Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ i tak bedzie kolo w ta kilo w tamta hahaa , rano sie zawsze wazy mnie :P i szczuplej wyglada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Pestka wiem :D dlatego jakby co to wazyc sie z rana ;) zreszta mysle, ze za pare dni waga wroci do normy;) musze dzis ruszyc na sklepy w poszukiwaniu prezentu urodzinowego a dodam, ze kompletnie nie mam pomyslu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zapomnialam sie zwazyc z rana a teraz juz za pozno bom zajedzona i napita ;) a dzis ok 16tej przyjezdza kolezanka z dziecmi.....jakby na 3 dzien swiat...znowu bedzie wyzera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ oj tam te parę kilo to tylko woda zatrzymana w organizmie ;) zielona herbatka jak znalazł i ryż przez 3 dni na kolację i zaraz będzie waga w normie :D na sklepy to ja zaraz też wyruszam - może co fajnego sobie kupię i dziewczynom - rosną mi dzieci : marudzą że nie mają co na siebie włożyć :D haha kobietki :D miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju a do mnie przyszla corki kolezanka z karaoke i studiem tatuazy wytatuowane spiewaja piesni Dody ....Fila itd....szok...juz mam pomalu dosc hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnntttttt
no to dolacz do nich moze druga doda zostaniesz( ale wpierw musialabys przejsc operacje plastyczna) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc]:) Pomaranczka nudzi ci sie?to sprawdz czy w sklepach niema przeceny na zarcie:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hugolinko
..zarelko z przeceny cie interesuje? przykro mi moze w Belgi to normalka ale u nas w Polsce je sie normalnie.....bez przecen ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hugolinko
..zarelko z przeceny cie interesuje? przykro mi moze w Belgi to normalka ale u nas w Polsce je sie normalnie.....bez przecen ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie rozumiesz o czym pisze Hugolina , to czytaj dokladniej , ciebie ma interesowac , nie ona sie interesuje :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha i rozsmieszylo mnie .. w Polsce jest normalnie . buehehehehee ... hahahahaah to co robisz na topiku POZA POLSKA?? hihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) zatęskniłam za Wami, wesołe babeczki :D Proszę mnie nie łaczyć z wpisami pomarańćzowymi :) A tak próbując zgłębić to polskie żarełko, to trafiłam na różową Dodę, ona teraz ubiera się na czarno ;) - to tak na marginesie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ siema! :) swieta swieta i po swietach i znowu do roboty ale tylko na 3 dni :) i jak dobrze pojdzie to ze skroconym czasem pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez widzialam sledzia Mindy :D a tak w ogole to mam nadzieje, ze jeszcze do nas tu wroci :) oki doki spadam bo czas sie szykowac milego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a my chorzy,stary dzis do lekarza idzie bo meczy sie od soboty, a mnie wczoraj wieczorem wzielo,w gardle mam piasek jak przelykam to boli,ten tydzien luzny mam bo tylko jutro i ewentualnie czwartek-ale jak mnie rozlozy to nie mam co isc w czwartek ,ot i takie buty jeszcze w sobote na urodzinach bylismy do chaty o 2 wrocilismy dajta pokoj co to sie dzialo :p, a przeciez jesczze Sylwester brrrrrrrrrrrr,chyba do AA musze sie zapisac ;-) a pomaranczka jakas doinformowana kto musi zrobic operacje i gdzie kto mieszka,ulalalalla bejbe,zaraz sie przeceny zaczna to trzeba masla nakupac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja przez cale swieta wypilam az jednego drina :D :D i to z martini ;) u mnie jeszcze tydzien wolne i znow bedzie wstawanie buuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja nic nie pilam w swieta bom kierowca znowu byla a dla pomaranczki powiem tak: ze nas stac i na operacje(choc nam nie potrzebne bosmy pikne ;) ) i na normalne zarcie bo nie siedzimy na kafe i nie sledzimy innych zycia tylko cieszymy sie swoim ciastek leczcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×