenie sie ma zwiazek z jakimis medycznymi zawodami, w zwiazku z tym mamy wyklady z roznymi lekarzami ktorzy nas uswiadamiaja w ten sposob no i mam kuzynke po tej grypie... test mozna sobie wykonac samemu w SANEPIDzie , kosztuje chyba 50 zl ale po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny. ja tez mysle ze to normalna grypa. wlasnie dzwonilam do mojego manadzera i kazal mi siedziec w domu do konca tygodnia - co z przyjemnoscia zrobie. potem standardowa procedura odkazania biurka :P jakby to cos dalo :P dobra biore polopirynke i spadam do lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo pudelko masz racje ja tez mam z lekarzami zajecia to podobnie uswiadamiaja ludzie choruja na grype a nie wiedza na jaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Martoszka na poprawe humoru 🌻 :) a ja Wam powiem, ze ta swinska grypa to jedna wielka sciema :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis juz sie okazalo ze sciana ktore chce jest nie do zrealizowania 😭 bo niby za cienka jest i polka nie zda egzaminu bo nie wytrzyma zaraz Wam na maila posle co chcialam miec w salonie ja to sie zastanawiam jak sie nie da? ludzie w kosmos lataja a on mi mowi ze sie nie da :o oni sa fachowce wiec niech mysla nad tym i zrobia tak zeby sie dalo nie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×