Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a i dzwonili ze sklepu ze kuchnia do odbioru a dzis tez kino domowe dostalismy,chyba bladz stane na chodniku po prosbie :D;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim🖐️ eternity WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE,CO NAJPIEKNIEJSZE I CO TYLKO SOBIE ZAMAZYSZ urodzinowe buziaki 👄 👄 👄 i bukiecik kwiaciorkow 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 tortem sie poczestowalam :D ciastek no szkurna liege to bliziuchno mnie trza bylo na kawe wpasc!!!! extra ze mebelki w dobrym stanie-bedziesz piknie miala;) o tym zboczuchu bylo poznym wieczorem w tv -wypowiadala sie ta dziewczyna zgwalcona i jej chlopak,kurde no kiedy oni go zlapia !!!!! G sufit packnol i wyszedl nie czarny a bardzo ciemny grafit,najpierw spoza palcy spojrzalam czy sie nie wystrasze hehe ale bardzo mi sie podoba no cos innego,ten popiel na jednej scianie wyszewdl jasniejszy niz mial byc ale ten jest tez ladny,jeszcze ten bordo zostal do pomalowania na 3scianach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepunia o widzisz a ja nieswiadoma bylam nawet ,ze to Twoj kierunek nie no meble w dobrym stanie, wiecie no sa jakies niewielkie zarysowania,no wiadomo za taka cene nie moze byc zupelny ideal, ale zniszczone nie sa a stan b.dobry sa uz na 3 pietrze,kuzwa patafian wzial tyle ile bierze za godzine za winde,a byl kuffffa 20min 😠 pepunia chce fote sypialni jak skonczycie, jak ja bym chciala zeby juz u nas sciany malowac pffffffffffffff,pepunia ..a moze Twego meza wypozycze ;-):p co dwoch to nie jeden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ciastek a wypozycz se go moze juz przestanie chate przerabiac hehe no bo nie trzeba bylo nic w sypialni robic bo byla od podstaw robiona 2 lata temu ale dostal weny i tworzyc mu sie zachcialo:) pomalowal juz tym bordowym ale trza 2 razy bo slabo pokrylo :O ale wiesz sie niemartw bo ja mam jeszcze 2piętro w opłakanym stanie nie ruszane 1pokoik i taki z poddaszem:O myslimy zeby ten pokoik dla gosci zrobic jak do nas by ktos przyjechal,najpierw mlody mial tam isc ale wybral sobie sypialke obok naszej wiec taki pomysl nam do glowy przyszedl :) zezarlam kilogram winogron:Phehe i jestem wzdeta jakbym balona wypelnionego woda polknela :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dzis wypilismy winko a teraz przy pifffku siedzimy, a jutro na Walentynki pojdziemy tapete zdzierac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek toz bedzie romantycznie! :D:D Pepe ja widze, ze ten twoj maz to artysta! i to odwazny! :D zazwyczaj to faceci sa bardzo ostrozni co do kolorow najchetniej zeby wybrala je kobieta ;):D ciekawa jestem bardzo tego efektu w sypialni :) Eternity, urodzinowcu jak tam dzien minal? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie co do tego zboczenca to psychoza niezla mamy w miescie wyobrazcie sobie, ze policja ostatnio zatrzymala goscia tylko dlatego, ze biegl! on biegl, spieszyl sie po zone Mam wrazenie, ze wszyscy faceci jak na zlosc zakladaja na glowe kaptury! (zobaczeniec lazi w kapturze) oszalec mozna! wczoraj o 21 umowilam sie z kumpela, ze pokaze jej mieszkanie no niestety ona tu przyjezdza na jeden dzien wyszla za maz i sie przeprowadzila do innego miasta wiec w innym terminie ciezko pojechalam po nia autem ale ze sie rozgadalysmy to wracalysmy po 23 odwiozlam ja pod dom a pozniej jak juz cudem znalazlam miejsce u siebie na parkingu to balam sie wyjsc z auta zadzwonilam do domu zeby patrzyli czy nikt nie lazi po parkingu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Pestka gdzie? jutro u nas jest koncert hey niestety za pozno sie dowiedzialam bilety wyprzedane :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no romantycznie moze byc, nowy stol solidny :p;-):D euforka no niezle z