Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hahaha latwo powiedziec pilnowac - mam otwarte trzy taby i na glownej jakis temat mnie zainteresowal :D dobranoc Hugolinko 😘 😘 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie oki :) to chyba jednak od centralnego - za duzo hajcowalam :D a Tobie zdrowka zycze 😘 zeby sie nie roziwnelo mocniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:) u nas tez powoli czuje sie ze jesien idzie, rano jak wstaje chlodniej w domku, czlowiek sie juz odzwyczail od tego po tych upalach, na okraglo wiatrak hulal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina uwazaj :) Martik 🖐️ heh ja dzis zaraz po wyjsciu z lozka odpalilam zas piecyk i na dworze powietrze juz rzeczywiscie duuuuzo chlodniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegapilam swoj 9000 wpis ale to nie szkodzi zebym postawila male co nieco ;) \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko się zdecydować nie mogę...... Robić tą z selerem od Eternity czy może z ryżem i kukurydzą od Hugoliny :) A może zrobie po pół porcji z każdej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×