Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

masz Valeriana za stronke :D 🌼🌼🌼 Ally tez uwielbiam ! tylko sie pogubilam pewnego razu w odcinkach i nie wiedzialam o co kaman a potem lecialo jakos nie specjalnie korzystnie dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie dziewczyny podobne gusty jak ja i jak pewnie wiekszosc kobiet :) lubimy babskie seriale jak Ally Mc Beal czy Gotowe na wszystko.. co do tych ostatnich jak jeszcze bylam w Pl zaczynal sie bodajze na polsacie ale jakos mi nie siadl, natomiast tu sciagnelam wszystkie 3 sezony i ogladnelam od deski do deski.. dobre do nauki angielskiego :D tyle ze to amerykanski ale wiadomo o co chodzi.. ja ze starych lubialam Drew Carey Show taki komediowy tasiemiec... stare czasy no i Sex w wielkim miescie tez czasem zerklam.. co do CSI to kryminalny serial ?? mam na cyfrze czesto leci mowisz ze fajny ? zobacze sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze starych jeszcze Przystanek Alaska .. pamieta ktos ?:) niesamowity serial a z nowych lubie tez Greys Anatomy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z takich starych starych seriali lubilam jeszcze Pelna Chate i Bill Cosby Show, ale to byly dawne czasy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za nowe tytuły :) Gotowe na wszystko własnie zassałam, Herosów kolejne odcinki i Parison Break.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herosow moj maz tez ogladnal do konca :) jak chcecie moge kiedys rzucic linki do torrentow sporo tego mamy ale musze od meza podgladnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drew Carey tez ogladalam :) i Przystanek Alaska obowiazkowo !!! nawet z kumpela zasiadalysmy z zeszytami przed tv zeby zanotowac madre wypowiedzi Chrisa :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I moje ukochane Wichry namietności - nie wiem ile razy oglądałam, ale nagrywałam ten film conajmniej 3 razy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh teraz juz nie ma takich seriali jak kiedys, ciezko cos trafic :) a co z Lost ? ogladalyscie ? ja tak :D tez tu w UK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annna te Wichry to z Bradem Pittem dobrze pamietam ? o tej wojnie o dwoch bratach i kochanej ? jesli tak ogladnij sobie tez z Pittem Joe Black stary film ale swietny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ten przepisik trzeba wyprobowac od Ciebie kochana :) dobre polaczenie kapusta z boczkiem hmmm :) palce lizac :D co do ziemniakow tez tak robie wlasnie pieczone z tym ze daje pieprz sol i duzo rozmarynu, koniecznie sprobujcie tez pyszne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety ale nam sie zrobilo kobieco.. filmy gotowanie jeszcze zostali faceci do dodania... i przepis na babski wieczor gotowy.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z ziolami i pieprzem to nie szaleje za bardzo w ziemniakach bo dzieci kreca nosem potrawe polecam :) moglabym tez codziennie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak klasyka to oczywiscie Forrest Gump.. wlasnie sobie slucham muzyki z filmu... :) Dzien za dniem.. pewnie ze pamietamy... stare dobre czasy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dochodzimy dzis do tysiecznego posta ????? jasne ze tak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah nawet przeskoczymy z naszym nawijaniem :D a jaki mial tytul serial z Fredem Savage\'m(czy jakos tak) mial siostre blondynke hippiske brata co go tlukl ciagle i kolege w okularach -takiego kujonka i piekna dziewczyne do ktorej wzdychal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×