Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ heheheh chcialabym zobaczyc jak dobieraja sie do slodyczy łobuziary :D taaaaaaaa oby do piatku! jeszcze 3 dni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas -11 rano bylo teraz -10 shok :O pocieszaja ze siarczyste mrozy dopiero przed nami ma dojsc do -20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Izunia hahah opedzlowaly slodycze hahahaha moze zachcianki mialy;) Martoszka wspolczuje ! u mnie jest teraz -5 wszystko biale od mrozu-a ja sobie zaplanowalam okna myc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka czyli ma sie rozumiec lepisz balwana? :D u nas zapowiadaja od jutra opady sniegu i to duze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tego sniegu bylo z 10 platkow hihihi , a dzieciaki w szkole az piszczaly z zachwytu ahhaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba wole snieg niz ten mroz ....moze ktos chce troche mrozu?obecnie mam -12 ciekawo ile bedzie w nocy i rano :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestkowa mi sniegu wyslala:Otylko ze u mnie juz sypie 2 godziny-platki sniegu niby drobne-ale juz na ulicach bialo jest-a ja musze jeszcze do szkoly jechac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no a u mnie jakos ani widu ani slychu sniegu,nie wiem skad on u was,jak ja po srodku :p,moze omamy macie juz od tej nauki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka piekna piosenka ach trzeba bylo przypominac?? ;) teraz bede walkowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadne omamy , heheh znow pada :D euforka hihi ja tez ja walkuje tak raz na pol roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek ja Ci chetnie oddam ten snieg:D jak mi dzis dupe w aucie zarzucilo:Ojak hamowalam:P szklanka normalnie na drodze:O Pestka hihi znam ta piosenke-a facio ech❤️ hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ znów a ja wałkuję anginę :o mlodą dopadła ....zostajemy jutro i w piątek w domu padam na ryj, idę spać spokojnej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i zeby mi sie tak chcialo jak sie nie chce ...............mam nadzieje ze ten dzien szybko minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszzz jak u nas sypie , wsio bialeeee hahaha , gorzej niz w Polsce hihih , zerknijcie na @ :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️pestka u mnie tez niezle sypie snieg i do tego wieje....ledwo wyjechalam z garazu :O mam tez -11st

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzięki Hugo :) u mnie nie biało ale zimno na tyle że może posypać jak co spadnie z chmur ale kurde nawet termometra za oknem ni mom żeby wiedzieć ile stopni, jeszcze się nie dorobiłam dobrze że w domu ciepełko :) jak młoda nie pochorowała się na upierdliwie to może wykorzystam "wolne" na jakie sprzątanie takie ciut większe - okna muszę od środka przelecieć bo od zewnątrz czyste i popołudniu szafę będę miała to czeka mnie układanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) i u mnie bialo i caly czas sypie ale tak spokojnie ;) Eternity 🌻 -zdrowotne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i u mnie wyglada tak jak pestki zdjecia ze sniegiem,zasypalo,dzis musialam naginac kawalek do szkoly bo tram nie przyjechal,a samochody to jezdza 10km/h tak sie boja pataty jedne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×