Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Walsnie sie skapmnelam ze przesialam torebke😭 dokumenty itd,tak czesto ja uzywam ze dopiero teraz zauwazylam ze zapomnialam ja w sobote z imprezy urodzinowej zabrac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ rano chcialam wejsc na kafe i cos strona mi nie odpala sie :p, dostalam dzis wyplate kuzwa i sie cieszylam do poludnia ;-),se mysle duzo,zadzwonilam do biura i okazalo sie ze laska w biurze ktore rozlicza agencje zle naliczyla mi,i w grudniu bedzie korekt jakies 80e bede na minusie no ale teraz mam na plusie ,kuzwa niech patrzy co robi :p a moj R dostal dzis papier odnosnie premii na koniec roku,ale nie tyle pestka co Twoj 1/4 tego,ale dobre i to,toc on nie przepracowal calego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam zgube ufff :P Ciastek odloz teraz te 80e na bok i wyrowna sie z wyplate nastepna;) 1/4 to i tak lepiej jakby nic nie bylo !!!! Mala ma sprawdzian z historii -musze sie z nia uczyc o tych ich krolach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo ciastek , w nastepnym roku bedzie wiecej :D Hugo jaka tapeta jaka peta , wlosy chcemy a nie tapete :D :D ty sie sobie przyzwyczajaj a nam pokaaaaaa i to ju dzis moj M jezdzil sprawy zalatwial i nic kuwa sie nie udalo , nic a nic , jak z ta kuwa sie poklocilam w poniedzialek tak juz caly tydzien bedzie przejebany widze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheusa
mozecie mi pomoc na moim topiku albo tutaj,prosze: am sie jakimi pracodawcami sa Azjaci :Jest pewna sprawa ktora mnie w tej chwili martwi moge napisac bardziej niz pieniadze- to atmosfera panujaca w pracy.Pare razy juz uslyszalam na wlasne uszy jak szefowa wypowiadala sie o mojej osobie bardzo niepochlebnie,wrecz moge napisac nieladnie czasami wrecz w bardzo nieprzyjemny sposob chce podkreslic ze nie byla to forma zdrowej krytyki)cry: za kazdym razem poczulam sie jej slowami mocno zraniona-dotknieta,tak jakby odslaniala powolutku swoje prawdziwe oblicze,nie wiem.Jestem mocno rozczarowana osoba szefowej bo sprawiala wrazenie osoby sympatycznej(to ona zaproponowala mi prace).To nie jest zdrowy krytycyzm,to jest chamskie wysmiewanie mojej osoby kiedy szefowa obsluguje swoja klientke!a zawsze jestem bardzo profesjonalna w stosunku do niej i do klientow.Ona traktuje mnie bardzo ostro-surowo-j niz pozostalych pracownikow(jestem jedyna osoba spoza USA oprocz niej-ona sie tutaj wychowala odkad byla mala).Moze wyjasnie to tak:jezeli ja zachowam sie w pewien sposob,popelnie jakas mala gafe,niechacy (zawsze pozniej przeprzaszam)to jest ta sprawa wyciagana przez nia tygodniami,jezeli "pozostali "popelnia ta sama gafe,albo podobna jest im "darowane"obracane w zart.Widze ze jestem traktowana inaczej-gorzej,przynajmniej tak sie czuje.Jest to moja pierwsza praca w salonie kosmetycznym,wczesniej pracowalam np:w sklepie,nie mialam pojecia o pewnych kwestiach,gdyz benefity w takich miejscach mocna roznia sie od tych ktore mialam do tej pory.Mimo tego ze szefowa mnie zna kilka lat,i wiedziala ze nie mam zielonego pojecia o tym jak wyglada praca w salonie kosmetycznym jak i pewne"kruczki"tam panujace-nic mi nie powiedziala,przede wszystkim "zataila"takie rzeczy jak to ze musze sobie sama kupic za (kilkaset $) sprzet potrzebny mi do wykonywania zawodu-i o pewnych sprawach finansowych tez mi nie powiedziala,wszystkiego dowiedzialam sie kiedy juz bylam w szkole (ktora kosztowala nie malo $),tak abym pewnie juz nie zmienila zdania i sie nie wycofala.Nie od niej od kolezanek z pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tez w biegu do tego tyle mam na glowie. nieciekawych rzeczy rowniez... ze dzis przywalilabym w auto cofalam a pozniej 2 razy zamiast jedynki wrzucilam wsteczny naszczescie nic sie nie stalo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Hugolina nie mów,że się na rudo przefarbowałaś ;) Euforka że nie przywaliłaś to dobry znak,będzie dobrze!! Ciastek premia to premia......moja kuzynka dostała premię za 2 miesiące w kwocie -125 zł!! sama nie wiedziała na co ma wydać tą oszałamiającą kwotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Izunia hehe nie ruda nie jestem bardziej czarna :P potem cykne fotke Euforka dobrze ze nie walnelas-kazdy uczy sie na bledach-glowa do gory Ja wyruszam na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaiżona
