Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

śnieg mi sypie !!!! 😭 ale taki drobniutki i malutko na szczęście :P młoda już pyszczy że ona zdrowa jest i chce na dwór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam przed chwilką kolędnika :D chłopiec jakiś - ktoś puka , moja córa akurat przy drzwiach otwiera a tam "we wish you a merry christmas.." i dawno chyba stawiania nie było ? ;) mam okrągłą cyferkę akurat :) to pijem ;) |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 W tv owili ze pol be zablokowane:D az do Antwerpii bo sniegu tyle hihi oby do mnie nie doszlo:Pjade do kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczta baby sobie dziekuja ,jeszcze calujta sie wtedy do sniegu deszcz spadnie :p kurde zimnooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sypnelo sniegiem,Belgusy jakies nienormalne,sluchajcie my tu mamy worki soli jak slisko trzeba sypac nie, no i moj R kupil 4 worki po 10kg, dzis kurwa jeden sie dorwal bo przyjechal do pracy do biura ubezpieczeniowego na 3 pietro (wspolnik naszego wlasciciela mieszkania) wypierdolil 3 worki kurwa 30kg soli a kawalek chodnika schody i zjazd do garazu,i dzwoni do R "Ty trzeba soli dokupic.." moj sie wkurwil bo co za jelop sypie 30kg soli ,kurwa jeden worek by starczyl, no pojebany jak nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Eternity lecznicze dla małej 🌻🌻🌻 30 kg soli na kawałek chodnika??? no nieźle :D u mnie dzisiejszy dzień mozna określić jednym słowem - masakra najpierw pojechałam na giełdę odzieżową.....połaziłam i kupiłam aż jeden pasek i tunike dla siebie,wszędzie kiecki sylwestrowe głównie potem poszłam z psami na dwór i.......cieszyłam się,że żywa wróciłam z nimi!! obie dostały tzw głupawki śnieżnej,idę pod wiatr,śnieg mi w twarz wali,a te wariują jakby ktoś im dopalacze w doopki powsadzał,Izzy mi się aż wyrwała a tuż obok ulica i to ruchliwa!! na szczęście Izzy jest karna i dała się odwołać,strach pomyślec co by było gdyby to Alma się wyrwała potem trzeba było dokończyć robienie zakupów,ale najpierw trzeba było swoje w korkach odstać....a po drodze jeszcze wypadek,osobówka z busem wróciłam ok 18 do domu,ale mam wszystko,nawet ten łeb i słodycze dla dzieciaków do paczek jutro jeszcze trzeba załatwic drzewo,chcę je kupic przed weekendem,bo jak zobaczyłam co dziś się dzieje w sklepach to az strach pomyśleć co się będzie wyprawiało w weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Wy sobie tak dziekujeta co? :P:D llooo matko 30kg soli?!? gosciu mocny jest niech sam teraz dokupi soli Izunia cos czuje, ze te twoje panny jak sa razem to niezle musza wariowac :) mnie jeszcze czeka lazenie po sklepach jakos nie mam sily na nic za to jutro jade do kumpeli na nocne pogaduchy ostatnie takie w tym roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Wy sobie tak dziekujeta co? :P:D llooo matko 30kg soli?!? gosciu mocny jest niech sam teraz dokupi soli Izunia cos czuje, ze te twoje panny jak sa razem to niezle musza wariowac :) mnie jeszcze czeka lazenie po sklepach jakos nie mam sily na nic za to jutro jade do kumpeli na nocne pogaduchy ostatnie takie w tym roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Wy sobie tak dziekujeta co? :P:D llooo matko 30kg soli?!? gosciu mocny jest niech sam teraz dokupi soli Izunia cos czuje, ze te twoje panny jak sa razem to niezle musza wariowac :) mnie jeszcze czeka lazenie po sklepach jakos nie mam sily na nic za to jutro jade do kumpeli na nocne pogaduchy ostatnie takie w tym roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak sobie dziękujemy ;) Tobie też Euforka 😘 :D i za zioło dziękuję :D Ciastek masz 😘 będzie lało :P:D 30kg soli na schodki ?? toż kilogram zwykłej kuchennej działa cuda :D Izunia szalone te Twoje psice !! zakupy też mnie jeszcze czekają - dziś na szybko wyskoczyliśmy po spożywkę w sumie i trochę chemii a wróciliśmy też z lustrem do łazienki , świecznikami , kocem i paroma innymi duperelami :D a ruch przedświąteczny straaaaaszny - ciekawe co będzie w weekend , niestety chyba będę musiała wyskoczyć w sobotę idę spać - czuję się bardzo zmęczona a nie wiem czym , nie przepracowałam się dziś ;) spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam nerwa ,kurwa dosc mam tych ludzi,bez mozgow totalnie,jeszcze ktos dzis na noc kota zostawil w budynku,nie wiem czy gdzie nie naszczal choooj bedzie wanialo, jeszcze chyba z jakims kotem tlukl sie cala polowa lba napuchnieta oko czerwone,dawalam mu jesc to zaczal sie lasic i jak zaczela krew sikac z tej rany normalnie ciurkiem niech ten kurwa patafian wraca i niech sie zajmuje kotem ,kurwa wzial zwierzaka i w dupie ma, toc kot caly m-c na podworku dzien i noc,debile nie ludzie ,jeszcze mnie jedni wkurwi wczoraj ..ale..............dam na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i ja zaspałam ale z premedytacją :P Ciastek 🌼 na nerwa uhuhuhuhu zimno u mnie - na lapku wyświetla mi -3 i biało jest brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale ta sól to taka specjalna ?? kiedys jak bylam piekna i mloda i mialam obloddzone schody to zasypałam je normalną solą tylko ze wtedy nie wiedzialam ze to wchodzi w jakąś reakcję z betonem i wiosną już nie miałam schodów:O bo wszystko się skruszyło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) u nas biało,jadę potem swoje czarne na wybieg do Lasku Marcelińskiego wypuścić.....nie podejmuję się spaceru z nimi dwoma na smyczy,chce żyć :P Ciastek mi osobiście szkoda tego kota,zimno a on bez domu,dobrze że go dokarmiasz,bo już w ogóle by była kocia tragedia strasznie mnie ciekawi transport tego drzewa jak już wybierzemy to odpowiednie,ja mam kratę w tym kombiaku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a u mnie -12 i snieg wali polazilam dzios po sklepach i zmarzlam w nogi...kozaczki do dupy trza w walankach chyba chodzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co to za beton był ?????? u mnie schody przetrwały sól :D a ja mam wiecznie za mało miejsca na żywe drzewo - nie ma opcji żeby się o nie gdzieś nie ocierać jak się otrę o sztuczne to mi igły nie lecą ale może się skuszę kiedyś i postawię w ogródku ;) brrrrrrrr Martoszka to samo pomyślałam o walonkach tyle że u mnie -3 aż mi ciary przeszły na myśl o -12 brrrrrrrrrrr :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka no jo ma tyle byc , ode mnie ludzie jada do PL na swieta i wlasnie juz sraja , ze ma byc tyle mrozu , ze jak oni dojada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co , nie moge na NK napisac wiadomosci do nikogo prywatnej ... wam tez nie dziala czy tylko u mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×