Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

czesc dziewczyny, jak samopoczucie u Was???, u mnie super, mam dzis wolne :-), rano byly zakupki, a teraz slodkie lenistwo, zyc nie umierac, a jutro punkt 7 pobudka do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki:) :D 🌼 KOPE LAT !!!!! :D dzis widze smacznie sie zrobilo zaraz cos odpisze z tych pysznosci co podajecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide po kawke moja Oliwka spi :) bede powoli obiadek robila co u Was ? aha i mam wiadomosc - pracuje od tego weekendu jako kelnerka, pietra mam nie z tej ziemii, ale chce sprobowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za godzinke jedziemy na mala wycieczke :) szkoda ze nikogo nie ma .. milego dnia kobietki moje kochane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglada ktos men in trees ? fajne nie ? :D leci na tvn teraz ale jestem szybsza sciagnelam z neta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coreczka juz na szczescie zdrowa :) znowu wszystko kolorowe... no moze z wyjatkiem mojej nowej pierwszej pracy hihi.. mam nadzieje ze dam rade :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zmykam ide sie doprowadzic do porzadku z jakims makijazem papa narka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym wiedziala to bym jeszcze posta trzasnela:)a tak lap Martik za stronke-dawno nie wreczalam Tobie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :D mam nadzieje ze masz racje co do pracy - nigdy tego nie robilam ale tu czlowiek robi rozne rzeczy :P wlasnie sie ubieram zaraz wychodzimy papa narka :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no a ja jak sie probowalam wbic na topiki to mnie nie wpuszczalo :( na szopenie udalo mi sie jednego posta z zielem dla Smiley poslac i kuniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe no az taka upierdliwa nie jestem zeby sie dobijac jak mnie nie wpuszcza :P poza tym se wszamalam w miedzyczasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×