cześć wszystkim ,Mogę na was liczyć? Rzuć kulką w bałwana http://oprycha.pl/konkurs/balwan/3222 po prawej stronie trzeba przepisać kod. Mam nadzieję, że pomożesz ulepić mi wielkiego bałwana? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł w rowie sobie kima bo za dużo wypił wina a Mikołaj też nie lepszy pije wódkę wszystko pieprzy A choinka w chacie stoi śmierdzi bardzo aż łeb boli pod choinką stoi browar noi wódka luksusowa. Szczęścia Zdrowia Powodzenia w dniu Bożego Narodzenia życzy... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahah Pestka komu wyslesz takie zyczenia?;) Jesuu mecze ta historie z mala:O ludzie ile tego:O samajuz mam dosc a ona musi sie tego uczyc:Pnie cierpie historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio Hugo meczysz?? hahah ja sie swojej pytam , Gabi kiedy macie testy , egzaminy na polrocze , a ona /A CO TO?? no i jestem zajebiscie poinformowana co , kiedy z czego i gdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa i dodam , ze ja wiem kiedy sa :P bo zaraz jakas pomarancza sie przyjebie :D tylko chcialam wiedziec , czy Gabi w ogole wie co z czym , no i okazalo sie ze nie wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka bo moze nauczyciele nic nie mowia ze to testy zeby nie stresowac hehehehe,jak u mojej w tamtym roku,ale teraz tyle tego miala,lo matkooooo,ten tydzien non stop walkowanie bylo,dzis tez juz na jutro sie uczylysmy bo ma rozpisany kazdy dzien z czego bedzie egzamin,dobrze ze piatek tylko i finito,a wywiadowka we wtorek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepny tydzien ma sportowy , wiec nawet plecka nie bedzie w domu beda gdzies indziej niz w szkole spedzac dzien ... jesooo zaraz do szkoly , a tak sie nie chce ze boszzz , brzuch naptalaaaa :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek 🌻 no to dziewczyny bedziecie swietnie wyedukowane:D ja tam zdania jestem ze wcale dzieciaki nie musza wiedziec ze pisza egzaminy bo ich jeszcze to zestresuje moje starsze dziecko wysmarowalo list do sw. mikolaja:D 3 i pol strony:D plakalam ze śmiechu:D hmmm... podeszla do tego bardzo marketingowo, wyjanila jakie ma fajne zycie, cudownych rodzicow, ze wcale sie nie pogniewa jak dostanie cos innego, ale po prostu o marzeniach trzeba mowic az kiedys sie spelnia:D i wywalila liste prezentow teraz musze jakims systemem zagrac we wloskiego totka i wygrac 100 mln euro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się dowiedziałam,że muszę kupić łeb do stylizacji fryzur pojechałam do Makro i się żdziebko przestraszyłam tych "słodkich " twarzyczek przynależnych do tych łbów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko to zycze wygranej:D Izunia i co kupilas lba?hihi Ciastek no ja tez mam wywiadowke jak Ty i ten tydzien tez taki straszny z tymi testami:O U malej nie zawsze mowia o testach-ale takie wieksze z calego dzialu sa zawsze zapowiedziane Jutro od rana do wieczora pracuje:O jak wroce w to bede ja jeszcze meczyc;)nawet choinki niemam czasu ubrac:O musi poczekac do soboty Aa w sobote rano jade po...paczki:D ta fryzjerka dala mi namiary na polke ktora robi swojskie wypieki polskie:D wiec bede miala paczki:D i zamowie jakies ciacho na swieta-tak mi sie chce karpatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale deszcz lal cala noc, kiedy ja sie wyspie w koncu :p a ja pewnie zamowie jakies 2 ciasta w polskim sklepie,chyba ze tiramisu zrobie ale juz mi obrzydlo troche ;-) a wczoraj ten patafian do R dzwonil,zeby sprawdzic czy kot do chaty nie wlazl,moj mowi ze nie bo co dzien jest karmiony rzez nas wiec jest na zewnatrz, no i ten mowi to sie przeprowadzacie na gore,to musimy jakos sie dogadac zeby razem to zrobic on na dol my na gore, jak on mysli ze my tam pojdziemy w ten syf jaki jest teraz to sie grubo kuzwa myli 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×