tym psycholem,ale z tv widzialam ze oni (dwoch ich jest chyba) jezdza w okolicach do kilkunastu km wiec pewnie temu ciezko dziadow znalesc,ale nie dziwie sie ze strach z domu wyjsc ,ja bym pelne gacie miala i wiecej tak pozno do chaty nie wracaj !!!!!!!!!!!!! nie ma co kusic licha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na koncercie Heya bylam jak w ogolniaku bylam,mialam chlopa metala brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr az sie sama sobie dziwie brrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie gdzie zapodziala sie pestka??????? eurorka ci mowie nie nadazam za nim,jezdzi po pracy na fuchy do ludzi i tam jak cos zrobi fajnego to zaraz ma plana zeby w domu przerobki machac,czasem bym chciala zeby tak usadl w kapciach i posmecil ze mna na kanapie,ale tez z drugiej strony ciesze sie ze jest robotny i nie trzeba sie o nic prosic kuzwa ten zboczuch to ale musi miec popaprane we lbie swir jeden!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha mowisz Ciastek stol solidny! dobre! :D:P:D a jak ta winda wyglada? bo przyznam ze nam tez by sie taka przydala ;) przez co wnosicie meble? w sumie to ja sama nie chodze wczoraj wyjatek zboczuchow jest dwoch a moze i nawet wiecej ja mysle, ze oni sie teraz mnoza i ten co atakowal u nas to niekoniecznie musi byc ten co atakuje poza miastem do tego lesniowa gdzie zgwalcili te dzieczyne to ja mam z 10min drogi, moze nawet nie.. i te osiedla na ktorych atakowal u nas to z 5 blokow dalej Policja wszystkiego nie mowi, gazeta nie pisze np o tym ze jakas kobiete przewrocil i uciekl bo ktos go sploszyl albo ze jakas gonil ale wleciala na jezdnie i zatrzymala auto, zboczeniec uciekl o takich rzeczach tv juz nie mowi swoja droga to plotek duzo sie rodzi.. Pepe niezle! to dobrze, ze maz chetny do roboty :D My dzis zrobilismy oswietlenie w kuchni :) trzeba bedzie wymienic swietlowki na dluzsze bo efekt nie do konca taki jak mial byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa kuku :P a tu jestem :D mam walentynki sobotnio-niedzielne :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh pestka tobie to dobrze,a moj sie namachal pedzlem i juz spi;) eternity no ta lampa jaka bjuti!normalnie moj styl taka nowoczesnosc :) a lazienka marzenie,bardzo bym chciala zeby moja lazienka tak wygladala :Dnietety w mojej lazience by trzeba bylo zrobic generalny remont:O ale najpierw bym musiala jakis bank opitolic :P co by kasa byla, ale poki co sypialke trzeba skonczyc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a ja sie nie pozegnalam wieczorem,ale sie witam juz teraz:D przebudzil mnie bol brzuchola(na ta comiesieczna kobieca dolegliwosc:O ) ale patrze w lozku mojego G nima,zlizlam na dol po tabletke a on se herbate robil,wiec co-zaczynamy walentynki:P:) i dla was dziewczyny ❤️❤️❤️❤️walentkowe co by wam milo bylo w ten serduchowy dzionek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ to mata ❤️:p a ja od 5 nie spalam, zoladek mnie zaczal napitalac,wczoraj sie pistacji nazarlam jak glupia,potem po 6 zaczelam kimac i dopiero wstalam euforka winda to jakby dluga drabina (np jak starzacy maja na wysokie pietra) jedzie na gore wydluza sie a na koncu drabiny masz jakby hmmm podest na co kladziesz meble i wciaga ci to na otwarte okno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziękuję Pepunia :) i ode mnie serducho macie oooooooo tak Was koffam :D http://rokoko.net.pl/grafika/gor_ce_serce.jpg ja dziś spałam do 9tej nic mnie nie ruszało , wczoraj nawet na sofie już przykimałam po 22giej wydawało się że się wyspałam ale jednak to niedospanie z tygodnia wychodzi , teraz sobie odbiję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek zdążycie do marca ! myśmy się wyrobili w 2-3 tygodnie to i Wy dacie radę ! :) no wszystkiego tak na odpicowanie nie dało się