Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Dzięki :D zioło za poranne wstawaie to sie nalezy mojemu, bo na 7 do roboty jeździ i \"zrób mi kanapeczki\" - kompletnie wybija mnie ze snu :D - trzeba coś z tym zrobić, dlatego tez zagłebiam sie w lekturze argov sherry - dlaczego mężczyźni kochają zołzy - ale się uśmiałam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) co tam ?? robie sobie wlasnie drugie danie, slucham radyjka pije mrozona kawke a na dworze brrr, zimno i pada jak zwykle ;d ale dzis akurat nie przeszkadza mi to.. Annnna niech mezczyzna sam sobie robi kanapki albo rob mu wieczorem nie bedziesz musiala wstawac wczesniej :) :D milego dnia nabijaczki .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja po drzemce, i po malym seansie filmowym.. pada wiec wiele wyboru nie ma :) ale z drugiej strony mozna przynajmniej poleniuchowac ... :D Annnna co do kanapek - ja nie robie mojemu sam sobie robi wieczorem ale moze dlatego ze juz 6 lat po slubie hihi, a tak na powaznie, to obiadki robie wystrzalowe wiec kanapki do pracy robi sobie sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za bardzo tez nie ma co rozpieszczac tych facetow bo sie za bardzo przyzwyczajaja do dobrego...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojego już rozpieściłam :-/ kurcze no :-/ razem od ponad 7 lat, od roku mieszkamy, ale ten czas leeeeeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatmi raz nabijam i uciekam 👋 do pojutrza :D jutro rozmowa w sparwie pracy - trzymajcie kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ ja po imprezce wczorajszej z poprawinami ;) Annnna beda trzymac kciuki mocno :) a kanapeczki ...hmmmmm na poczatku tez wstawalam rano albo wieczorkiem do lodowki :) a teraz prawie 9 lat po slubie sam sobie robi :P (zaczal juz dawno bo ja nie robilam tak \'wymyslnych\'jak On :D ) nawet sniadania i kolacje tyz jak jest akurat w domu :) ja robie cala reszte wiec jemu raczki nie odpadna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P pozdrowie moje stare znajome :) eternity 👄 hugolinka 👄 kto tu jeszcze jest??? bo nie wiem ....hihhiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×