Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

..................... ,!, .............. ,!, ................... ~ 6 ~ ........... ~ 6 ~ ............. , .... ´ i `.. ,- ^ -, ....´.i.` ..........._,|,_ ... |'''|../ , -'' - , \ .. |"'| ............ '|`.... ,|_|, |.( - `. ).|., |_|, ............/.\. ___)_'(_|__`-´__|__)_(___ .........../`,\)______________________] .... ....../__\ ........./ . o \ ......../_ , *_\_]…………………………… ......../ `, .* \_]……………………………['__ ] ......./ … `~ . \] ……… ; ( …( ;………. ....../_ . * ., _.\ ……( (. )( ; ( . ; ……. ....../ … o .. ~ ' \ … / \. / \ ./ \ / \…… ...../ . * .... . o.\… | |_| |_| |_| |…… ..../_ ,,~~ '. * ' _\_'| |_| |_| |_| |___ ..../`~,, .. o.......\:::::::::::::::::::::::::\ .../ .* ...`' * … ,',..\ ::::::::: __ :::::::::::\ ../_.....o ..~~,, , _\=====\_/======] ./ .. * ......... ,, ~ ' \........._|_.,-_--, /* .... o ..._~`'*...o \........... (.(_)..) `-,,~'`' ...* ... _ ,-´.............. `----´ ........":-------:" .........\_____/ Zdrowych spokojnych i rodznnych swiat wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i juz po Wigilii ale sie napchalam mama tyle narobila ze skory brak zeby wszystko pomiescic dzieci bardzo zadowolone z prezentow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjjj, szybkie paluchy mam :classic_cool: Wesolych Swiat Rozrabiaki ;) Pozdrowionka od malo nabijajacej! P.S. w lutym wracam do pracy, konczy sie, no nazwijmy to laba na macierzynskim - wtedy bede mogla z wami poszalec ;) 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i ja sie najadlam , heheheheh :D dzis znow wyzerka?? :D :D u nas koniec mrozow :D sie rozpuszcza wsio i pada deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jak tam brzuchy nie bola ;-) ja oczywiscie wczoraj dostalam @ juz na kolacji,dobrze ze wsio mialam,potem druga dostalam hehehehe smialam sie normalnie dobrze ze zapas mialam w torebce ;-) wrocilismy o 2 w nocy,ogolnie fajnie bylo, powiem nawet ze indyk dobrze sie upiekl-mowili ze smaczny,a nasze potrawy tez smakowaly,szuba zrobila furore, a dzis znowu wyzerka bo znajomi wpadaja takze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ świątecznie dziękuję za życzenia na @ :) brzuchy nie bolą :) znaczy się wczoraj pękałam z lekka ale przeszło zobaczymy dziś bo idziemy w gości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra , trzeba doopę z sofy ruszyć i może się ubrać ;) chyba bluzkę muszę wyprasować aaaaaaaaaaaa płaszczyk sobie jednak kupiłam , wczoraj podczas szybkich ostatanich zakupów :D czasami dobrze zajrzeć jeszcze raz do sklepu w którym nie znalazło się nic parę dni wcześniej :D miłego dnia wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Nie wyroznie sie:P tez sie najadlam:P nawet pl sernika mam:D Ciaste super wiadomosc z mieszkamniem !!!! I u mnie deszcz pada hihi i snieg sie topi Milego dnia wszystkim-ja niestety musze do pracy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo nie przepracuj się ! serniczek właśnie mi się piecze - wczoraj już nie zdążyłam haha spojrzałam co napisałam o zakupach : "ostatanich" miało być "ostatnich" bo tanie to one nie były :D słońce mam - w środę posypało trochę gęściejszym śniegiem ale wczoraj popołudniu już była z tego chlapa dziś leży tam gdzie cień i ciepło jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha patrzcie jakie fajne zyczenia dostalam hahahahaha When silver snow pada z nieba And the children są happy jak trzeba, When ślizgawka on the street, And we all prezenty need, Then you know, the wydarzenie: It is coming Boże Narodzenie. All uptown streets are zapchane People jeżdżą jak pijane, Tesco, Auchan, Hypernova, White heat nearly zawałowa Shopping all stuff choinkowy Wigilia mood już gotowy Merry Christmas, Christmas Merry Sing koledy, happy very Wesołych Świąt, Świąt Wesołych house and giftów przewspaniałych Now family liczna cała In living room się zebrała They all together sing na trzy: "Oh, what a wonderful christmas tree" "Oh, what a wonderful christmas tree" I got no robota i got no kasiora Don't worry be happy To jest Christmas time pora Drop all smutki Drop all żale Have fun tą piękną chwilą Don't cry bracie wcale Merry Christmas, Christmas Merry Sing kolędy happy very Wesołych Świąt, Świąt Wesołych Thousand giftów przewspaniałych Keep smile dziś dla wszystkich Cuz it comes The Świeta All się dziś kochają All o each other pamietają Share się opłatkiem z rodziną Go to the church na kazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ehehehe dobre życzenia :D:D:D:D:D brzuch w porządku :) waga mnie nie przeraziła a też dziś sprawdziłam :D z tym że wczoraj to ja tylko obiad w domu zjadłam a w gościach troszkę bigosu i po powrocie do domu wszamałam sernika może jakby na stole stało coś czego nie miałam w domu zrobionego to bym się skusiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to az sie boje stawac...brzuch peka od Wigilii...ale od jutra chyba naprawde zmusze sie do diety...dla dobra brzusia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa przypomnialo mi sie , ciastek a jak tam ten srodek odchudzajacy? dziala cos??? moze by nam sie przydal teraz hahahah po swietach na brzuchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×