ale chociaż z grubsza to co najbrudniejsza robota -resztę drobną można konczyć po wprowadzeniu się a jak na chodnik się wybierasz to wybierz dobry repertuar żeby dobrze płacili ;) ewentualnie mogą zapłacić żebyś już sobie poszła haha ;) Pepunia no czekam na foty , czekam - musi to fajnie wyglądać :) haha doczytałam teraz o tapecie na walentynki :D to chyba będziecie mieli "walęwtynki" ;) Euforka dżizas ! masz nie wychodzić tak późno z domu !! też bym była posrana jak nie wiem co ... mata na te swoje brzuchy 🌼🌼 popalic i przejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mi minął dzień ? tak calkiem zwyczajnie stary był w pracy rano , jak wrócił to zasypał mnie kwiatami ze aż musiałam sobie kupić nowy wazon na zakupach , na ktore pojechalismy później :D miałam sobie kupić co fajnego w prezencie to wróciłam ino z tym wazonem i szalikiem-apaszką (mam bzika ostatnio na tym punkcie) i dziewczyny wróciły z kilkoma szmatkami a ja to wogóle zapomniałam swojej karty na te zakupy :P ale zaraz się ubieramy z laskami i skoczymy do centrum (stary dziś też w robocie)- muszę do bootsa zajrzeć (lakiery do paznokci sobie kupić bom se pazurki zrobiła i teraz będę malować :) ) i może jednak znajdę jaką fajną szmatkę albo torebkę albo jeszcze co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema 🖐️❤️👄 dolaczam do tych bolacych brzuchow tylko, ze ja sie czyms zatrulam zdaje sie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity widze, ze zakupy sie udaly :D a jaka apaszke sobie kupilas? pochwal sie! ja tez mam swira na punkcie apaszek heh nawet blado-rozowa mam w swojej kolekcji a ostatnio cos mnie znowu na fiolet bierze :) i pazury zapuscilam, i zaczelam je malowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo i jeszcze strona moja ;) Pepe dzieki, fajnie, ze sie podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy u nas takie windy maja musze sie rozejrzec Ciastek a na ktorym teraz bedziesz mieszkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tez dolacze to bolacych ... ale mnie boli zab .... czemu dzis niedziela? poszlabym do dentysty brrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuuu Pestka wspolczuje :( 🌻 oby przestal! tabletke juz wzielas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam znowu :D zesmy zasneli jednak kolo6rano i do 9nynalismy;) http://cmok.pl/link/952625 cmokas walentkowy moze wszystkie bolaczki wam przejda :) ech pestka wspolczuje a tablete wzielas?jejuuu jak sobie przypomne te cierpenie moje na fotelu dentystycznym zeszlego lata:O bo pojechalam do pl poleczyc wszystkie kielochy i 3tyg przesiedzialam na fotelu u dentologa dzien w dzien oprocz niedziel:O 3zeby leczone kanalowo,usuwana osemka:Oborowanie brrrr plombowanie bleee usuwanie kamienia tyz nieprzyjemne ..a na koncu zafundowalam sobie koronki:)teraz odkladam bo mam z dolem klopot dentysta stwierdzil paradontoze i mi sie dolne jedynki rozjezdzaja :(mowil ze prawdopodobnie trzeba bedzie je usunac bo juz dziasla obsuwaja sie no i wstawic trzeba bedzie dwie nowki :Pniby jakie stam podwiazywania dziasel mozna zrobic ale ja nie chce pewno strasznie boli a mam juz dosc grzebania w papie :P ech to siem rozpisalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wlentynkowo ❤️ ja to chyba pierwsza zaczęłam świętować walentynki,bo ok 00.30 jak z wystawy wróciłam do domu :D moje panny wróciły z medalami,Alma ze srebrem,Izzy tradycyjnie ze złotem i tytułem Zwycięzca ( do tej pory to się nazywało Najlepsza Suka w Rasie,ale niech im będzie) na wszystkie bolączki lecznicze 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia gratulacje :D normalnie 2 mistrzynie :D taa wzielam tabletke ale nie bardzo pomaga , nadal boli .. az mnie pol szczeny i glowa od tego zeba boli ... heh kuwa no ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×