Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wszystkim :) no,jak to dobrze,że Martoszka też obejrzała pełną wersję Galerianek i mnie poparła odnośnie tego końca......bo juz zaczęłam wątpić,że może przesłania filmu nie zakumałam ;):P Ciastek powinnas teksty do kabaretu pisać!!:D:D jak dla mnie to nie ma różnicy czy w nocy musiałabym co 10 czy 30 minut oko zakrapiać.....i tak spać nie ma jak! ale to jakiś geniusz wymyślił takie leki,nie słyszał on o regemerującym organizm śnie? ;) Eternity a może to nie motylek ci lata po chacie a ćma?:) u mnie śnieg,biało,wczoraj trochę odwilzy,a dziś znowu snieg,normalnie zima!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo u mnie tez zima na calegorano bylo -11 a rwraz -7 :( no przeslanie dobrze zrozumialysmy hihi w koncu my nie blondynki nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a blondynki czyli Euforka i Ciastek ;) muszą jeszcze raz obejrzeć film i to w całości!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa spoko :D ziewna , i poszedl cos zjesc :P wlasnie obcielam malemu wlosy :D zanouj pomaranczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowy czy ty nie widzisz ze nikogo nie interesuje co napieprzasz po tych klawiorach?!!!!!! dziecinada w h.j trapi cie cos to zalatw to jak czlowiek a nie probujesz rozpierduche zrobic ktora ci kompletnie nie wychodzi a tylko sie osmieszasz chyba ze lubisz jak ludzie z ciebie leja bezmozgu.... wez sie lepiej za cos pozytecznego,bo widac ze z tego lenistwa to juz pustoglowie masz-nie lubiany... nie chciany pewno porzucony i przez to taki desperat ze tu nam zasmieca tymi dennymi tekscikami ja pierdyle co za zenada!! badz powazny czlowieku w koncu bo bedziesz do konca zycia popychany....pffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martoszka luklam na pogode u ciebie: aaaalllleeee bubaaaa!!! -11 to niezla pizdziawka a jutro moze byc do -15 brrrrr ciekawe jakby tutaj bylo tyle na minusi eto jak ja bym sie ubierala hihi jak przy -5ledwo sie ruszalam bo tyle warstw na sobie :P straszny zmarzluch ze mnie:) zaraz bedzie szamka a potem bede lezec jak pasibrzuch przed tv hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez straszny zmarzlak jestem ale co ja poradze zimno mi no...aby do wiosny a na weekend zapowiadaja -21 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ hehe jeszcze sie nie przefarbowalam :P:D a tak na serio to moja wersja skonczyla sie na tym jak to dziewcze po przylapaniu matki dostalo zezwolenie na grzeszenie i zgrzeszylo wiec u mnie sie stoczyla ;) Ciastek jak tam oko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis sie nie przepracowalam hehe bylam na szkoleniu ktore mialo trwac 2h a trwalo 4h nie ma jak to nadgorliwy szkoleniowiec :D zazwyczaj to szkolenia koncza sie przed czasem a tu masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co bylam dzis u konowala ,mialam ta wczesniej ustalona wizyte a i mala z gardlem,no ale ok,poszlam tez odebrac swoje wyniki na ktore mnie skierowal, pytam o nie a ten "ale do mnie jeszcze nie doszly" ja mowie w piatek mowil pan ze juz ma, "a to zaraz ja sprawdze" OKAZALO SIE ZE JEDNAK MA "ale nic w nich nie ma, wszystko dobrze" no mysle se ok zajde do domu zerkne, a w domu tak (obok moich wynikow sa granice podane) - brak witaminy B12 -no ujdzie nie ma wplywu to na obecna sytuacje - podwyzszony cholesterol ( no ok trzeba dietke i odchudzac) - ale do chooja wskaznik CRP i jeden wskaznik serologii mam ponad granice to ja laik wiem ze oznacza stan zapalny ,a ten dupek mowi ze wyniki dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat prania dywanow to chyba kiedys juz dyskusja na topiku byla i chyba nawet ja to do pestki kiedys pisalam, widac ze orangina to jakas nasza stara "kolezanka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wisz ty co ciastek to gdzie ten lekarz praktyke dostal pfff normalnie musisz sie tera dowitaminizowac ,a powiedz spuchniete oko jesio czy juz duzo lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciastek kolezanka z mojej stopki :D ciastek to co to lekarz? on wie co on robi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to lekarz ogolny,w jednym z najdrozszych szpitali tutaj pracuje i nawet pediatra go chwalil bardzo na pogotowiu no ale moze dla Belgow taki jest a dla swoich aby kase wziac ot co no oko lepiej mniej spuchniete ale spuchniete, widze wielkie litery no i ogolnie zaczynam widziec, mam nadzieje ze jutro tylko bedzie wizyta kontrolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tam nie wiem ja dywanow nie ma w chalupie,nie stac mnie tylko zbiorowisku kurzu i nic wiecej aa i roztoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tej orange wez juz skoncz beznadziejo,chyba ze lubisz sie osmieszac tak tu pouczasz a pod przykrywka naparzasz a tak robia zwykle cykory-to tak dla twojej wiadomosci bo widac ze brakiem inteligencji nie grzeszysz :P tak od obiadu leze do gory brzuchem i ciagle cos wtryniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze ty szukasz kolezanek co??? pomaranczo? bo jakos nie widze , zebys ze mna stare porachunki zalatwiala , nie przymilaj sie tu , bo i tak sie nie wkupisz :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepunia ja na ten swoj cholesterol wciagnelam dzis taki krem czekoladowy z drobinkami orzeszkow, cos jak nutella ale on smaczniejszy ale mniamusny ,no co ja zrobie ze lubie zryc,potem piarda puscic, smarka z lewej dziurki i podrapac sie po dupie ,a i beknac po kufelku piffka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no pestka, a niech szuka znajomosci chlopina ;-) (jesli to chlopina) a moze sie w Tobie zabujal i zaczepki szuka - kto sie lubi ten sie czubi ::p :D niech sie wkreci to moze go onlina zgwalcimy kiedy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×